Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

cestovatelkaandrea
24. júl 2014

@leonii najlepsie je zit bez TV. my sa o to uspesne snazime a deckam pustam len rozpravky z netu alebu z DVD. Sem tam nejaky ten sport, ked uz je ale inak u nas v telke mrtvo.

leonii
26. júl 2014

Baby nakupovala niektorá zo stránky JUST Fab? Ja som sa tam registrovala a objednala topánky a teraz po mesiaci si z účtu stiahli znova plnú sumu,lebo maju v podmienkách,že každý mesiac mi pošlu nejaké topánky za 39,90€. No a zrušiť sa to dá len telefonicky vraj.No mm nasraty že on nikam volat nebude a cez melil mi to zatial nechcu zrušiť.
Bože zas som dačo fajne spravila ☹ ☹

ervenka
26. júl 2014

@leonii Can I cancel my JustFab VIP membership?
You may cancel your JustFab VIP Membership at any time. There is absolutely no cancellation fee. If you would like to continue receiving selections, then just skip the month by clicking Skip This Month in your Boutique between the 1st and the 5th of the month. You won't be charged and no member credit will be generated for you. If you no longer want to skip the month, then call our Fashion Consultants at 1-866-337-0906 24/7 (24 hours a day, 7 days a week) to cancel your VIP Membership.

Osobne takymto strankam neverim. Prajem vela uspechov. Inak, to t.c. je americke- ak zavolas, a bude to automat, bude stat zaujimavu sumu...

ajana1
27. júl 2014

@leonii ja som si tam tiez chcela nieco kupit ale naucila som sa ze si vzdy musim precitat podmienky. A ked som ich videla az mi zle prislo. V podstate ta nutia k niecomu co ani nechces

ajana1
27. júl 2014

po troch tyzdnoch dovolenky sme nasli v zahrade uplnu dzunglu. Neuveritelne kolko buriny narastie za taky relativne kratky cas ;(

leonii
27. júl 2014

@ajana1 No ved teraz som aj ja múdrejšia tak hádam sa mi to nejako podarí zrušit ☹ Písala som im další meil tak uvidíme čo mi napíšu.

cestovatelkaandrea
28. júl 2014

Tak baby, v sobotu sme boli v Slagharen. Prevetrala som si dobre kosti na vsetkom moznom, aj husenkovu dole hlavou som zvladla. Svokru manzel dokonca ukecal aj na volny pad z veze cca 20-30metrov. Neviem presne. Ale mne sa pri pohlade na tu vezu dvihal zaludok... 😀 Damco bol uplne vo vytrzeni, vrieskal ako skrecok na kazdom kolotoci. Strasne sa mu lubilo a nakoniec na poslednom kolotoci zadrel: ze sa mu tam tak lubi, ze by sa z toho az POSRAL. 😀 😀 😀 Kilco tiez zvladal kolotoce super, az som bola prekvapena.

cestovatelkaandrea
29. júl 2014

@rybca Katka, tak mam zlu spravu. V sobotu nemozeme prist nakolko sa nam ohlasili znami, ktorych sme strasne dlho nevideli, ze by dosli za nami kuknut tento vikend. Nastvana som, lebo neznasam, ked sa mi niekto pozve sam na navstevu na poslednu chvilu. Keby to neboli fakt dobri znami, tak im poviem nieco ale toto som musela tolerovat. Po dovolenke potom ku vam musime prifcat, bud v septembri alebo oktobri.
Takze z obtahnutych gati a tricka, zgebreneho ksichtu nic nebude.... (alebo dovtedy este viacej schudnem a budem cela v hadej kozi)

rybca
29. júl 2014

@cestovatelkaandrea no akurat sa ti snazim dovolat, ze v sobotu ideme na sever, za Amsterdam kuknut jeden vouwwagen, ze by sme sa mohli my u vas zastavit..🙂)) ale tak asi ne...🙂)) no jasne, daj dole este 10 kg a mozem ta pouzit rovno ako pauzak..🙂))) tak nabuduce, ja si dovtedy skocim na nejaku tu liposukciu...🙂))

P.S.: spominam si, ako sme vas v novembri my prepadli..🙂)) tak som rada, ze patrime k tym vzacnejsim kamaratom, ked si mi hned od srdca nepovedala, co si o nasej prepadovke myslis..🙂))))))))

cestovatelkaandrea
29. júl 2014

@rybca joooj mne sa na stare cislo uz nedovolas... ja mam novy mobil 😀 napisem ti ho do IP, stary mobil sa stratil a nemam cislo ani na teba. takze tam si mohla volat aj dva roky.
neboj dalsich 10kg dole nepojde, jedine, ze by sa mi nieco stalo a mala by som nejaku ujmu na zdravi 😀

PS: to co ste vy urobili minuly rok v novembri je nieco ine. vy ste boli na vylete a ste sa u nas zastavili a este ste sa aj pekne opytali ci mozete prist. v takom pripade mi to nevadi. ale toto je o celom vikende a ani nie opytani ale jednoducho oznameni, ze pridu.

cestovatelkaandrea
30. júl 2014

Ach jaj este tyzden a pol a potom huraaaaa DOVOLENKA 😀

leonii
30. júl 2014

Baby ja mám decká (všetky 3 ) na prázdninách u svokry. Už som aj zabudla ake je to nemať stále doma nejaké to dieťa 🙂 Ale poviem Vám je tu a troška nuda 😀 😀 Ale zas som prečítala 50 odtienov sivej čo mi dala kamoška na narodky a teraz musím čakať kým pôjdeme na sk na pokračovanie 😀 😀 Bože že ja som nevzala viacej kníh zo sk. No v auguste to napravím. Ked sme odchádzali zo slovenska som sa musela vzdať cca 300 kníh ☹ žiadne svetoborné čítanie, ale cez tieto dni som zistila že mi to fakt chýba ☹

dievcatko2011
31. júl 2014

Ahojte! Je tu niekto zo Spijkenissu???

cestovatelkaandrea
1. aug 2014

@dievcatko2011 no mas stastie @rybca je presne odtial 😉

rybca
1. aug 2014

@dievcatko2011 myyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy....🙂 v ktorej casti byvate?

dievcatko2011
1. aug 2014

@rybca
@cestovatelkaandrea jeeeeee super..uz pisem IP 🙂

leonii
3. aug 2014

Baby no dnes jaký trapas.Išli sme z mm do Ikei a mm, že pozrieme aké su tam ešte obchody. No a hned tam bol obchod MAKRO no a vošli sme dnu, obzeráme aj som si kúpila také miny radio za 10€ a reku ideme patit. Baba pri pokladni chce nejaku kartu,mm že žiadnu nemáme,baba v pomykove volá šéfku a mm že nemáme žiadnu kartu a ona že ako sme sa sem dostali, mm že dverami 😀 Ona oči vypleštene a vraj bez kartičky nám nič predať nemôže 😲 😲 Tak sme odišli a išli do tej Ikei sa aspoň najesť a samozrejme minúť nejake tie € ked nám v Makre nedali možnosť.To čo je za obchod pre nejakých podnikatľov? Lebo sa hned mm opýtal že ako sa dá kartička vybavit a ona nevedela odpovedať.No ešte že som tam nebola sama neviem ako by mi to vysvetlili 😀 😀 😀 😀

rybca
3. aug 2014

@leonii hej, tunajsie Makro je ako slovenske Metro..🙂 pre podnikatelov..🙂))

ervenka
5. aug 2014

Jedna sprava o cumlikoch BIBI- Bibi heeft onlangs een nieuwe lijn fopspenen gepresenteerd. Het gaat hier om de New Generation spenen van 6 tot 36 maanden. Het is mogelijk dat kinderen de nieuwe speen niet gelijk accepteren wanneer zij aan het vorige model fopspeen van Bibi gewend zijn. Het kan zijn dat de fopspeen niet op dezelfde manier voorziet in de zuigbehoefte, waardoor kinderen zich kunnen gaan vervelen en op de speen gaan bijten. Hierdoor ontstaan er mogelijk zwakke plekken waardoor de speen stuk kan gaan, met het gevaar dat een kind dit in de keel krijgt. Zo ontstaat er een risico voor verstikking. Een fopspeen is er om in de zuigbehoefte te voorzien en is geen bijtspeeltje.

