monika2_9
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.
monika2_9
26. jan 2016

@ester851 Pár dní, ani to nie 🙂 Ale už je asi aj tak neskoro, pozerám, že si to písala pred 5 dňami 😀 Čo si tak súrne potrebovala?

monika2_9
20. jan 2016

ahojte 🙂 ja som tiež mala problem, ale kamaratka mi poradila puro kociky, su velmi kvalitne a variantu aku potrebujes si uz pravdaze vyberies 🙂

monika2_9
autor
2. jan 2016

tiez som skor za slovenske stranky, nerada kupujem take drahe veci zo zahranicia. presne aj kvoli tej reklamacii doprave a tak. viem ze je vyberanie tazke ale myslela som ze mi skor priblizite rozdiely pripadne preco prave tu 🙂

monika2_9
29. dec 2015

@mollyb 4fitness.cz/produkty/ryzove-lupinky-250g-p-2418/ ešte pozri aj toto, dnes mi to prišlo, tak som hneď aj ochutnala a je to dobré 🙂 ako také cornflakesy 🙂

monika2_9
29. dec 2015

@luc22ka Ahoj, teplomer je značky truelifecare, majú aj vlastnú stránku, objednávala odtiaľ 🙂

monika2_9
27. dec 2015

nase deti dostali tak isto darčeky od celeeeej rodiny a boli teda nadšene, to musim povedať u nás vládli spoločenské hry a tá najmensia dostala lienku could b-mozno konecne bude vecer kludne zaspavanie (verim tomu :D :D )

monika2_9
22. dec 2015

V podstate maju baby pravdu a ja som tu tiez nasla vela inspiracii na dobre ranajky. 🙂 Ja vsak momentalne ranajkujem toto 4fitness.cz/produkty/4-cereal-mix-250g-p-2260/ je to bez pridaneho cukru a vacsinou to mam s jogurtom a ovocim, pripadne s kokosovym mliekom a chia. Jeden balicek sa ti asi objednavat neoplati, ja som si to len prihodila do kosika na vyskusanie, ked si manzel objednaval proteiny. Ak si zo Ziliny, tak mozes prist a dam ti ochutnat, ci ti to bude chutit a podla toho mozes objednat 😀

monika2_9
16. dec 2015

@zuzana_kov mozes mi prosim napisat konkretne aku mas zehlicku ?? mna by velmi zaujmalo ake to ma ucinky nazivo. urcite sa lepsie rozhoduje ked uz to vyskusas a vies ze je to dobre.

monika2_9
9. dec 2015

@margaretka818 no nakoniec sme to museli dat spravit znova, zistilo sa ze boli nejak nekvalitne spravene tie stare naslapy ci co? 😲 nechali sme si ich spravit v ceresnovej farbe a pekne nam to ozivilo aj dom 🙂 neico taketo empate.sk/naslapy-na-schody/drevene-naslapy/

V diskusii: Vŕzgajúce schody
monika2_9
9. dec 2015

s týmto presne skúsenosť nemám, no sestra má nejaký a je spokojná, keď tak sa jej môžem spýtať odkiaľ ho má alebo či má nejakú značku

monika2_9
6. dec 2015

kvalitne drevo by veru nemalo vrzgat.... ale tak stane sa :/ my sme tiez s tym bojovali, hovorila osm si vzdy zze ved tda sa to vydrzat..ale po case ti to strasne zacne liezt na nervy a bohuzial ziadne laky ani nic nepomáhalo 😔

V diskusii: Vŕzgajúce schody
monika2_9
28. nov 2015

@ninusikik súhlasim, nikdy neurazí a hlavne ak clovek nema cas vymyslat nejake tie darceky tak to su take istoty po ktorych siahnut, ja som mala vždy vo zvyku vymyslat, ale ako som bola tehotna, potom som mala drobca, tak uz som nestihala a isla som do tej klasiky kozmetika, parfumy a tak 🙂 a nikto sa nestazoval

monika2_9
27. nov 2015

margaretka a v modrom z neba si ich nevidela. pripadne svet-zdravia.sk/clanky/pavol-balaz-schudol-v-siedmom-nebi tu snimi chudol jeden pan .

