Čo kúpiť deťom na Vianoce 2015?

lusi24
16. aug 2015

Ahojte baby aj vy už rozmýšlate čo kupite vasim ratolestiam na tohtoročné Vianocce?Rýchlo to uteká este3 a pol mesiaca a su tuVianoce

mirage
25. aug 2015

@lusi24 to "skriny" strasne kole oci

tortelinka
25. aug 2015

@lilimoni my tolko minieme na jedno emoticon, príde mi divné vypisovať kto koľko minie na darčeky, snáď každý ako chce a môže

lilimoni
25. aug 2015

@tortelinka isto je to kazdeho vec kolko minie 🙂 ja si davam kazdy mesuac bokom 30 eur na darceky pre dcerku a ked niekto moze za 50 kupi za 50, kto si moze 500 minie kolko chce 🙂

lusi24
autor
25. aug 2015

@tomasko27 tuna na modrom koniku daj si traktor na ovládanie a najde ti to

lusi24
autor
25. aug 2015

@mirage tak to nečítaj

mirage
25. aug 2015

@lusi24 ha, citam diskusiu, to sa neda..

lusi24
autor
25. aug 2015

@mirage dak si daj pohov

mirage
25. aug 2015

@lusi24 stacilo si uznat, ok, napisala som chybu.

leteku
25. aug 2015

Tak dcera dostane asi priecnu flautu ( od februara ma nanej zacat hrat) a syn no tu to je tiez jasne autobus, alebo elektricka - je to fanatik do mhd takze sa s nicim inym ani nehra.

lusi24
autor
25. aug 2015

@mirage rýp si do inej bo viem byť dosť neprijemná

mirage
25. aug 2015

@lusi24 nech sa paci. mudry clovek si uzna chybu a nekope spat. pod "bo" myslis "lebo" ? Chybaju ti tam 2 pismena.

lusi24
autor
25. aug 2015

nechýba mi tam nič si predstav truba

lusi24
autor
25. aug 2015

@mirage
nechýba mi tam nič si predstav truba

mirage
25. aug 2015

@lusi24 🙂

1pillow1
7. okt 2015
Používateľ 1pillow1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1pillow1.

nase deturence sa nicomu nepotesia viac ako hrackam 😀 tie urcite nesmu pod stromcekom chybat 🙂 uz len hladam nejaku spravnu inspiraciu

emily456
10. okt 2015
Používateľ emily456 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emily456.

@1pillow1 comu sa tvoje ratolesti venuju? Akych maju oblubenych hrdinov? Mozno ma nieco napadne 🙂 Ja uz tiez zacinam rozmyslat nad tym co kupim, nemam rada zhon na poslednu chvilu

anjelik2509
10. okt 2015

my máme najprv narodeniny, uvidíme, čo baby podostávajú a podľa toho... 🙂 ale nejaké oblečko, lego, a uvidíme, aké hračky dajú do dráčikovského katalógu 😀 😀 😀

1pillow1
11. okt 2015
Používateľ 1pillow1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1pillow1.

@emily456 to sa neustale meni 😀 podla toho co leti, co vidia v telke a tak...Elsa je teraz velmi v mode tak som rozmyslala aj nad tym, mozno nejake skladacky k tomu a nejakych plysakov. Samozrejme k tomu veci co potrebuju, ako oblecenie a tak 🙂 ale planujem kupit viac mensich darcekov, potom je viac radosti 😀

@anjelik2509 no potom mas uzsi vyber 😀 inak ja radsej kupujem cez internet, tam je viac veci na vyber a mnohokrat lacnejsie 🙂

anjelik2509
11. okt 2015

@1pillow1 veď aj ja kupujem cez net... nemusím nikade behať ako splašená 😀 a neminiem € na blbosti...takto kúpim len to čo ozaj chcem... 😎 🙂 len v tom katalógu si staršia vyberie čo by sa jej relatívne páčilo (inak povedané "toto mám, toto nemám, toto chcem" 😀 ) a ja to vždy omrknem cez net, či to tam vychádza lacnejšie a podľa toho sa zariadim 😉

mirabelis
12. okt 2015

Ahojte, 🙂 Ak by ste hladali pod stromcek nieco mile, orignalne pre dievčatko, kuknite, mozno vas tieto babiky oslovia: http://mirabela.sk/mirabelky/ 😉

1pillow1
13. okt 2015
Používateľ 1pillow1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1pillow1.

