Detský vysávač pre 1,5 ročného syna

alex2019
25. sep 2020

Ahojte, nas syn 1,5 roka je uz pomerne dlho uplne hotovy z vysavaca, stale sa s nim chce hrat, hocikedy ide do skrine kde je odlozeny, vyberie tu hadicu alebo taky ten siroky nastavec a chodi s tym po zemi akoby vysaval. Taktiez ked vysavame tak sa snazi zapajat 🙂 Nakolko samozrejme vysavac nie je prave najlepsia hracka, nechcem aby sa z neho casti stale niekde povalovali a hlavne nechcem aby daval rucky na jeho spodok, do tej hadice, lebo je to predsa spinave od prachu, tak by som mu rada kupila taky hrackarsky. Pozerala som a je viacero modelov, len neviem sa nejak rozhodnut tak mi napadlo, nakolko vacsinou tu dostanem fajn rady, ze sa spytam. Ak aj vase dieta malo podobnu zalubu, pacila sa mu aj hrackarska verzia? A ak ano, tak aky mate a kupili by ste ho znova? Pozerala som najma 2 a to Smoby a Klein (je to taka miniatura Bosch vysavaca). Dakujem za rady.

deedol
25. sep 2020

@alex2019 mame ten bosch (z bazaru za par eur) a pre maleho je to od roka naj hracka (teraz ma 2,5r). samozrejme stale chce vysavat aj velkym, ale na to mame vyhradeny cas a potom uz chodi len s tymto svojim malym ;)

mirola
25. sep 2020

Ziaden, chce sa hrat so skutocnym vysavacom.. s tym, s ktorym vysavas ty.. nekupuj zbytocne veci pozicaj mu ten real ked nie je pripojeny do siete a to mu staci. Ver ten hrackarsky ho bavit nebude

adamka25
25. sep 2020

My mame tento.dostal ho pod stromček ked mal 18 mesiacov a teraz ma 5 rokov a hra sa s nim stale.ma realny zvuk a vysaje male smietky

bubik222
25. sep 2020

My sme znamym kupovali tento (tiez chlapcek v rovnakom veku)
https://www.hracky-zabavacky.sk/klein-bosch-vys...

Idu tam baterky, ze to robi aj zvuk ako vysavac a su v tom polystyrenove gulocky ktore sa tocia. Je to ale bezpecne, nedaju sa nijak vybrat ani otvorit. Hadica sa da odopnut ako z ozajstneho. Odvtedy sa s tym hra kazdy jeden den, uplne oblubena hracka.

alex2019
autor
26. sep 2020

@bubik222 tento som pozerala, pekny je, len presne tych guliciek som sa obavala, lebo som myslela, ze sa daju nejak vyberat, tak teda dobre vediet, ze je to bezpecne aj pre mensie deti..

alex2019
autor
26. sep 2020

@deedol super, tak asi tento pozriem, a teda tie gulicky sa nedaju odtial vybrat, ano? tj nie je sanca ze by ich chcelo dieta konzumovat..lebo ved pisu ze je to od 3 rokov ale to uz mam pocit ze je skoro na vsetkom, aj na kuchynkach a tak.. len pre istotu sa este pytam, bubik222 pisala, ze sa to neda vybrat, len oni to vraj kupovali ako darcek, tak len este raz sa pytam kedze vy ho mate doma. totiz na tych strankach kde ho predavaju z nejakeho dovodu pisu, ze "vysáva polystyrénové guličky", tak neviem ako tomu rozumiet.. dakujem

deedol
26. sep 2020

@alex2019 daju sa vybrat. ako som pisala, my sme kupili vysavac v bazari a bolo ich tam uz len par. ako pise vyrobca, daju sa vysypat a dieta ich potom vysaje, ale ten nas vysavac vysava tak slabo, ze to ani poriadne neslo. tak sme to vyriesili tak, ze sme ich skratka vysypali a vyhodili 🙂

deedol
26. sep 2020

@alex2019 teraz som si klikla este na ten link od inej mamicky a teda my mame trocha iny ten vysavac, tento:
https://www.mall.sk/upratovanie/klein-vysavac-b...
mozno z toho zlteho sa tie gulicky fakt nedaju vybrat.

rebelka2014
15. dec 2021

Obnovujem temu, prosim poradte nejaky detsky vysavac. Dakujem

rebelka2014
15. dec 2021

@adamka25 aka je toto znacka vysavaca? A ma dostatocny tah na vysavanie spiniek ci polystyrenovych guliciek?