Čo kúpiť deťom na Vianoce 2015?

lusi24
16. aug 2015

Ahojte baby aj vy už rozmýšlate čo kupite vasim ratolestiam na tohtoročné Vianocce?Rýchlo to uteká este3 a pol mesiaca a su tuVianoce

libka1
16. aug 2015

@mirkava tiez som to tak mavala, ale este ked neboli deti 😉

lusi24
autor
16. aug 2015

Teraz som rátala moj rozpočet na darčeky pre 3 deti 200-250e 😀 😀

mirkava
16. aug 2015

@lusi24 juuuuj tak to je dooooost......

lusi24
autor
16. aug 2015

@mirkava ja na detoch nikdy nešetrim .. my dospelý sme si povedali že si nič nebudeme kupovať že nič nám netreba ale detské oči a srdcia musíme vždy potešiť

bonaqa2013
16. aug 2015

Že darčeky - do Vianoc treba ešte postavu vylepšiť a potom rozmýšľať nad darčekmi.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

papinotata
16. aug 2015

@lilimoni este mi to ani na mysel neprislo.. 🙂

lilimoni
16. aug 2015

@lusi24 my tolko minieme na jedno 😅

lusi24
autor
16. aug 2015

@lilimoni tak niekto si to vololiť može a niekto nie.. ja som slobodná matka tak si to dovoliť nemožem

duun
16. aug 2015

Každý "sa zakryje takou perinou na akú má". Ja kupujem malému skôr priebežne, ako naraz kopisko.. neužije si to. Čiže možno za rok je to aj tých 200e, na vianoce určite nie.

A tiež nakupujem pred.. ono od cca polovice septembra najskôr majú obchodníci "raj" s nástupom do školy, potom majú vo výhľade max zisky z dušičiek, čiže idú s cenami pomaly hore, aby niečo, čo stálo v lete 50e, mohla stáť v novembri 90e a na Vianoce huráááá zľava na 70e!!! No, nekúp to!! Podmienky inšpekcie splnené - vec predsa nejaký čas predtým stála reálne viac, nie? 🙂

Ďalšia vec - dohoda. Je si myslím lepšie, ak dostane od celej rodiny, ktorá sa dohodne a poskladá sa, zo dve kvalitné veci (napr. lego) ako od každého 10 lacných plastových autíčok, ktoré sa na tretí deň skrivia, rozpadnú..

maca_p
16. aug 2015

skôr bude vše svätych az potom mikuláš a vianoce... 😲

duun
16. aug 2015

Maca, myslela som to tak, že teraz majú obchoďáky zisky z predaja oblečenia a vecí do školy, potom oveľa, oveľa menšie za vence, sviečky na všechsvätých a to už musia zvyšovať ceny, aby okolo Mikuláša mohli štartovať Vianočné "zľavy" 🙂 a po vianociach mohli ceny klesnúť do výpredajov. A keď končia výpredaje, tak už frčia zisky z Valentína... večný kolotoč, ako udržať nakupujúcich "v prevádzkovej teplote" :D

elis1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirabelis
22. aug 2015

Ahojte, malý tip pre dievčatko odo mňa: http://mirabela.sk/mirabelky/ 🙂 Ja sama malé nemám, ale neterke sa s priateľom chystáme kúpiť sedací vak. Pomaly robím prehľad cien. 😝

anega79
25. aug 2015

dcera chce lego friends, tak asi to

mijo53
25. aug 2015

v auguste už myslieť na Vianoce...? K Ježiškovi pdrišli traja králi a každý doniesol len jeden darček a Ježiško mal očka aj srdiečko potešené a rozžiarené

horana
25. aug 2015

@mijo53 To nie je zly napad, inspirovat sa a dat dietatu tiez kralovske dary, a rovno upgradovane:
-sol (ved ta je nad zlato predsa)
- kadidlo
- myrhu.
Ze ci sa bude tesit 😀

horana
25. aug 2015

No ale k teme, este zdaleka sa tym nezaoberam, aj ked pribliznu predstavu mam. Darceky si nenechavam na poslednu chvilu ale ani taketo skore zhanania ma neberu. Idealne tak 1-1,5 mes. pred Vianocami sa tomu zacnem venovat.
U nas bude u syna urcite kniha/y (vasnivy citatel), potreboval by novy bycikel alebo lyze a pocitacovu hru.
Dcera chce skrecka, Lego a tiez lyze.

zuzkanik
25. aug 2015

@lusi24 ja som si už založila aj vianočný album, kde si napĺňam inšpirácie na vianočné darčeky. Kupovať však budem až okolo novembra, pretože vlani som vianocami začala žiť už v septembri a 24. decembra som už bola taká presýtená sviatkami, že som si ten deň už vôbec neužila tú krásnu atmosféru.

lusi24
autor
25. aug 2015

Juchu mám prvé darčeky..netery korčule a synovcovi traktor

lusi24
autor
25. aug 2015
lusi24
autor
25. aug 2015
eeffka
25. aug 2015

dakujem za temu, idem nieco kupit 🙂 ja tiez radsej takto postupne ako vsetko naraz nemam rada stres vianocny a najlepsie mesiac pred vianocami do hypacu ani nevchadzam

mijo53
25. aug 2015

@horana no myslela som, že po jednom darčeku dieťaťu a kvalitnom, ja ako dospela by som prijala zlato, kadidlo a myrhu, zlato vieme čo je, kadidlo a myrha stále cenená voňavá živica s typickou vôňou Vianoc, stále využívaná v kozmetike a lekárstve

horana
25. aug 2015

@mijo53 Moje deti maju tak po 2-3 darceky, po jednom od kazdeho rodica a treti od Jeziska 🙂 Ale zalezi jasne aj od ceny, bol rok kedy dostal napr. syn nadupany tablet a koniec.
Co sa tyka tych "naturalnych" darcekov, tak si pamatam ze ako dieta som nemala rada sladkosti, bovie preco, az doteraz mi to vo velkej miere zostalo. A vzdy som zavidela detom ktorych rodicia boli taki prisni ze ked ich deti neposluchali cast alebo vacsinu balicku im naplnili cibulou a zemiakmi, to som milovala, cibulu na chlebe, pecene zemiaky, vzdy som chcela menit. Vsetci sa na mne zabavali, ale mne fakt tie sladkosti v zasuvke az do Velkej noci strasili. Aj uhlie z neposlusnych balickov by som vyuzila - na kreslenie namiesto uhlika, rada som kreslila. A tajne som vzdy dufala ze raz aj ja take super veci dostanem ako neposlusne deti 😀

mirka414
25. aug 2015

Moja by chcela topánky s kolieskom a basketbalový kôš a este dostane 300,- frankový darčekový kupón na 3 mesiace jazdenia na koníkovi 🙂 teraz nas ale najskor čaká oslava narodenín .

tomasko27
25. aug 2015

@lusi24 Ahoj prosim kde si kupila ten traktor?dakujem

tortelinka
25. aug 2015

@lilimoni 😕

lilimoni
25. aug 2015
tortelinka
25. aug 2015

@lilimoni ja len, že čo si chcela tým príspevkom povedať,som nepochopila

lilimoni
25. aug 2015

@tortelinka ktorym? 🙂