Bábika pre trojročnú dcérku

tatiana262
13. dec 2017

Kočky, neviem sa rozhodnut. Chceme kupit 3 rocnej dcerke pod stromcek babiku - baby born, chou chou alebo anabell aj ked ta sa mi asi najmenej paci ( len vzhlad ). Recenzii je zalostne malo, budem rada za kazdy postreh, radu. Dakujem

deti95060810
13. dec 2017

my sme mali prvé dve....skončili rovnako.... o krátky čas v kúte....😉
deti majú všetkého plnú riť a potom to tak aj vyzerá....

anjelic
13. dec 2017

@tatiana262 moju to v troch rokoch ešte nebavilo hrať sa na mamičku. To uprednostňovala skôr koníky, plyšáky a poprípade Barbie. Na mamičku sa začala hrať neskôr a baví ju to občas aj teraz ako 9 ročnú.

lili235111
13. dec 2017

Pravdu?bude ju to zaujimat cca 2 tyzdne aj to moc hovorim...toez sme kupovali baby born ked mala mala 3 roky pod stromcek lenze sme sa nestihli dohodnut vsade povedala baby born a tak to dopadlo aj ze ma 4 babiky baby born ktore uz nahe sedia v kute a nikto si ich ani nevsimne

jana_eyre
13. dec 2017

No moja mala ma babyborn a aj chou chou, mame velku rodinu, co radi nakupuju blbosti a tak ma kopu babik.. Ale mozem.povedat, ze ona sa o babiky rada stara, hra sa s kazdou, nie stale ale casto.. Ma 4r prvu dostala v 1r.. Mne sa najviac paci prave anabel,ma ju kamaratka mojej dcery - je tazsia a podla mna najrealistickejsia z vymenovanych.. Najmenej sa mi paci chouchou, je nesympaticka a ma divne prisite koncatiny.. Ale zas dcera ju ma rada..

xxxkatka
13. dec 2017

Máme Annabell už 17 rokov, dcéra ju dostala ako 2 ročná, teraz sa s ňou hra syn😀 a teda bábika je v tom stave a to sa s ňou dcera hrávala casto🙂

mychaella
13. dec 2017

moja sa tiez rada hra s babikami . od neceleho roka, ma 5 a stale ju to bavi, chce len babiky, oblecenie a doplnky k nim. mame z kazdej a janka nado mnou ma pravdu..anabel je pre take male dieta dost este tazka..chou chou je divna..mame jednu, pohra sa s nou rada ale neni oblubena, a baby born mame tu vacsiu jednu a tie my first bb mame asi 3. a boli najoblubenejsie, teraz zacina mat radsej vacsie, klasi ku bb, anabelku a mame aj ine znacky . ja by som zvazila velkost a vahu babiky pred kupou.

sense
13. dec 2017

Mame babyborn aj anabell plus par dalsich babik, a teraz si praje babyborn sister, s ikeackou kuchynou su babiky najvyuzivanejsie hracky...najcastejsie to vyzera takto u nas bud je mamicka a su to jej deti alebo frau aebischer (ucitelja v skole,)...ma 4,5roka a s babami sa hra odkedy dostala prvu...asi v dvoch rokoch

sense
13. dec 2017

Babyborn cika, mozes ju.krmit, place, mozes ju kupat ale nevydava zvuky,

Baby annabel je tazia, vacsia a sirsia ale ma makke telo, nesmie sa kupat , je na baterky, ale place, cika, odfukuje spi smeje sa. Vydava zvuky, prva sa nam pokaxila hned potom ako sme jej 1x dali vodu. Reklamovala som ju a pri dalsej to iste kedze jej zrejme voda niekde zatiekla tak potomlen pri zapnuti chvilu vydava zvuky a potom len saje...ale dcere to nevadi...hra sa aj tak

tatiana262
autor
13. dec 2017

@anjelic moju velmi bavi hrat sa na mamicku a o svoje babiky ( zatial ma len 2 ) sa pekne stara. Preto uvazujeme o nejakej realistickej, ktora sa sprava ako babatko a sama si taku na Vianoce praje, nechcem aby bola sklamana, ze jej Jezisko neprinesie

Kočky, uvazujem nad chou chou a baby born, bb sa mi viac paci, aj to ze ma vela prislusenstva v baleni ale zase nevydava ziadne zvuky a ta voda ma popravde na nej nelaka. To ze nema zvuky vlastne neviem ci je nevyhoda alebo naopak vyhoda 🙂 chou chou "vyhrava" v tom, ze sa mi zda realistickejsia, ze zaspi, smeje sa, vyzaduje cumlik a podobne ale na druhej strane je asi dost velka. Dcerke sa viac paci baby born, mam pocit, ze kvoli prislusenstvu. Neviem si vybrat 😵

poppy1
13. dec 2017

Pozrite nadherne realisticke babiky spanielskej znacky Llorens 🙂 ja som teraz kupovala prave tieto dcerkam. Mame inak aj baby born. Ale za mna nic moc. Dceka nevladze stlacit tak rucku aby zacala plakat. Cize ta funkcia je na prd. To cikanie ok- ale neni to funkcia, kvoli ktorej by som babiku kupovala.

tatiana262
autor
13. dec 2017

@poppy1 tie llorens som videla aj sa mi pacia ale nemaju ziadne funkcie vsak? Ja som realisticku myslela skor v tom zmysle, ze vydava zvuky, sprava sa ako babatko, to ma prave na tej chou chou laka, pekne zaspi, place, chce cumlik a neviem este co vsetko. Bb je tiez pekna aj ma kopec prislusenstva ale s tou vodou by som sa dcerke asi aj tak nedovolila hrat cize to, ze cika a pije ani ako funkciu nevidim, aj to, ze roni slzy bez zvuku je trochu divne ale je mensia, krajsia a ma viac prislusenstva. Ja ozaj neviem.

