Camarelo Sevilla verzus Tako Captiva Mohycan 2013

makovicka53
27. mar 2014

Žienky prosím vás o radu...chcem kúpiť kočík pre bábo narodene v auguste, čiže beriem do úvahy to, že bude v kočíku v hlbokej časti celú jeseň a zimu. Bola som pozerať práve tieto dva kočíky, ktoré sa mi páčili, len teraz pre porovnanie by som potrebovala vedieť, ktorý bude pre maličké a pre mňa komfortnejší. Čiže váha kočíka, manipulácia, veľkosť vaničky a športovej časti atď...Ak máte niektorá skúsenosti práve s týmito dvoma kočiarmi sem s nimi....Za každý názor budem vďačná 🙂

makovicka53
autor
27. mar 2014

ziadne skusenosti?

kika691
27. mar 2014

Jednoznacne camarelo.ovladanie na jednotku,lahucky,prirstranna vanicka.

nicolle21
27. mar 2014

s konkrétnymi značkami neporadím, ale mám júlové bábo (koncom júla) a môžem ti zaručene povedať, že zimu vo vaničke nedáte, nech je akokoľvek veľká.. proste dieťa v nej nebude chcieť byť.. ja som kúpila teutoniu - športový s prenosnou novorodeneckou taškou.. to tvrdé vnútro z novorodeneckej tašky som vybrala keď mal cca 5 mesiacov a dávala som ho do poloľahu v kočíku, inak sa proste nedalo 😒 no a keď sa naučil sedieť (koniec februára), hneď sme šli na skladný šporťák a teutonia išla preč..
inak, možno ma tu niekto ukameňuje, ale poľský kočík by som veru nekúpila.. radšej dačo kvalitnejšie, aj keď z druhej ruky, ale toto sa ti rozhegá po pár mesiacoch a už ho ani nepredáš..

janickacrazy
28. mar 2014

@nicolle21 No každé dieta je iné, mne prvý bol vo vaničke v pohode do 7.mesiaca a ležal, ani som ho nemusela dvíhat do pololahu, no druhý bol zvedavý a neposedný, ten išiel do športáku tiež skor ako 6mesačný a musela som ho dat do pololahu, lebo inak vreštal ako zmyslov zbavený. Mala som aj polský kočiar a možem kludne povedat, že sa mi vobec nerozgehal a dokonca som ho ešte aj v pohode predala, bola som s ním spokojná na zimu bol ideálny, no jediné čo mi vadilo, že bol trochu tažký, takže na leto som kúpila buginu a vybavené. Nie každý polský znamená aj nekvalitný.

nicolle21
28. mar 2014

@janickacrazy no tak asi mas vynimky.. ja co poznam mamicky, tak im veru decka nechceli byt dlho vo vanicke, najmladsie je teraz 3,5 mesacne dievcatko a uz je v sportaku, proste hlboky neznesie a vrieska ako pavian, v sportovom je ok 😕 podla mna nic moc pre tak male dieta, ale je to na jej mame..
a je to od cloveka k cloveku ine.. ja uz by som si polske nekupila ani zuvacky, su to strasni lajdaci a to, ze 4 z 10tich kocikov sa nerozhegaju ma veru nehreje.. nemcom sa nerozhega ani jeden 😀 nas nemecky vyvozil 2 deti a este 2 by zvladol, jedine, co ma su dve odreniny na konstrukcii zo skladania a vyberania z auta.. a tiez som ho vymenila len kvoli vahe, kedze som ho musela drzat v kufri auta a denne 2x vyberat a odkladat..

destinka30
28. mar 2014

@makovicka53 camarelo 🙂je krasny a ma vacsiu vanicku co super vyuzijes na zimu a ma ho kamoska ,je maximalne spokojna.aj my urcite kupime camarelo.-) neviem odkila si ale na slovensku stoji oklo 380eur plus vajicko okolo 55eur.v Polsku ho kupis za 250eur so vsetkym,aj vajiscko je v cene🙂

makovicka53
autor
28. mar 2014

@destinka30 dakujem 🙂 a kde v polsku sa da kupit za 250 € ...bo ja som bola v Jablonke a tam bol za 350€ 🙂 ...

makovicka53
autor
28. mar 2014

@kika691
@janickacrazy
@nicolle21 baby dakujem vam za reakcie...no podla mna je dolezita velkost vanicky...no uvidim, ale paci sa mi asi viac camarelo 🙂

kika691
29. mar 2014

@makovicka53 v Krosne

makovicka53
autor
29. mar 2014

@kika691 a tam su trhy alebo normalne v obchode? v zivote som tam nebola...a to za 3 kombinaciu camarelo? bol v tom aj fusak nevies nahodou? vdakaa....

marcelka155
31. mar 2014

ahoj ... vidim ze mas taky isty problem ako ja... tiez ma uputal kocik zn. CAMARELO ale ja skor rozmyslam nad tou limitovanou edíciou 2014 http://www.bambino-kociky.sk/index.php/e-shop/9... ale asik tiez sa pojdem nanho kuknut najskôr do polska ...

makovicka53
autor
31. mar 2014

@marcelka155 ahoj ..🙂 su to krasne kociky a hlavne velka vanicka...inak tento novsi model som v jablonke na trhoch nevidela...tu na svk som ho nasla za 389€ 2komb., ale predavacka nas upozornovala, ze potah cistit len v cistiarni, aby nepopraskalo to okienko a je tam aj kozenka na vanicke, neviem ako v zime ...inak je krasny....ja by som chcela ten zeleny, len neviem ako vyzera v skutocnosti v tejto farbe...inak cervenu aj ruzovu som videla a boli suprove

marcelka155
31. mar 2014

@makovicka53 ja som bola vcera v bambine a tak mi ju predviedla ako limitovanu ediciu a maju tam akurát nanho zlavu ... ponukla nam ho za 424 eur 3kombinaciu a mozeme s ktomu vybrat postielku aku len chceme zadarmo🙂 a kedze mi este nemame postielku tak sa mi to zda ako celkom dobra cena a este ked si mozem vybrat prsne tu postielku ktoru som mala vybratu len v inom obchode...

beus15
31. mar 2014

Ahojte baby 🙂 To len Camarelo art má nejake tie kožene casti?? :-/ to ma dost prekvapilo... :-/ Ostatne ako su granada,sevilla?? Tie nemaju kozene casti ?? 🙂

makovicka53
autor
31. mar 2014

@marcelka155 tak podla mna je to super ponuka ...treba vyuzit 😉

makovicka53
autor
31. mar 2014

@beus15 ahoj sevilla nema urcite a granada neviem skus popozerat na stranke 🙂

dankariska
5. apr 2014

@makovicka53 Oproti trhom je normalny murovany obchod, v ktorom maju tie camarela. My sme vcera boli kupit. 250 eur nas to vyslo.

makovicka53
autor
6. apr 2014

@dankariska dakujem 🙂

patkaa555
25. máj 2014

dankariska presne tento camarelo co je hore ste tam kupili za 250 e ??? ja sa chystam tiez v lete na kociky a toto je akoze fakt good cena nan. ja chcem tiez tento zeleny mozno modry. Chcem ich vidiet na zivo.