@anjelik2509 jaj tak 🙂 to je naozaj skvela taktika, asi to od teba odkukam 😀 dufam ze to neskonci tak ze budu chciet polku katalogu 😀

emily456
14. okt 2015
Používateľ emily456 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emily456.

@1pillow1 ja som tu nedavno narazila na stranku giantmicrobes a tie plysaky su fakt podarene, rozmyslam ze nejake odtial objednam...ta pivna kvasinka je perfektny darcek pre muza 😀 😀

1pillow1
14. okt 2015
Používateľ 1pillow1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1pillow1.

@emily456 haha no to je dobry napad 😀 urcite sa potesi 🙂 ja som sa az za hlavu chytila, ked som si spomenula ze este pre manzelicka musim zhanat 😀 neznasam vymyslat co druhym kupit..ale ten pocit ked uz vidim ako sa z toho niekto raduje je na nezaplatenie 😎

anjelik2509
14. okt 2015

@1pillow1 no áno, môže to dopadnúť aj tak 😀 no, ja to tak robievam nielen s hračkami..... aj keď sme kupovali práčku, chladničku, alebo čokoľvek iné, mrknem na net, pozisťujem čo to o tom výrobku, potom zbehnem do obchodu, tam si to okukám naživo, pozapisujem si ceny a porovnám s netom...A kde to vychádza lepšie, tam idem potom 😀 ale napr. chladnička a práčka vychádzala asi rovnako, tak sme kupovali v kamennom obchode...predsajlen, reklamácie a tak...

majuska4401
15. okt 2015

skúste využiť aj zľavové kupóny zdarma...odporúčam ušetríte na nákupoch 🙂 viac na http://www.kuponyzdarma.sk/

1pillow1
15. okt 2015
Používateľ 1pillow1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1pillow1.

@anjelik2509 hej je to dobré, človek ušetrí 🙂 a je to oveľa lepšie ako behať z obchodu do obchodu...na nete je všetko pekne pokope... Ale musím povedať že my sme vychytali práčku úplne poslednú (z tej značky) na predajni za pár eur ešte cez leto keď sme sa sťahovali 😀 a to sme ani nehľadali pred tým ani nezisťovali iba sme náhodou vošli do obchodu lebo sme boli blízko a bolo 😀

emily456
15. okt 2015
Používateľ emily456 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emily456.

@1pillow1 tak tam mozes aj ty skusit nieco pohladat 🙂 a k tomu mu kupis nejake ponozky a je vybavene 😀 alebo tam najdes nieco pre deti...
inak my sme kedysi pisali list jeziskovi 😀 aj to by ti mozno pomohlo

natallkaa
16. okt 2015
Používateľ natallkaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od natallkaa.

Knihy, obliečky s Krtkom a syn strašne túži po hračkárskej udici s rybkami. Drobec asi dostane bubon (to zas bude radosti) Ale čo by sme pre nich neurobili 🙂

1pillow1
16. okt 2015
Používateľ 1pillow1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1pillow1.

@emily456 samozrejme ponozky nesmu chybat 😀 maju tam zaujimave veci...nevies za ako dlho by to prislo?
@natallkaa wow bubon? Nie je to velmi hlucne? 😀

anjelik2509
17. okt 2015

@1pillow1 áno, tak je to úplne naj..... keď ideš do obchodu s tým, že máš €, ideš na vec a chceš kúpiť, tak nič...Ale keď ideš len tak že náhodne, natrafíš na úplne super veci.... Ja to poznám 😀 😉 🙂
a ozaj, už vyšiel vianočný dráčikovský katalóg!!!! 😀 máme doma 4 kusy 😀