Aký darček na 1. sväté prijímanie pre dievčatko?

zuzana17
6. máj 2012

Ahojte, poraďte prosím, čo kúpiť na 1.sv.prijímanie pre dievčatko? Nečakali sme, že nás pozvú, tak teraz narýchlo neviem čo kúpiť. Ďakujem za všetky rady a návrhy 😉

adagaborova
28. máj 2012

Ahoj ja som kupovala ANJELIKA a do obálky dala ešte peniažky... 🙂

andreah25
28. máj 2012

Neviem čo by som kúpila ja, ale napíšem čo som dostala ja a dodnes si to pamätám:
- od babky zlatú retiazku s krížikom,
- od krstných rodičov zlatú retiazku so znamením
- od tety bibliu
- od tety namaľovaný obrázok kostola, kde bolo sv. prijímanie
- od uja detské hodinky
- od tety sošku anjelika a na spodku napísaný dátum prijímania
Všetky tieto veci mám dodnes a obrázok s kostolom nám dnes visí v spálni.... 🙂
Určite však viem, že nikdy by som to neriešila peniazmi.
Kúp teda niečo, čo má symboliku toho prijímania - napr. tú bibliu (nejakú pre deti), sošku anjelika, alebo niečo podobné.....

lucka1987
28. máj 2012

ja som dostala 4 zlate privesky . zlaty krizik.. a ani jednu retazku 😅 tak by som sa asi opytala rodicov, ze co by dcerka chcela, alebo potrebuej a ked nebude ziadna odpovedm, lebo nie kazdy vie povedat ze co chce, alebo mu je to hlupe, tak nieco male na pamiatku a peniazky

kamka277
25. apr 2013

Nás tento rok tiež čaká 1.sv. prijímanie a s manželom vôbec netušíme, čo by sme mohli dcérke podarovať 😅
Navyše aj náš krstný syn bude mať prijímanie o týžden skôr, takže riešime dva darčeky. Rozmýšľame nad zlatými, alebo striebornými retiazkami a hodinkami 🙂

gajana1
16. máj 2013

Ja som v takej istej situácii ale ja dam tortu a neviem čo ešte chcela by som nejaky symbolický darček

nicebaculka
16. máj 2013

ja som na prve svete prijimanie dostala bycikel , zlaty prívesok , zlat retiazku a peniaze

terezocka
17. máj 2013

My sme mali teraz prijimanie,dostali sme zlato,striebro,3rovnake knihy na 1.sv.prijimanie,...zvysok rodiny sme sa dohodli na peniazoch a kupili sme trampolinu pre nasu gymnastku.potesila sa ona i trener!dobry dar je aj bicykel alebo ine veci na sport.dostali sme aj kartu dracik.

maria1989
31. máj 2013

a čo tak tohoto anjelika? zdá sa mi vhodnejší ako krížik pre malé dievča : https://www.silver.ag/privesok-strieborny-zirko... 😉

dionyzka
31. máj 2013

ja som ako dieta dostala zlatu rietazku a krizik. Moj muz ako uz dospely muz dostal bibliu a krasny dreveny kriz. Vsetko mame a uzivame doteraz. Kupuj nieco na pamiatku, co je vhodne i ked bude velka. Urcite nie peniaze.

carmen238
5. máj 2014

Ja mám na predaj Bibliu, krásne ilustrovanú a kamarátka mala výborný nápad, keď ju kupovala napísala tam venovanie a darček bude aj na pamiatku 🙂

palomka
5. máj 2014

ja by som asi retiazku kupila a bibliu alebo su ja take male knizky s detskými modlitbickami a nejaku "hracku".

reni1512
5. máj 2014

Ja by som jej kupila taku hraciu skrinku na prve sperky 🙂 s baletkou...🙂 aspon si tam moze dat aj prve cenne darceky od blizkych 🙂

bczene
5. máj 2014

Pred 2 rokmi sme krstnej dcére kúpili mobil, teraz druhá má len 8 rokov, tak sme sa opýtali rodičov, oni nám poradili školsku tašku, tak sme kúpili s vybavením, plus kvety, torta, a nejaká tá soška anjelika 🙂

pinabambina
10. máj 2015

Pekný darček za dobrú cenu: http://www.andreah.sk/eshop/tabulky/anjelik-s-m... 🙂

inspio
Odpoveď bola odstránená
Zobraz