• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte dobrého pediatra v Prešove?

4. septembra 2016 
@evicka_po skoda...a u koho ste? splna aspon to ostatne co si pisala?je mila odbornicka? :slight_smile: zhanam niekoho a vobec neviem ktorym smerom sa vybrat...
8. júl 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maryanna hej ?? ani by som to o nej nepovedala :D a ze polovicka mesta ??:D postupne od nej kazdy odchadza .... a to viem uplne presne ... mohla by som menovat ludí ..... takze asi tak :slight_smile:)
24. sep 2014 o 10:46  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliakocka je dobre si vybrat starsiu doktorku s praxou dlhorocnou ... ale mrouahova ??? ako moze niekto o nej pvoedat ze je skvela ? :D ved moje sestry by pri nej skoro prisli o zivot a na druhykrat o sluch ... lebo je ťava .... kazdy ju bude ospevovat aka je uzastna ale pravdu vie malokto ... och ... ja chodim k dr. Balogovej a som moc spokojna .. keby som mala blizsie k Luboticiam tak dr.Bencicova ... a mrouahova ? od nej odchadzaju pacienti teraz ...
24. sep 2014 o 10:50  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mudr. Bencicova za mna ano, ale vzhladom na jej zdr.sestru Figelovu vravim nie! Nas nechala cakat s tyzdnovym dietatom hodinu medzi chorymi. Od tej doby mame stafylokoka v nose a nedari sa nam ho zbavit. :-\
8. dec 2015 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, obnovujem otazku;)
Stahujeme sa k PO takze potrebujem prelozit malemu kartu a v decembri cakame prirastok, takze aj pre nu hlafam pedi.
Podmienky-
1) prednostne vysetrenie malych deti
2) poradne mimo ord. hodin resp. idealna osobitna cakaren
3) ochota diskutovat o neockovani resp. odkladoch ockovania
4) CRP/ rozumny pristup k ATB
5) uprednostnujem skusenejsie pedi
6) nejake rozumbe parkocanie v blizkosti ordinacie
Dakujem za kazdu radu
4. sep 2016 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok