Akú filmovú rozprávku majú vaše deti najradšej?

bubina33
25. feb 2012

Poznáte aj nejaké so zvieratkami?

horana
27. feb 2012

My sme maniaci, mame bohatu filmoteku 😝 😀 , aj pre deti, namatkou co ich zaujalo:

Ako vycvicit draka, V tom dome strasi, Rio, Hercules, Medvedie srdce, Lovecka sezona1-3, Za plotom, Ratatouille, Roboti, Shrek 1-4, Planeta Pokladov, Sindibad, Zivot chrobaka, Alenka v risi divov, Arthur a Monimojovia, Arthur a Maltazarova pomsta, Astro, Bolt (Blesk), Doba ladova 1-3, Gnomeo a Julia, Hlada sa Nemo, Hore, Auta 1-2 (plus kratke prihody "Bouraka" cesky u nas Mater), Kung Fu Panda 1-2 plus Special Vianocny, Ja Padouch, Kuki se vraci (polo hrane), Koralina a svet za tajomnymi dverami, Legenda o sovich strazcoch, Legenda o Mulan 1-2, Letopisy Narnie (hrane), Karlik a tovaren na cokoladu, Lovci drakov, Kronika rodu Spiderwickov (hrane), Lovecka sezona 1-3, Megamysel, Monstra a Votrelci, Nekonecny pribeh (hrane, srarinka este z nasich cias ale klasika), Rango, Priserky z podkrovia (hrane), Tarzan 1-2, Vila Zvonilka 1-3, Wall-E, Zvedavy George, Zelezny obor, Princezna Mononoke, Cesta do fantazie, Muminci 1-5 plus vo filme Kometa sa blizi, Sarlotina pavucinka (hrane), Uzasnaci, V perine (hrane), Smolkovia (polo hrane), Horton, Kuzelny kolotoc, Madagaskar 1-2, Zamok v oblakoch, Ponyo z utesu nad morom, Atlantida 1-2, Kuzelny mec, Na vlasku, Oblacno miestami fasirky, Planeta 51, Princ Egyptsky, Pocahontas 1-2...
dcera Barbie filmy: Fairytopia 1-4, Barbie ako princezna z ostrova, Barbie Thumeblina, Barbie z Labutieho jazera, Barbie Princezna a krajcirka....

danilienka
27. feb 2012

ahoj, no u nas to bolo zo zaciatku VCIELKA MAKA potom ferdo mravec, u babky pockaj zajac a teraz lubi A JE TO /PAT A MAT/, a este lubila Mach a Sebestova, lae teraz to trosku ustupilo. 🙂
.... a lubilli sa nam aj HLADA SA NEMO...

evelyn575
29. feb 2012

ahoj ,my ficime na Teletubies...mala by to pozerala od rana do vecera kebyze moze....

kaja73
29. feb 2012

Moj ma 26m a miluje-Krtka,Pat a Mata,zacina sa mu pacit Bambulka, rad si pozrie Vlacika Tomasa,Teletubies,ale aj vela ineho-on to rad strieda.
Vacsinou pozera na You toube-presne to na co ma prave chut.

mimi21mimi
29. feb 2012

Jedine Aladina, nic ine nepozera od 10 mesiacov. Ale predtym ju chvilku bavil Cerveny trakturek.

nanulik
29. feb 2012

u nás jednoznačne vedie na vlásku, ja to poznám aj odzadu, potom je nemo. sem tam mrkne alfa a omega. ale musí mať náladu, aj máša a medved je v top 10

spievankovo je kapitola sama o sebe, jeho to životný štýl 😀

stanislavao
29. feb 2012

my sme na Thomas and his friend - od rana do vecera by to mohlo ist. a Krtko, Bob the builder, Finley, Cars, teraz po novom aj Smoulove.

sampo
29. feb 2012

masa a medved, bambulka, krtko a z takych ozajstnych filmovych Zacarovani, polarny expres, vladarova nova tvar, traja chrobaci a neberte nam princeznu 🙂 stale dookola

wewe22
29. feb 2012

ak ide o filmovu ako hranu ludmi jednoznacne pipidlha pancucha(neodporucam da sa z nej scvokatet) a animovany celovecerny zvonilka

wladka
29. feb 2012

Moja 5rocna miluje: Zakliata Ella, Smoulove (filmova verzia), Moderna popoluska 😉 - odpovedam len na rozpravkove filmy!