V diskusii: Ako schudnúť?
monika2_9
autor
17. nov 2015

kuit saunu do domu alebo nekupit ? nieje to lacna zalezitost preto nad tym stale uvazujem.
na wellnes pobyty chodime stale kedze mam zdravotne problemy. preto mozno aj z toho hladiska by bolo dobre do niecoho takeho investovat
ale neviem, som nerozhodna :(

monika2_9
17. nov 2015

@jarkakovacc prosim ta to si tam kupujes len poukaz ? a je to nejak datumovo obmedzene ? mne sa na tom adrope pacia tie adrenalinove hlavne, kedze take nezazijes kazdy den. lenze moj manyel je dost vytazeny tazko sa dohodnut vopred na nejakom termine :P

monika2_9
29. okt 2015

ja by som wellnes pobyt kupila v nejakej zaujmavej oblasti 🙂

monika2_9
28. sep 2015

Za málicko, som rada, že som pomohla 🙂 aj nabuduce

monika2_9
26. sep 2015

Jansé, prečo nie?? :D pokiaľ viem, tak majä online poradcu aj telefón, kde im vieš zavolať 🙂

monika2_9
18. sep 2015

Suhlasim, hlavne dieta potrebuje skor viest, aby sa nieco naucilo dobre a spravne. Same sa moze ucit, ked uz bude vediet aspon zaklady. Co sa vyberu gitary tyka, ja som si pred casom kupovala z kytary.cz a som velmi spokojna s pristupom aj nastrojom, takze odporucam.

monika2_9
14. sep 2015

ja som sa dala na 6mesační program chudnutia. uz nieco cez 3 mesiace sa drzim jedalnička ktory mi bol pripraveny. možem ale povedat ze vysledky vidno z coho som nesmierne rada 🙂 skus pozriet svet-zdravia.sk

V diskusii: Ako schudnúť?
monika2_9
autor
13. sep 2015

@bonaqa2013 aj na heureke je to take občas kadejaké, že je tam občas napísané aj to čo nie je celkom pravda
@zuzana_kov no ja som z toho bola zhrozená, že sú aj takýto neseriozny podnikatelia. Ďakujem ti za typ rozhodne si to pozriem a to že je to z Čiech mi veľmi nevadí, nakoľko mi tam žije brat, tak by sme to vedeli objednať aj na neho, ale ak sa to dá že to príde priamo aj do SR tak o to lepšie 🙂

monika2_9
autor
8. sep 2015

Dobrý deň, stala sa mi taká vec, objednala som bezkontaktný teplomer z jedneho internetoveho eshopu, pretoze tam bol v dobrej cene. Bola to ale chyba.. tovar ani po mesiaci nedošiel, jediné moje šťastie bolo že som bola ochotná platiť len na dobierku a nie vopred na účet :( Objednávku som už zrušila. Ale k veci, chcem od vás radu, či nemáte skúsenosť odkiaľ najlepšie kúpiť takýto bezkontaktný teplomer? Prosím niečo s čím máte naozaj skúsenosť...

monika2_9
25. aug 2015

Bubbly Bunny zajačik alepo Osvald opičiak na spanie 😉

monika2_9
25. aug 2015

Ahoj 🙂 My máme doma Bubblyho už takmer 2 roky...Perieme ho pravidelne a stále je ako nový 🙂 Naša Dorka s ním spáva už od svojich 7 mesiacov a tak nás nejak nahradil. Chichotanie Ti možno pôjde zo začiatku na nervy ale potom si buď zvyknete alebo sa zapáči ;)

monika2_9
autor
23. aug 2015

Ahoj maminy 🙂 Vôbec nemám predstavu s akou tašku chodiť do parku. Vybrala som si tento ruksak(Amos Nuovo Nera) kvôli tomu, aby som mala voľné ruky k drobcovi a trošku štýlovo :D Máme kočiarik britax a tak mi to nejak pasuje. Myslíte si že je to od veci? Zbytočne? Môže byť ? Vďaka mocc 🙂