Reprodukčná imunológia v Medirexe.

klara_k
26. feb 2020

Ahojte,
Nasla som nejaké podobne temy, ale staršieho data a vela reakcii tak sa skusim opýtať este raz. Moja gynekologicka mi dala ziadanku na vyšetrenie v ambulancii reprodukcnej imunologie. Volala som do imunovitalu, ale tam je najbližší voľný termín v máji, tak som volala ešte do medirexu, tam ma mozu objednať skôr, ale povedali mi, ze vyšetrenie urobia ak mam ziadanku od gynekologa, ale ze tie výsledky neinterpretuju, ani nerobia konzultacie, ze to poslu lekarke. Bude to takto stačiť? Kolko sa plati za taketo odbery? Veľmi pekne ďakujem za vaše skúsenosti a rady

majoranka24
26. feb 2020

@klara_k Mne povedali v Medirexe presne to iste a preto som isla do Imunovitalu. Lebo gynekolog tie vysledky interpretovat nevie a myslim, ze ti ani nenasadi liecbu. Prve sedenie stalo 110€ a vysledky 30€.

klara_k
autor
26. feb 2020

@majoranka24 ďakujem za odpoveď, a da sa objednať este niekam inam? Alebo len imunovital?

balalea
26. feb 2020

@klara_k záleží od toho či si ochotná cestovať . Aj Dzurilla v Nitre je

klara_k
autor
26. feb 2020

@balalea v podstate mi nevadí cestovať, zaujíma ma skôr kde sa najmenej caka, rada by som sla skor ako v máji...

e1i
26. feb 2020

@klara_k najmenej sme čakali v adla v Prešove. www.adla.sk stalo to 60 eur

majoranka24
27. feb 2020

@klara_k Zavolaj si kludne do BA aj do NR a spytaj sa na mozny termin. Ale skorsi bude urcite v BA v Imunovitale.

klara_k
autor
27. feb 2020

@majoranka24 ďakujem, skúsim obvolať.

lapaloma1987
28. máj 2020

@e1i za cele vysetrenie 60e? Mne vypocitali 355 v nitre 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

lapaloma1987
28. máj 2020

@majoranka24 cauko 🥰

majoranka24
28. máj 2020

@lapaloma1987 Cau.😊

e1i
28. máj 2020

@lapaloma1987 aj nam v nr napocitali tolko a v presove sme platili 60. A btw babo sa podarilo potom.

lapaloma1987
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lapaloma1987
28. máj 2020

@e1i za to iste vysetrenie??? 😵🤦‍♀️ nejde mi to do hlavy

e1i
29. máj 2020

@lapaloma1987 hej, napíšem ti ip

very_sad
17. jan 2021

@e1i mohla by som ta poprosiť napísať to aj mne co si napísala e1i ohľadom toho vyšetrenia že v Prešove sa platí 60e a v Nitre 355e? Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre