Sonoclinic Košice - recenzie

4. aug 2020

Žienky ake mate skusenosti so sonoclinic Košice chcem sa objednat na morfologicky ultrazvuk a nikto mi nedviha nikdy ...je tam nejake obmedzeny cas volania na objednavanie ? Vopred dakujem za info 🙂

julspuls
4. aug 2020

@lenka4321 na stranke pisu nieco v zmysle ze treba nechat sms s menom a ktory ste tyzden a oni sa Vam ozvu, vacsinou volaju po pracovnej dobe 🙂 mne sa stale ozvali. A spokojnost velka, su to odbornici 😊

asfodelka
4. aug 2020

@lenka4321 ja som sa bola objednat osobne. Mozes aj sms. Je dovolenkove obdobie tak mozno maju dovolenku preto nedvihaju..
Objednaj sa k dr. Dankovcikovi. Je velmi mily, vsetko vysvetli, pri vysetreni bol aj starsi syn a uplne v pohode s nim porozpraval ked sa chcel opytat. Super pristup.

4. aug 2020

@julspuls ok vyskusam poslať sms 🙂

4. aug 2020

@asfodelka osobne by som isla aj ja ale niesom z Kosic tak skusim poslat sms snad sa ozvu 🙂

smejko25
4. aug 2020

@lenka4321 ja som tam sla az z Lipan 🙂 zamna jedna topka takisto som napisala sms a oni sa mi potom ozvali 🙂 milí, ochotní personal, doktor nam vsetko vysvetlil poukazoval a este nakonci ked som si pytala fotku za 10€ mi povedali ze na usb mam pekne fotky ze lacnejsie ma to vyjde 😁
niektore kamaratky z KE boli v Myslave sice za trosku lacnejsi peniaz ale des a hroza..

4. aug 2020

@smejko25 a co mi tam všetko treba ?

smejko25
4. aug 2020

@lenka4321 oni ti uz v telefonate povedia lebo ja si uplne nepamätam bola som pred rokom v juni 😁 myslim ze mne kazali minimalne liter vody vypit 🙂

zlatican
15. jan 2022

@smejko25 Chcela som sa opýtať, či robia ultrazvuk aj pre tie, ktoré nie sú tehotné?

zlatican
17. jan 2022

@julspuls Ja čakám celý deň a ešte mi nevolali. Napísali mi e mail, že sa mi ozvú. Ale kedy?