Accepteert je kind de fopspeen niet en denk je dat hij er op bijt, controleer de speen dan extra vaak op zwakke plekken of gaatjes. Gebruik de speen niet meer wanneer er een teken is van bijten. De New Generation spenen zijn vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit zoals je van Bibi gewend bent.

Voor meer informatie: bibi-online.nl

rybca
6. aug 2014

@ervenka my taky mame, ale vyzera byt v pohode, cumla ho, len malokedy hryzie, ale to asi kvoli zubom

leonii
8. aug 2014

Baby nejaký obchod z holandskými suvenírmi ale taký že maju aj mlyn,lebo je svokra a ona ho fest chce a nikde v Zutphene som nijaký nevidela ani na tých trhoch nič. Môže byť aj Doetinchem, Ďakovala 😀

janinka25
8. aug 2014

@leonii mz sme boli v Makre, ale nemali sme kartičku vlastne hned pri vchode, sme dali len doklady a pani nam vypisala nejaky papier, a s tým sme mohli ist dnu a nakupit si. taka jednorazova vstupka.
Baby ako sa mate v holandsku? my ako sme prileteli na slovensko tak stale nejake choroby sa lepia na deti furt je niektore chore. isla by som znovu niekde von toto nase slovensko no hrôza. ked nie inde tak uz aj do holandska. 🙂

leonii
9. aug 2014

@janinka25 No oni pri vchode niektorý niečo vypisovali,ale mi sme vošli dnu a nikto nás nezastavil,tak sme nevedeli, že nemôžeme nakupovať,ale ked sa mm pýtal tej predavačky ,že ako sa dá nakúpiť tak povedala že sa to nedá,nedala nám možnosť tej jednodnovej vstupenky.No čo už sranda bola 😀 No a Melka teraz troška soplí,ale bola u svokry na prázdninách a boli aj na kupku takže asi tam troška prechladla. Ideme o týžden na sk tak hádam už bude fit a užijeme si dovolenku. Ako ja som situáciu na sk až tak zle nevnímala a išli sme vlastne kôli tomu aby sme boli spolu ako rodina,ale uvidím teraz idem po pol roku spet tak to možno uvidím už inými očami.

janinka25
9. aug 2014

@leonii vsak prave, ze ked zijes uz dlhsie v zahraniči a prides na sk tak vidis tien rozdiel vo vsetkom. Mne tiez bolo dobre predtym ako sme isli von.

ervenka
9. aug 2014

@leonii obcas taketo veci su aj v Blokkeri, alebo Xenox. Ak mate turicticku informacnu kancelariu- VVV, tak tam mozno nieco najdes. Alebo potom jedine cez net...

ervenka
10. aug 2014

Tadaaaaaaaa, konecne odpoved od sefa ohladne Vianocnej dovolenky.
Je verlof is goedgekeurd. Deze goedkeuring is eenmalig en alleen voor dit jaar.
@rybca natahovali to ako gumu. Len som zvedava, co na to povedia niektori moji "mili" kolegovia. Asi si porazi od zlosti. 😝

ajana1
10. aug 2014

@janinka25 leoni tak to poznam aj ja. sice domov chodim velmi rada ale len na take dva tri tyzdne 🙂 Tento rok sme boli prvy krat s babatkom na Slovensku a vsetci sa na nas pozerali ako na blaznov. Maleho sme totizto nebabusili, nedavali sme mu ciapku, kojila som ho kde prislo, isla s nim na hory a aj hrady a vacsinou som ho nosila v manduce.

rybca
11. aug 2014

@ervenka Tak to som rada...🙂 A co si napisala na ziadost?

ervenka
11. aug 2014

@rybca vsetko mozne s pomocou mm- "ved to tam daj..." Takze za 4 mesiace a 2 tyzdne budeme pekene jest kapustnicu z doma vykysnutej kapusty. A to povinne vsetci. 😀

ervenka
13. aug 2014

Ak ste este nezachytili spravu- v okoli Utrechtu, oblasti zapadneho Brabantu je zvyseny vyskyt CIERNEHO KASLA. hmmm, mame sa na co tesit. 😝