MUDr. Vladimír Brešťanský - recenzia

janka0722
12. sep 2022

Ahojte píšem recenziu na pána doktora Breštanského v HC. Bola som objednaná na piatok 12:30. Prišli sme 12:18 a sestrička nás vyhodila s tým, že máme prísť tesne pred pol. V poriadku. O 12:28 prišiel ešte jeden pár (súkromná návšteva doktora) tak sme s nimi vošli dnu. Do 12:50 si nás nikto nevšímal až následne veľmi „príjemná“ sestrička vyšla a zavolala súkromnú návštevu za pánom doktorom a na nás kričala cez celú čakáreň, že si mam prejsť na vyšetrenie. Podotýkam bola som tam prvý krát a majú tam asi trojo dverí, ktoré boli pootvorené tak som sa slušne opýtala, že kam a len mi odvrkla, že asi za ňou. Stále som to brala tak, že asi len nemá svoj deň. Už som bola v ordinácii a dali ma ľahnúť vyhrnúť oblečenie, aby som mala holé bruško. Ležala som tak, že návšteva z vedľajšej miestnosti rovno pozerala na mňa ako pili kávičku a kecali o živote s doktorom + bonus behal tam pes. Ja som stále čakala asi ďalších 20 minút. Vyšetrenie bolo strohé bez vysvetlenia, ukázania len blbé reči, pretože nechceme vedieť pohlavie. Skúsenosť katastrofálna. Nikdy viac.

babulka97
12. sep 2022

@janka0722 bola som u neho už 3x a bola som spokojná, všetko pekne profesionalne vysvetlil. Asi mali velmi dobrý deň tak sa "zabavali" len trosku ozaj blbym spôsobom

janka0722
12. sep 2022

@babulka97 boli ste u starého či mladého?

babulka97

@janka0722 aj aj

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jolinka8
14. okt 2022

@janka0722 Velmi presne ste opisali skutocnost o jeho navstevach a otvorenych dverach. Aj toto bol dovod, preco som od neho odisla. citila som sa vzdy ako vo vitrine. Za mna tiez nie na vysetrenie.

sasi0206
4. júl 2023

Neviete prosím Vás či od doktora Brestanskeho dostaneme aj video na USB alebo len fotky a koľko fotiek cca, ako ste to mali vy?