Domček pre bábiky

petronellam
27. nov 2022

Dobrý deň, viete mi poradiť domček pre bábiky? Chcela by som dreveny v normálnej cene. Viete poradiť ktorý sa oplatí? Uvažujem nad tým z lidlu. No neviem sa rozhodnúť.

mimka2019
27. nov 2022

@petronellam Lidl je perfektný, my už ho máme 3tí rok a super

elfi1
27. nov 2022

Tiez mame uz par rokov z Lidlu - je super pre tie male drevene babiky, aj male plastove babiky a moja tam mava aj Pet schop zvieratka - podla toho, co ju zrovna bavi -to tam nastahuje.
Pre Barbie je maly - tam je ideal z kartonovych krabic vyrobit vlastny 🙂

petronellam
autor
27. nov 2022

Pacia sa mi aj tietia sú už aj s nábytkom...

mimka2019
27. nov 2022

@petronellam ten prvý je malinký...ten by som nekupovala ale ten druhý je super!!! a aj pre Barbie bábiky

simca06022011
27. nov 2022

Neviem čo je prijateľná cena ešte ale my máme kidkraft a je super (iný ako na foto)

petronellam
autor
27. nov 2022

@simca06022011 ten co mam na druhej foto? Ten mate? Ja len ci to vystačí ci nie je málo nábytku... Ze len ľahnúť môže a sadnut a vykupať sa.. Tak do 50 eur.. Ako keď nájdem taky co ma ze očarí vau tak som ochotná dat viac

petronellam
autor
27. nov 2022

Aj tento sa mi páči len ci bude vedieť sa s tým hrať lebo je dosť ohraničený. Ako ma malu rúčku ale aj tak mi príde dosť nepristupny

simca06022011
27. nov 2022

Tento mame

simca06022011
27. nov 2022

Len tady my ho uz mame aj zlozeny a odlozeny :D veci sme si tam vedeli dorobit, nabytky sa daju dokupit, satnik pre barbie oblecko sme si spravili z krabice a tak...

petronellam
autor
27. nov 2022

@simca06022011 kraaasny je...

petronellam
autor
27. nov 2022

Takže na 99.99% som sa rozhodla pre Lidl len rozmýšľam ci sa tam zmestia bábiky malé viete čo predávajú napr. V milk agro s cukríkmi alebo tesco ma takú vilu ( vid foto) nemáte s tým skúsenosť ci sa do toho domčeka zmestia tieto bábiky?

petronellam
autor
27. nov 2022
mimka2019
27. nov 2022

@petronellam určite zmestia...ak kúpite ten, čo ste pridala...nám sa tam zmestia aj plyšové hračky, takže tie malé bábiky určite

hvolkovamirka
2. mar 2023

ake mate skusenosti s domcekmi pre babiky?🙂 chcela by som dcerkam kupit, nevedia o tom, ani nic take odo mna nechceli, ale chcem ich prekvapit🙂 neviem teda, ze ako dlho ich to vlastne bude bavit a ci vobec, ale pride mi to ako jedna z najkrajsich hraciek, ja sama som taky nemala, ked som bola dieta, tak by som im chcela dopriat🙂

vikus17489
3. mar 2023

@hvolkovamirka Toto bola moja najoblubenejsia hracka v detstve. Ja si to teda az tak nepamatam, ale mamina mi vravela, ze nic ine som nepotrebovala🙂 Som sa zavrela do izby a s domcekom sa prehrala aj hodiny 🙂 Takze myslim si, ze nim rozhodne nic nepokazis.

silvia_pekna
15. mar 2023

my sme sa skladali tiez na Vianoce neterke na domcek a s nicim inym sa popravde ani nehra :D podla mna sa dievcatam sa darceky kupuje ovela lahsie ako chlapcom :D aspon ja mam taku skusenost :D

tuppuk
16. mar 2023

Môj synovec sa napríklad hráva aj s "dievčenskými" hračkami a nikto mu to nezazlieva ani nezakazuje :D Podľa mňa sa deťom všeobecne dobre kupuje hračka, pokiaľ sú relatívne malé. Vtedy je to ešte jednoduché, ale keď vyrastú, idú do školy, to už je rozhodne horšie vybrať niečo, čo by ich aj potešilo aj by sa im zišlo.

0ria0
28. mar 2023

ja máme síce doma dvoch chalanov, ale neterke sme s mužom kupovali domček narodeniny (5r). kupovali sme z tanielashop, hladali sme po roznych strankach, ale tuto nas zaujal asi najviac. a hlavne sme chceli dreveny. to bola proste podmienka, nakolko plastove hracky velmi v nasej oblube nie su.