Aké odrážadlo, bicykel alebo kolobežku majú vaše trojročné deti?

horislava
27. apr 2023

Ženy poraďte prosím ja mám v tom už chaos. Aké odrážadlo bicykel kolobežku majú vaše trojročné deti?? Tri a pol ročné? Nácom sa vozia vaše detičky? Je dosť vysoká veľká nebaví ma stále ju tlačiť lebo nevládze ťahať alebo sa odrážať 🤦 patamy....lebo odrážadlo je malé. Z pedalou dáva nohy dole.....neviem čo mám kupit aby jej to sedelo.

pribinak
27. apr 2023

Však kúp cykloodrazadlo, to jej vo veku 3 roky nemôže byt malé

Napr https://www.sportisimo.sk/arcore/doodle/425253/...

horislava
autor
27. apr 2023

@pribinak presne nad takýmto som uvažovala ďakujem.

lucka12399
27. apr 2023

@pribinak mame tiež take podobne a je super, sedačka sa dá nastaviť

pribinak
27. apr 2023

@lucka12399 áno, sú veľmi fajn

enoula
27. apr 2023

Cykloodrazadlo... Decathlon nemate po ruke? Vyskusa si to rovno tam...

mamamasama
27. apr 2023

Bicykel bez pomocnych koliesok. Odrazadlo mali v 2 rokoch.

x_mery_x
27. apr 2023

Jazdi na cykloodrazadle najradsej uz rok a pol, teraz ma 3 a nieco, a na bicykli, kolobezke

zorkahorka
27. apr 2023

Mame cykloodrazadlo z lidla. Verim,ze cochvila pochopi, ako sa kruti pedalmi a prejde na maly bike 14-tku. Syn ma 2,5 roka

zorkahorka
27. apr 2023

@pribinak nebude uz 3,5rocnej male? 🤔

milanemila
27. apr 2023

Ma 3 roky a 2 mesiace a dostala teraz normalny bicykel, doteraz resp minulu sezonu jazdila na tomto https://www.mall.sk/odrazadlo-bicykel/kinderkra...

kikulienkadd
27. apr 2023

Ahoj, môj syn mal v tom období odrážadlo z decathlonu (mám pocit, že ho mali asi všetci-čierne s bielymi kolesami) a veľmi obľúbená bola a vlastne aj je kolobežka mini micro (3-kolesová). Hlavne jazdiť vždy s prilbou.

pribinak
27. apr 2023

@zorkahorka nie, nemyslím

andreatytler
28. apr 2023

@horislava Syn ma 3.5 a jazdi na cykloodrazadle, alebo kolobezke. Skusa bicykel, ale nevie este uplne ako funguju tie pedale a frustruje ho to.

horislava
autor
28. apr 2023

@enoula bohužiaľ nie

horislava
autor
28. apr 2023

Ďakujem vám veľmi pekne za názory. Súhlasím s tým cykloodrazadlom precviči ešte stabilitu rovnovahu.Pedalovanie ako tak pochopila na trojkolke. Na bicykel to určite ešte nie je si myslím není zrelá zaujíma ju všetko naokolo len nie jazda a kreovanie....😅🤣🤦 Teraz už len nájsť to právne cykloodrazadlo.

yoxinka
28. apr 2023

Cykloodrážadlo Puky od cca 2 rokov, od 3,5 roka bicykluje, má Woom bicyklík.

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beahavala
7. júl 2023

My sme tento rok začali učiť 3 ročného syna jazdiť na bicykli, bicykel dostal ako darček k narodeninám, má tento, zložili na mu naň starý rodičia a ja som ho akurát objednala z cyklospecialit.

bluka2
7. júl 2023

Woom bicykel mal od 2r. a vedel na tom normálne pedalovat. Do odrážaldla by som v tom veku už nešla, ale záleží od dietata. Môj nikdy nesedel v kočíku, takže mal už dlhy tréning na svojich nohách vtedy

horislava
autor
8. júl 2023

Ďakujem všetkým za odpovede. Nakoniec sme sa rozhodli pre bicykel 14"

ninah1486
10. júl 2023

idealne je kupovat podla vysky dietata, vtedy to musi sadnut