Aké kolieskové korčule pre 3 ročné dieťa?

lili777
6. mar 2012

Chcela by som kúpiť malému k tretím narodeninám korčule. Má nohu číslo 27. Nechcem nejaké prehnane drahé, ale zas ani nejaké nekvalitné lacné. Nejaká zlatá stredná cesta. Mám kúpiť roťahovacie? Ja osobne síce korčulujem, mám Rolerblade korčule už desať rokov, ale nevyznám sa v tom. Máte tipy?

kevenducha
20. máj 2013

ahojte, chcela by som sa opýtať, akú veľkosť korčulí beriete pre svoje dieťa? moja má nohu 26 a existujú také tie rozťahovacie v rozmedzí čísel 26-29. To by jej malo stačiť aj nabudúci rok, nie? neviem ,či nekúpiť radšej také tie od 27-30 aby jej dlhšie vydržali, ale zas aby jej v tom noha nelietala.. neviem. poraďte mi prosím. Ďakujem 🙂

miriamkac
6. jún 2013

@kevenducha odporúčam 26-29, vydržia dlhšie ako jeden rok a tiež je tam nejaké to optrebenie, takže po tej dobe dosiahnutia,ak ju to bude baviť, bude chcieť nove 😀 , krajšie, modernejšie lepšie.
Korčule by mali byť priamo na nohu, nemali by byť zbytočne veľké.

anda123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miriamkac
12. aug 2013

@anda123
Napíšem takto : osobne so značkou Roces nemám skúsenosti. Podľa popisu, ktorý som našla na nete by som porovnala parametre a cenu s inými značkami. Môj názor: za tú cenu by mohli ponúknuť aspoň kombinované zapínanie na korčuliach nie dve pracky a aspoň ABEC 5 ložiská.
Ale keď sú zákazníci spokojní, tak niet čo dodať, ja pozerám a porovnávam len parametre. 😉

anda123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miriamkac
12. aug 2013

@anda123 ak do roches...tak niečo také ako je na fotke, určite ak máte skúsenosti s korčuľovaním, nie do klipsní, ale do kombi zapínania a nie do umelohmotnej boty, ale soft topánkky. Kombi zapínanie zaručuje lepšiu fixáciu a soft topánka odvetrávanie a prispôsobenie nohe. To len môj názor, podľa toho aké mi prešli rokou korčule.
Ak by ste chceli konkrétnu ponuku, pošlem Vám na mail, alebo do SS ak mi napíšete vek, číslo topánky, prípadne farbu a cenu cca do.

jabaka
27. feb 2015

Teraz idu byt v lidli nejake korcule, my tiez chceme zacat, mala ide mat 4 roky a teraz v zime 1.krat stala na korculiach na lad a celkom jej to slo, tak skusime v lete tieto. Mate s nimi niekto skusenost?