Poznáte dobrého pediatra v Prešove?

misiak1983
15. mar 2007

MOZTE MI ODPORUCAT DOBRU DETSKU DR.? 😕

arabeska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magg
15. mar 2007

misiak podla toho z ktoreho sidl. si, my sme so svabov, ale chodievame k doktorke mroauhovej na sekcov, odporucala nam ju svagrina a zatial sme spokojni, je velmi zlata a ochotna

misiak1983
autor
15. mar 2007

NO JA SOM Z TROJKY 😖

adula76
15. mar 2007

mnohi si chvalia Dr.Rozmanovu,ale vraj ma strasne vela deti.
Ja som spokojna s Dr. Kalokovou, doteraz sme nemali absolutne ziaden problem, vzdy nam vysla v ustrety.
Dalsia, ktora je vraj super je Dr.Dzupinova,ale ta nie je na sidlisku.

janinah
15. mar 2007

žienky, ako definujete dobrého pediatra? že podľa čoho si ich vyberáte? napr. jeden dá pri nachladení hneď atb, druhý nie hneď, ktorý je lepší?alebo zavážia sympatie a prístup k deťom? odbornosť ako viete posúdiť? toto ma fakt zaujíma, ja som so svojou pediatričkou spokojná,tak či nemám pátrať po ešte lepšej.

misiak1983
autor
15. mar 2007

urcite jej profesionalny pristup,pristup k pacientom,ci sa dokaze pacientovi venovat ............a tak

magg
16. mar 2007

No pediatricka ku ktorej chodime nam vzdy dava na vyber a vysvetli vsetky pre a proti, povie napr, ze tento liek je sice drahsi ale pre babatko setrnejsi, alebo, ze je zbytocne kupovat taky drahy liek, ked je aj lacnejsi variant. Babatko si vzdy najprv vezme na ruky poprihovara sa a az potom zacne s prehliadkou a poskytne aj prakticke rady ohladom dojcenia, prikrmov. Je velmi ochotna a hlavne dcerka na nu velmi dobre reaguje, vzdy sa na pani doktorku usmieva, tak to je pre nas velky signal,ze je dobry clovek, lebo sa vravi, ze babatka to vedia vycitit

adula76
16. mar 2007

janinah - mne vyhovuje to, ze mojim detom nedava vzdy antibiotika, urobi vyter, da mi na vyber ci ten alebo iny liek, vysvetli co a ako.
Co sa mi na nej velmi paci je to, ze m nikdy neodbila, a to som ju pri prvej dcerke otravovala podla mna dost casto. Nikdy mi nedala pociti, ze som menejcenna, ako to niektori lekari robia. mne nasa lekarka pripada ako partner, nie ako niekto, kto je "poloboh". Moje deti z nej nemaju strach, co je pre mna tiez dolezite. Kedykolvek zavolam a chcem radu, vzdy mi ochotne odpovie.

misiak1983
autor
16. mar 2007

no asi taka je moja predstava o dobrom Dr. 😅 a pridate aj mena a adresi ich sidla ?

denik
16. mar 2007

misiak ja som sa rozhodla pre dr.Buranovskú (zo Sekčova) 😉 bola aj mojou a bratovou detskou lekárkou a naši s ňou boli spokojní, ja v podstate tiež, keď som tomu už rozumela.. podobne ako adula, aj ja si pamätám na to, aký mala k nám ako k deťom príjemný vzťah, nebáli sme sa jej a kým nám napísala antibiotiká, vždy si najprv nechala preveriť diagnózu či už výterom alebo odoslaním ku krčnej.. čo sa nám vtedy nie vždy páčilo, lebo sme tam strávili pol dňa, ale dnes viem, že to tak bolo lepšie. Už som ju aj oslovila a veľmi sa potešila, že chcem chodiť s bábom práve k nej 😉 Dr.Mroauhová je tiež veľmi dobrá a chvália si aj pána doktora, čo robí v Ľuboticiach, len neviem, ako sa volá.. ale chodí k nemu Nelinka s Talinkou 🙂
Neviem, či je vhodné rozhodovať sa na základe toho, kde bývaš.. isto, ak máš problém s dopravou, tak to zaváži, ale dnes sú spoje celkom schopné, naviac my bývame na Šidlovci, takže budem do poradne dochádzať cez celé mesto, ale ona mi za to stojí..

