First bike a pomocné kolesá

pistinka2
24. feb 2014

Ahojte, mate tu niekto skusenost s tym, ze by ste pripevnovali pomocne kolesa na first bike? Je to vôbec technicky mozne? Malému sme ho kupili pred rokom, ale nechce na nom jazdit, boji sa, tak nas napadlo, ci by mu to neslo spociatku s pomocnými kolesami, pokym sa osmeli. Vdaka

mazula
24. feb 2014

Fb mame,podla mna nedas a ani by som nedavala.nas mal peed fb mensie odrazadlo v podstate motorku s hrubsimi kolesami a trvalo mu pol roka nez sa osmelil,potom bol 2leta na fb a na vianoce dostal uz 20 palcovy bike,nikdy na bicykli nesedel a vdaka fb isiel na bicykli hned na prvy krat,takze ja by som pomocne nedavala radsej pockala kym sa osmeli.ja som bola z mojho zufala lebo vobec nechcel a nakoniec bol na odrazatku taky macher ze mu nebolo paru,pomocne kolesa su krok spat😉vela trpezlivosti prajem a uvidis ako pofrci ked fb otuka😉

michaela.g
24. feb 2014

@pistinka2 mne bolo povedane ze ma mat sedanku pod zadkom tak aby mohla volne sadnut, takze u nas to bolo co najnizsie. Chodila s tym najprv pomaly, ako s choditkom, a casom si zacala pomaly sadat a behom 2-3 mesiacoch som za nou nestihala behat, to mala 2 roky. Mame Strider a lieta na tom jak das.

Takze chce to cas, nema vyznam davat tam pomocne kolieska. O tom FB je. To mas potom uz trojkolku...

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz