Súkromny endokrinológ - vyšetrenie na vlastnú žiadosť

lucia147852
23. apr 2019

Ahojte, nepozna niekto dobre endokrinologa ktory vysetribpacienta aj na vlastnu ziadost? Predpokladam ze to bude len sukromny co by nevadilo. O jednej dr viem ale ta je pre mna prilis daleko. Torizto uz dlhsie mam problemy co sa tyka cyklu, priberania (napriek zdravej strave), nekonecnej unavy ale moj dr mi odmieta dat vymenny listok, ci vziat krv. Ze vraj co chcem som na rodicaku decko ma unavi. :( dakujem za kazdy tip

jana2679
24. apr 2019

Ahoj,ako prvé by som riešila okamžitú zmenu všeobecného lekára, lebo jeho prístup nie je v poriadku.Z jeho strany je to nezodpovednosť, a čo potom v budúcnosti?? Stále ťa bude odmietať vyšetriť? Máš na vyšetrenia nárok, nevidím dôvod prečo by si si to mala platiť sama.

lucia147852
autor
24. apr 2019

@jana2679 veru riesim..len u nas je s tym problem malo lekarov na vela ludi :( vsetko dochodcovia. Tetaz prisli dvaja mladi a ti kazdy prevzal pi dve ambulancie. Nikto neberie :(

jana2679
24. apr 2019

@lucia147852 to je zlé, jednoducho si u dr dupni a hotovo, rázne mu povedz že to vyžaduješ aby ti dal výmenny lístok a keď nie informuj ho že dáš na ňho sťažnosť že ťa odmieta vyšetriť. Ja by som asi toto skúsila keď to nejde podobrom.