Pohlavie bábätka - MUDr. Vladimír Brešťanský

drm21
15. aug 2023

Ahojte Bola som na Sone u pána doktora Brešťanského, Bola som čisto na určenie pohlavia, stalo sa niektorej že sa zmýlil lebo teda povedal ze chlapček a neviem či si mám byť tým istá, Prikladám aj foto. Aký je váš názor? Ďakujem

olivia_c
15. aug 2023

@drm21 ja ani neviem kde na fotke je to dieta 😄 na tvojom mieste verim odbornikovi, ma zrejme dlhu prax v urcovani pohlavia 😊

drm21
autor
15. aug 2023

@olivia_c samozrejme Tiež si to hovorím len človek sa tak pre istotu spýtať že či sa už niekomu zmýlil lebo len predsa Bola som už 19+1🙈 že človek výrad Poprípade aj nejakú drobnosť si už kúpil ale tak samozrejme som rada že je hlavne zdravé

drm21
autor
15. aug 2023
drm21
autor
15. aug 2023
elenita
15. aug 2023

Som si ista, ze vystudovany lekar s dlhorocnou praxou vie urcit pohlavie lepsie ako mamicky na MK 😉

drm21
autor
15. aug 2023

@elenita Chcela som len hlavne vedieť či sa niektoré stalo že sa tento pán doktor zmýlil keďže viem že chodí k nemu veľké množstvo žien aj omnoho väčšej vzdialenosti

ejbyk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
drm21
autor
15. aug 2023

@ejbyk prosím ťa ty čo to tu trepeš? keď nevieš nič rozumné napísať radšej nekomentuj a roluj ďalej

martul
15. aug 2023

@ejbyk ty si mešuge alebo čo. Ona nikde nenapísala že sa neteší!!! Chce začať po troške kupovať vecičku modré alebo ružové!!!?
Nám je smutno z teba.

ejbyk
15. aug 2023

@drm21
@martul ok dievčatá, tak to mazem nech máte pekný deň 😘 a nie ste na nervy už úplne.

drm21
autor
15. aug 2023

@martul Veď práve že človek sa teší a chce len mať istotu čo si môže vybrať a hlavne oznámiť babkám keďže všetci nedočkavo čakajú🙄 sme len zvedavý lebo som 20 týždni a doteraz sa nechcel absolútne ukázať🥰 nechápem také ženy ako je ona 🤦‍♀️ myslím že každý sa teší rovnako či je to chlapček alebo dievčatko hlavne že je zdravé❣️💖

martul
15. aug 2023

@ejbyk na nervy si akurát tak ty, kde si v jej príspevku vyčítala, že sa neteší?! Fakt, úprimne ma to zaujíma.

ivana715309
9. dec 2023

@drm21 myslím že chlapček

bukvica555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz