Reprodukčná immunológia - MUDr. Dzurillová

florina9
25. nov 2023

Ahojte, dobry den.
Ma niekto skusenosti s doktorkou Dzurillovou v Nitre alebo v Presove s tou ambulanciou reprodukcnej immunológii? Kolko sa plati, kde sa viac oplati ist? Treba tam zobrat aj vysetrenia z hematky napriklad..?

matus7030
25. nov 2023

@florina9 ahoj, neviem porovnať, iba napísať názor na NR. Bola som u DR Dzurilovej pred 2 rokmi cca, uplne mila sestrička, aj dobrý pristup doktorky, všetko nam vysvetlila. Vysetrenia vraj robia o nieco podrobnejsie ako v PO, preto sem cestuje dost vela ludi. Ja som si ale nemusela vyberat, som z NR. No a cena bola skoro 250 eur vtedy, baby ale nedavno pisali, ze je to uz cez 300eur. Nepotrebovali sme tam ziadne vysledky vysetreni (aj ked som uz toho mala dost za sebou), mali sme jedine vymenny listok od gynekologičky.

florina9
autor
25. nov 2023

@matus7030 dakujem. Ja som sa tam objednala a odpisali mi ze 405 e na pár, tak som chcela vediet, ci sa to inde robi lacnejsie a tak podrobne ako v Nitre. Takze nechceli ani z hematky ani z infekcneho vysledky?

matus7030
25. nov 2023

@florina9 keď máš spravené vyšetrenia, zober výsledky (ja som brala), ale nie je to nejak podmienkou

florina9
autor
27. nov 2023

@matus7030 a este taka otazka, co vsetko sa tam da zistit?