Aladdin v Hlohovci

7. jan 2022

Ahojte.
Máte niekto osbonú skúsenosť s touto predajňou ?
Hlavne čo sa týka výbavy (kočíky priamo na predajni) aj prístupu. Potrebujeme kočík a radi by sme osobne poskúšali aj kvôli manipulácii,zložení a tak.. Práve preto ma zaujíma, či majú dostatok druhov na predajni s moznosťou poskúšať a hlavne teda či majú k dispozícii aj samostatne čisto len hlbokú časť, žiadnu 2-3kombináciu

e1i
7. jan 2022

Maju velky vyber my mame odtial a spokojnosť, prakticky celu vybavu sme kupovali tam.farbu nemali ale typ ano tak potom sme objednali a rychlo dodali. Mala bola predčasne tak sme narychlo potrebovali

martinaju
7. jan 2022

Samostatne len hlboka čast s viac menej nepredava myslím že taky je cybex priam a možno nejaky poliak ale skor len ten cybex nedavno som to riešila kebo sme mali kočík s malou vaničkou a potrebovali sme väčšiu.

c_est_la_vie
7. jan 2022

Mam odtial kocik, easywalker. Pristup podla mna super, vcetko poukazovali, ukazovali ako sa skladaju atd.
Vyber- zalezi ake chces znacky. Poliakov maju dost, z lepsich mali moon, easywalker, abc design, cybex. Mme trochu chybal napr taky joolz egg stokke pre porovnanie.
Z kazdeho kocika maju typ a farbu ti objednaju podla teba. Dorucenie rychle, do dvoch tyzdnov.
No a samozrejme, moznot kupit iba hlboku cast tu je iba u kocikov, ktore si vies sama vyskladat ( u mojho sa to dalo, u cybexu tiez...)

autor
7. jan 2022

@martinaju predáva sa (možno u nich nie) len sa to neoplatí.. Kúpiš si podvoozk aj vaničku a zaplatíš za ňu jak za lepšiu 3kombináciu.. A dať 500+€ za vaničku mi príde prehnané.. Ale zas kupovať len kvôli tomu 2kombi sa mi ozaj nechce, nepotrebujem to

lulinka99
7. jan 2022

My sme napríklad s nimi nemali dobrú skúsenosť, konkrétne s kočíkom, vybrali sme kočík priamo na predajni, no nechceli sme výstavný kus, lebo bol doskriabany, povedali, že doba dodania bude 2-3tyzdne a z takto dlhej doby bol napokon 1den. Samozrejme sa nam to nezdalo, prišli sme na druhy deň od hovoru po kočík na predajňu, skontrolovali si ho a čuduj sa svetu, zabalili nam ten výstavný kus. Odmietli sme ho a čakali tie3tyzdne, kde nam nebolo dodaných niekolko potrebných vecí na používanie športovej časti. Napokon sme od zmluvy odstúpili a mali by vrátiť celu sumu za kočík, no nevratili, lebo sa vyhovarali na to, ze cesta za dodanie nášho kusu bola spoplatnená sumou 50e..nikdy viac sme odtiaľ nič nekúpili a to isté sa stalo aj známym a nie jedným. Pokiaľ odtiaľ nekupujete drahu vec nad 800e s vami vybabru.. Stačí prečítať recenzie na HEUREKE.. 🙂🙈