elje
13. dec 2017

@sense Ahoj. Prosím ťa tá druhá odspodu bábika na tvojej fotke (v pásikovom bodynku) je čo za bábiku 🙂

mychaella
13. dec 2017

Liorensky mame aj my zopar aj antonio juan. to su ako ozajske.. ale ona ma len 3 rocky, ja by som jej kupila, to co sa jej paci..kludne aj tu bb. budu aj narodeniny, dalsie vianoce a ono sa to rozrastie..nasa ma cez 50 babik..nesrandujem...a hra sa z vsetkymi, teraz vyradila 2 latkove a jednu taku mensiu s cudnym zvukom, ze s tymi sa uz malo hra...ale inak kazdy den. pokial ma babiky rada tak by som to az tak neriesila, teraz taku, nabuduce tu druhu.

mychaella
13. dec 2017

@tatiana262 myslus baby anabel nie chou chou ...ci? inak je aj my first anabel..ta je menisa 😉 a tiez robi zvuky a je asi vhodnejsia ako bb pre 3 rocnu

anjelic
13. dec 2017

@tatiana262 Veď o.k. Ty si svoju dcérku poznáš najlepšie. Ak sa rada hrá s bábikami, tak prečo nie. Aj u nás sa zbierka postupne rozrástla na 5 bábätiek, zvažovali sme aj medzi baby born a chou chou bábikou... nakoniec si vybrala úplne inú Llorens new born-dievčatko.

tatiana262
autor
13. dec 2017

@mychaella
@anjelic dievcata, asi mate pravdu, mali by sme kupit to co sa jej paci a po com tuzi, nie to co sa paci mne. Aj tie funkcie mozno nie su az tak potrebne. Pomohli ste mi, vdaka 😉

sense
14. dec 2017

@elje to je "benjamin"...znacku neviem ma ju tri roky uz je to ako novorodenec ....stale pokrcene ale neda sa vystriet....bola kupovana lebo chcela babu na kupanie a tu kt mala kupat nemojla lebo je textilna a ked ju stlacis vydava zvuky

Ak chces kupit babiku, kup kt praje si praje dcera , nue kt sa pozdava tebe, ...kedze hrat sa s nou bude ona 😉

ciola
14. dec 2017

baby born mi príde taká naschopnejšia, tá vie aj normálne plakať, dá sa aj vo vode vymáchať a tak 🙂 ale inak neter má chouchou a tiež nie je zlá len to, že ona ju tiež chcela napríklad kúpať normálne vo vode len tým, že má mäkké telo sa nedá

senta_sofia
14. dec 2017

@tatiana262 z tych troch neporadim, kupila by som jej to, co si zela ona. Len pre inspiraciu, my mame tuto https://llorens.hracky-predeti.sk/babika-novoro...
Maju aj dievca, chlapca, aziata, cernoska, da sa kupat, kedze je celogumova a dobre sa oblieka a je lahucka.

poppy1
14. dec 2017

@tatiana262 praveze maju vela takych co maju aj zvuky ;) ja sice preferujem bez zvukov, ale naozaj popozerajte.

zuzikak
14. dec 2017

@anjelic suhlasim. Moja dcera ma 3,5 roka. Ma babiky ale po pravde vzdy ich z kocika a postielky pre babiky vyhodi a da si tam plysaka 🙂 Ma aj vacsiu na prezliekanie ale to ju este velmi nechytilo. Este je asi skoro. Verim, ze ten cas len pride.... Takze u nas doma zatial plysaci skor ako babiky 🙂

sense
14. dec 2017

@zuzikak mozno aj nepride...ja srale tvrdim ze som sa za cely zivot dokopy benahrala tolko s babikami ako za 2 roky s dcerou...mozno nebude taky typ 😉

zuzikak
14. dec 2017

@sense uvidime 🙂

alexa507
13. nov 2018

moja bude mat 3 roky ,, nic ine ju nebavi okrem kuchynky tefal a babiky , kupeme prebalujeme prezliekame musime ste pomahat :D kocika ich uspava v postielkach zavislá ja uvazujem nad baby annabell terza stymi zvukmi ale ako citam recenzie ze nefunguje pootm ze je tazka pre 3 rocnu no neviem

tatiana262
autor
13. nov 2018

@alexa507 my sme nakoniec kupili anabell, ma aj tu first aj tu velku a s oboma sa hra velmi rada, ma sice uz styri rocky ale hrala sa aj ked bola babika tazka, vobec jej to nevadilo. S babikami sme teda spokojni. Neviem to ale porovnat, baby born ani chou chou nemame

tatiana262
autor
13. nov 2018

@alexa507 zabudla som dopisat, ze vodu sme do nej "neliali", dcerke som o tejto moznosti ani nepovedala a teda jej to nechyba 🙂 to by som mala vodu po celom byte. Babika funguje uz rok tak ako ma

alexa507
14. nov 2018

@tatiana262 a ktorú to máte presne ? Ta čo aj hýbe ústami ?

tatiana262
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatiana262
autor
14. nov 2018

@alexa507 my first anabell mame len ma trochu iny vzor oblecka

tatiana262
autor
14. nov 2018

@alexa507 hra sa s oboma, ma ich ako braceka a sestricku, do tej first sa neda dat voda, ani nehybe ustockami, len vydava zvuky ale je rozkosna tiez. Dcerka je spokojna