lucia20
29. feb 2012

tatianka uz 9 mesiacov jednoznacne NA VLASKU, katka momentalne tri diely zvonilky a predtym to bol velmi dlho cars, nemo, a ked bola malinka tak bambulka. a lucka nema oblubene rozpravky.....

rakywanda
29. feb 2012

U nás bambulka,macko uško a pipi dlhá pančucha zo 70-rokov,s tobou ma baví svet,kúzelna školka a vlastné videá od pôrodnice až doteraz

zbibo
29. feb 2012

Moj rocny milije serial Otecko sa mi nepaci (1991) na you tube to pozerame, ani nedycha 😀

bealondyn
29. feb 2012

malej naj naj je Hlada sa Nemo, ma rada aj Levieho Krala a Na vlasku. v TV jednoznacne Peppa pig a Dora. 🙂

titkovamiriam
29. feb 2012

u nas je naj momentalne ,,hot weels,, mame 4 diely a idu stale dokola,predtým to boli auta 1-2 🙂 ,potom Rio,Robinsonovci,Artur a minimojovia...

majushkab
29. feb 2012

Môj drobec ma 3 roky a fičia u nás viacere rozpravky najobľubenejšie sú maša a medveď,bob staviteľ,maly traktor,matysek a jája,fifi,leví kraľ,slonia rodinka,vlačik tomaš a rád pozerá kuzelnu škôlku a animačik a ešte a je to...určite som nejake aj zabudla 😉

tinusi
29. feb 2012

Filmovú: Mrázik, Páni a kluci a Lucie, postrach ulice. No a malý má rád Poklad na striebornom jazere 😀
Z ostatných je ich viac.
Ale moja malá má najradšej rodinné svadby, takže už máme doma dvd rôznych svadieb z rodiny a ona pri nich tancuje s bábikami pri telke. Ja to beriem ako poľahčujúcu okolnosť, lebo aspoň sa pri tej telke hýbe. Na druhej strane sa ťažšie vysvetľuje, ked v obchode začne vyspevovať: Eťe si já pohál vínka vypijem! 😀 😀 😀

vanok
5. júl 2012

Dcérka má rok aj 9 mesiacov - cca od roka a pol to bola Bambuľka, teraz Bambi, ako úplne maličká zbožňovala vzdelávacie filmy od BABY Einstein (sú síce len v angličtine, ale použitých slov je minimálne a sú krásne spracfované) a stále si ich rada pozrie (odpoprúčam aj záujemcom o vzdelávanie sa v jazyku...) a občas macko PU v prirode....

gubcikova
5. júl 2012

rio

lienka9933
5. júl 2012

Moja malá ma 2 roky aj 3 mesiace a púšteme jej cez internet rozprávku Máša a Medveď alebo mickiho klubík ma rada a niečo sa aj pri pozeraní naučí.Ale určite naj naj je MAŠA !!!! 😀

beruska.zuzanka
5. júl 2012

Finding Nemo vyhráva u nás na plnej čiare, potom Happy Feet a potom Cars ale len 1. časť 🙂

Princezné ju nezaujímajú, teda len Tangled ešte, aj to pomenej 🙂

A ešte som si spomenula na Lion king ale tiež len 1tka 🙂

So zvieratkami máš Bambi, Lady a Trump, 101 dalmatínov, Madagascar, Škaredé káčatko... 😉

elka74
5. júl 2012

včielka Maja

alexandrakiara
5. júl 2012

Chipmunks 🙂 ,Garfield , Charlotte's Web

kusni
5. júl 2012

Bambulka a Maša.

malinkaaninka
5. júl 2012

stiahla som staršie:Pa a Pi,Miazgovci a má to úspech 🙂

nastasja25
5. júl 2012

no neterka má najradšej trilogiu Slnko,seno... a Učastníci zájazdu 🙂 🙂

henikav
5. júl 2012

my sme cele maleho detstvo ficali na toy story, vtedy boli len 2 diely, videli sme kazdy aspon 2x denne 😀

natalia777
5. júl 2012

super tipy, super tema, diky kocky 🙂

u nas ficia krtko a masa a medved 🙂

nelicefo
5. júl 2012

Neviem aké staré je tvoje dieťatko tak len také čo ma napadnú na čom fičia decká v rodine tak napr.: Macko Pooh,Mickey Mouse,vláčik Tomáš,Telletubbies,Toy Story, Cars, Bambuľka,Hľadá sa Nemo,Madagaskar, Doba ľadová...

emily_666
5. júl 2012

krteček, dráčik soptík, požiarne autíčko Finley, máša a medveď, macko uško, ale najlepšie su na youtube videa traktorov a kombajnov 🙂