Aký darček pre 6 ročnú kamarátku mojej dcéry?

miriam11
5. jún 2015

Ahojte, dcera v škôlke dostala oficialnu pozvanku na narodeninovu oslavu jej kamaratky zo skolky (6 rokov). Bude sa konat u nich doma na veľkej zahrade, vlastnia velky dom. Vobec netusim aky darcek jej ma priniest? Co take si deti davaju? Poradite prosim niekto kto chodite na detske oslavy?

sissy27
5. jún 2015

neviem, čo je teraz in medzi dievčatami v tomto veku, ale u nás bolo také nepísané pravidlo, že max 10€ sa investuje do darčekov... a taká obľúbená klasika napr. playfoam hmota, všelijaké tie zápisníčky na kľúčik, nejaké kreatívne sady na vyrábanie čohosi, my little pony, pekná knižka (mamina prečíta), dievčatá sa rady parádia, takže kľudne nejaká sada sponiek, alebo pekné tričko, malá kabelka, keď už vôbec nevieš, tak mäkkučký plyšák je istota (ja ako rodič obdarovaného dieťaťa by som za to zabíjala 😅 )...

ukulela
5. jún 2015

urcite nic velke ... kyticku a daku zaujimavost, co potesi. ak su to dobre kamosky, tak by som dala vyrobit tricko/hrncek so spolocnou fotkou napriklad .... alebo daku peknu dievcensku bizu do vlasov. ale teda nic drahe .... alebo neskusite sa dohodnut rodicia ostatnychpozvanych adat niecospolocne?

nice202
5. jún 2015

moja dcera ma rada My little pony - ako vsetky jej kamosky, daju sa zohnat lacno., Lego friends -tie mensie krabicky stoja do 10 eur. Barbie zozenies tiez do 10 eur. Kludne jej kup detske malovatka - take dostala dcera a nevie sa s nimi prestat hrat. Plysaky nekupuj. Je to lapac prachu a nikto sa s nim nehra- ako aj? U nas sa valaju na povale a nic s tym...

bonaqa2013
5. jún 2015

a čo tak knihu, alebo maľovánky aj s pastelkami, moje dcéry mali nejaké vystrihovačky, ďalšia nalepovačky - kúpila som to v TESCU, ale pozri aj inde v kníhkup.

maria117
6. jún 2015

Mozno by dcera mohla nieco vyrobit, napr nejaky naramok al hrneck ci tricko vymalovat al nejaky jednoduchy (nepeceny) kolacik al aspon nejaku pohladnicu s venovanim +potom mozes nieco dokupit z vyssie spomenuteho, ale aby to bolo aj nieco od nej,osobne, nie len kupeny dar

monika2_9
9. jún 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

Prikláňam sa k PlayFoam, nie tej klasickej ale tvorivej sade. V balení boli ušká, očičká a chvosty, tak si mladá môže vyrobiť čokoľvek 😉 ja som to našla na pexiku 😉

jabuducanevesta
17. máj 2022

keď som bola v zahraničí, volali sme mamke oslávenkyni, čo chce, či sa nejdeme skladať na niečo väčšie, alebo si dopredu rozmysleli, aké darčeky chce a taký sme kúpili