Akú bábiku pre trojročnú dcérku?

poppy1
21. nov 2013

Dcerka ma 3 roky,

Poziadavky su: babika by mala plakat (zvukova), mala by mat gumene telicko, nie latkove a mala by mat cumel...

na trhu je ich vela, Baby born, Chou chou, Baby anabell a ja sa v tom nevyznam... Viete mi prosim odporucit? dakujem 🙂

inull5
21. nov 2013

ja som dcére kúpila baby born tú s doktorským vybavením a zmrzlinkou..no tiež som si užila kým som sa zorientovala v tom množstve bábik, ale nakoniec som jej ukázala obrázky na nete a opýtala som sa ktorú by chcela aby jej prieniesol ježiško a voľba padla na tú baby born. Takže keď sa jej niekto opýta čo dostane tak bábiku so zmrzlinkou a kuchynku hello kitty... 🙂

natadamik
21. nov 2013

Ahoj, my mame chou chou, dcerka ma teraz tiez 3 roky, ma ju uz od dvoch a stale sa s nou hra. Mame to babatko, bez vlaskov, ktore place, vtedy ho treba potlapkat po chrbatiku , ked to malicka urobi, zacne sa spokojne smiat.....ked jej strci cumlik do pusy, nahlas si oddychuje a po case zavrie ocka a spokojne dycha akoby spala.... ja som velmi spokojna, je k nej aj kopec veci v obchodoch ..oblecko a tak....ma sice latkove telicko, len konce ruk a noziciek su gumene, ale mne sa to praveze paci, lebo je taka makkucka, ked sa s nou mala mojka a spi s nou, nie je tvrda, ako su tie plastove telicka....ostatne nepoznam babiky, ale so chou chou sme ozaj spokojni🙂

biela
21. nov 2013

my máme babyborn, ale neplače, nevydáva zvuky, funguje bez bateriek, pije vodičku z fľaštičky a potom ju vyciká, keď sa stlačí pupok. roní skutočné slzy, keď sa trošku stlačí ručička. mňa trošku desia tie zvukové bábiky. táto babyborn je skutočne krásne bábätko. je to asi vec vkusu, mne sa napr. vôbec nepáčia tváričky chou chou tie by som asi nikdy nekúpila, annabelle je pekná bábika, a tá asi aj vydáva zvuky.

daniella224
21. nov 2013

Mne akurat dnes dorazila pre malu pod stromcek chou chou ako zive babatko a poviem ti je krasna v skutocnosti- tiez som sa nevedela rozhodnut medzi baby born, baby anabell a touto chou chou ale mne sa do tvaricky najviac prave paci tato chou chou tak skutocne vyzera a ma makke telicko co je naozaj super ked si ju mala prituli ....baby born mi pride z tychto tak najviac umela.....a baby anabell je pekna ale ja ked som ich videla nazivo tak tato chou chou tak sa mi najviac zapacila

kikusmikus
22. nov 2013

Tiež to riešime už tretí rok. Najprv 2 ročné. potom 3 ročné. Teraz 4 😀 Z každej bábiky má dcérka neskutočnú radosť. Hrá sa zo všetkými. Má ich asi osem. Polovička je ešte mojich z detstva 😀 😀 . Ale vie sa zahrať zo všetkými. Problém je že všetky skončia nahaté lebo ich vyzlečie a obliecť ich nevie. Druhý problém je že sa so svojim bračekom o ne bije 😀
Tento rok uvažujeme nad Disneyho bábikami a zatiaľ to vedie Belle. Tak uvidím. Verte či nie poteší sa hocijakej bábike.

njonja
22. nov 2013

Ja by som dala latkovu - nejaku bud rucne robenu ako robi tu Pristela, alebo od Haba kupensku...

silviami
22. nov 2013

My máme baby born cca od 4 rokov, tú čo ciká, tiež skončila povyzliekaná a všetko mokré, teraz má malá päť a minule som videla, že už ju oblieka, pri cikaní už nie je všetko mokré, bábika má aj takú kašu na jedenie, to som sa jej ešte neodvážila dať, odporúčam skôr pre staršie, naozaj tak od 4-5 rokov. My sme nevyberali podľa tváričky, ale bola za 20€ vo výpredaji v Tescu a dcéru to cikanie fascinovalo u kamarátky, ktorá mala tiež takú bábiku.

alexis13
22. nov 2013

aj ja sa chystam na 3narodky kupovat a co som citala a videla tie babiky najlepsia sa mi zda chou chou ta zakladna co ma cumlik a flasu, place, spinka....nema nijake extra zvuky, a cinnosti, mne sa tie moderne co cikaju, vypiju, placu a nevim co vseliake meganizmy komplkovane, su tvrde a dlho to nevydriz podla mna.....v jednoduchosti je krása 😀 😀 😀 preto sme sa rozhodli pre chou chou