misiak1983
autor
16. mar 2007

a Dr Buranova je na poliklinike ?

misiak1983
autor
16. mar 2007

a Dr Buranova je na poliklinyke?

sharlotta
16. mar 2007

Ked sa mozem zapojit, ja som chodila k Dr. Kalokovej, aj ked to bolouz dost davno, ale bola velmi zlata. Skoda, ze som u nej nemohla ostat 😅
Misiak, pise sa poliklinika....

jankamanikova
16. mar 2007

Odporucam Dr. Blaza. Je super, ale sidli na Solivare. Chodi aj domov, a ma velmi dobru prax na pohotovosti ohladom babetiek. A chodi aj k porodom ako pediater.

emjee
22. jún 2007

.

dadulina • 37tt • 21. jún 2007 o 22:01
ahojte viete mi niekto poradit nejaku dobru detsku lekarku v presove?

vikuska
22. jún 2007

Ahojte,ja chodim k Dr.Dzupinovej.Ambulanciu ma v MUCi.Odporucala mi ju moja kamoska,a zistujem,ze k nej chodi viac ludi co osobne poznam.Ja som s nou zatial spokojna a ma aj velmi zlatu sestricku. 🙂

nisa
23. jún 2007

ahojte maminy,
my s malou Lalou chodíme k dr. Rozmanovej na sídl.III na prostejovskú a som s ňou fakt spoko. Mladá /cca 40 r/ pokroková a šialene milučká k detičkám, no malá tam plače len 3 sekundy keď ju očkujú alebo keď jej ušká pichali.Má ale veeela pacošov. Inak vrelo doporučujem 🙂

emjee
7. jún 2008

zade • 1d • Dnes o 20:21
Nakolko sa stahujeme do Presova, chcela by som poprosit o radu pri hladani dobreho detskeho lekara, ci lekarky. Moja dcerka bude mat za chvilu rok, a vobec sa v PO ohladom lekarov nevyznam.
Najlepsie niekde blizko centra.

Ja viem ze tema Presovcaniek tu je, ale fakt nemam sancu citat to obrvske mnozstvo stranok.
Dakujem za kazdu radu.

katka.m
9. jún 2008

Ja chodím k Dr. Poradovej na Sekčove- Opál. Je asi tak 30ročná. Nedáva hneď antibiotiká a venuje sa aj homeopatii. Slúži aj na pohotovosti a v Starej pôrodnici na novorodeneckom. Pred tým pracovala v detskej nemocnici. Je skutočne veľmi milá a stalo sa mi, že určila správnu diagnózu na rozdiel od starého lekára na pohotovosti.

zade
10. jún 2008

Velmi pekne dakujem, urcite si nieco vyberiem. Potom sa ozvem ci spravne... 🙂

hallienka
10. aug 2009

Ahojte,
prosim Vas, ma niektora skusenosti s pediatrom - homeopatom MUDr. Jozefom Bamhorom? Sidli niekde v Luboticiach, ci Niznej Sebastovej.
Dakujem. 🙂

ingra73
10. aug 2009

hallienka: moja soesternica k nemu chodi, a nevie si ho vynachvalit, ked dosli z prordnice, nemuseli ist na prvu navstevu s babatkom oni k nemu, napr. ako som muslela ja s malickym k nasej dr. napriek nepriaznivemu pocasiu, prisiel on k nim domov, vsetko ukazal poradil a tiez ked mali s malickym problem, strasne plakal, nevedeli si s nim rady - sesternica je prvorodicka, takzavolalai doktorovi, co maju robit, a prisiel on k nim domov, zase pekne maleho vysetril, poradil, usmernil a hlavne- urcil spravnu diagnozu 🙂

