Poraďte darček na 1.sv.prijímanie pre dievča.

bambulka1105
23. mar 2020

Ahojte, poradte nieco pekne na pamiatku ako Darcek na 1.sv.prijimanie pre dievca ;) ., dakujem

malebiele
23. mar 2020

@bambulka1105 zlatu retiazku, nausnicky? To je taka klasika 🙂

evkamotka
23. mar 2020

Pozri knizku Drahy papez Frantisek
Na stenu pekny kriz alebo ikonu (pozri napr Pneumatofora)

bambulka1105
autor
23. mar 2020

@malebiele to sme tiez rozmyslali., ale sme len ujo a teta ., myslime si ze to dostane od krstnych rodicov.,

zuzana_ilkova
23. mar 2020

Myslim si ze slecna ma urcite nejaky tajny sen a ze takto stare deti si uvedomuju hodnotu penazi, takze ja si myslim ze peniašky v obalke jej urobia radost a k tomu nejaku drobnost slečny sa chcu paradit tak nejaka farebna pomada, detska bizuteria, detska kabelka...veci cenovo dostupne a vyskladat z toho nejaky “darcekovy kosik” ...

malebiele
23. mar 2020

@bambulka1105 a neskusali ste sa skontaktovat s krstnym/krsnou, ze co chcu dat oni? Pripadne skuste sa spytat rodicov dievcinky, ci nemaju nejaky napad, co by si priala?

gabrielapatrik
23. mar 2020

@bambulka1105 ja som kuoila neterke striebornú retiazku s menom, druhej som dala 30 eur nech si teda vyberie ona, lebo ťažký je to oriešok 🙂, synovcovi som dala vyrobiť dres jeho obľúbeného tímu s menom a číslom, každému k tomu krásny krížik

h2
23. mar 2020

@bambulka1105 Ahoj, prepáč, trochu od témy otázka, aj môj syn by mal mať tohto roku prijímanie. Ale asi ho kvôli korone mať nebude, komunikujeme s farárom a vyjadril sa, že možno bude na jeseň, možno až na budúci rok. U Vás prijímanie bude? Nemáš o tom informácie?

jajka71
24. mar 2020

Ja som manzelovym krstnym dceram kupila retiazku s krizikom z bieleho zlata, kozenu kabelocku dala usit v oblubenej farbe a kupila a vypisala pamatnu knizku, ich mama dopisala a pridala fotky ;)

bambulka1105
autor
24. mar 2020

@h2 ahoj, tiez bude asi zrusene., resp. Presunute na iny termin, ale po darceku sa obzeram uz zeraz., aby som to uz mala nachystane., nemam rada veci na poslednu chvilu ;)

bettymacd
24. mar 2020

My sme dali zlatú retiazku s príveskom krížik
20€ alebo 50€ už si nepamätám
Nejakú svätú vecičku
A plno sladkosti a podobne