hallienka
10. aug 2009

ingra73, dakujem za info. 😉
Tiez mi ho odporucila moja znama a chcela som vediet, ci aj ine mamicky maju s nim dobre skusenosti.
A potesila si ma. 🙂

danu
13. aug 2009

prusakova.maria • 18. jún 2009 o 17:31
Dobrý den. Mám dve deti vo veku 6 a 4 a sťahujeme sa do Prešova rada by som Vás poprosila aby ste my odporučali dobru lekárku najlepšie blízko sídliska sekčov. Ešte Vás prosím napíšte my ako lekárka postupuje pri vyšetrený a či robí vyšetrenie crp. lebo my sme si užili veľa antibiotik len tak lebo sa naša lekárka bála a ja by som sa tomu už chcela vyhnuť. Poradte my! Dakujem

janajanajana • 2d • 18. jún 2009 o 17:39
Maria, jednoznacne Mudr. Mrouahová, na sidl. Sekcov, ul. Justičná, robí crp, nenasadi ATB bezhlavo, robi vyter a na zaklade vysledku vyteru rozhodne o ATB. A robi aj CRP, moja dcerka mala raz zvysene teploty cca 2 tyzdne, nevedeli sme prist na pricinu, vytery boli neg. urobila aj CRP a kedze bolo OK, tak ATB nenasadila a teploty presli. Odporucam 😉

janinah • 3d • 18. jún 2009 o 18:08
áno,je dobrá,len má myslím veľa detí a dlho sa tam čaká,aspoň tak to viem z počutia

prusakova.maria • 1. júl 2009 o 21:35
môžem Vás ešte poprosiť o radu ohľadom pediatričky? Ja som sa už bola pýtať DR. Mrouhaovej ale povedala my že má strašne veľa deti tak už nových neberie.Odporučala my sa ísť opýtať do polikliniky Opál. Napíšete my niekto či su tam dobré lekárky? Alebo mám ísť do polikliniky Reimanus? Veľmi pekne dakujem.

deniskajakubko • 2d • Dnes o 18:16
ahoj, moje detúrence chodia do Opálu ku MUDr. Balogovej. Je veľmi dobrá a milá a má aj veľmi milú sestričku

mirto
8. okt 2010

Dobry den, viete nam niekto poradit skutocne dobru pediatricku pre syna/1.5r/, stahujeme sa na sidlisko III., najlepsie ak bude co najblizsie, ak nie, hlavne nech je dobry odbornik s ludskym pristupom...hladame niekoho, kto ma skusenosti aj s rizikovymi detickami s vrodenymi chybami , atd...takze ak mi chapete, dakujem za pomoc...

koxinka
12. okt 2010

zdravim mi chodime k Dr Jurigovej ona je na zelezniciarkej pri mestskej hale. Pri pravej navsteve bola u nas ona a teraz ideme prvykrat do poradne tak som zvedava ako to dopadne.
Mate niekto nejaku skusenost?

apatya
4. jan 2014

Dobry den, nejak odbornik/cka pediater s oddelenymi cakarnami pripadne ambulanciami pre chorych a zdravych?🙂

anucikh
14. dec 2015

Dobry den, chodite niektora k dr. Blazovi - pediater , ake mate s nim skusenosti ako s lekarom ? Kde ma ambulanciu ? Dakujem

oli18
25. apr 2016

Napíšte mi, prosím, niekto, aké vyšetrenie robí deťom váš pediater, ak prídete s chorým dieťaťom, ktoré má sople, kašle, ale je bez teploty. Chceme vymeniť pediatričku práve kvôli nedostatočnému vyšetrovaniu dieťaťa, ako som uviedla vyššie.