Furby

medvedik21
29. nov 2012

Moj syn si napisal Jeziskovy o Furbyho..kedze je to nie velmi lacná zalezitost prosim poradte mi..svoje skusenosti,nazory a rady..neviem ci mu to vyhovorit alebo kupit.. 😲

zdenka589
1. feb 2015

@raza áno on nevie po slovensky ale sa dá stiahnuť aplikacia do dodikoveho mobilu a možeš ho naučiť po anglycky 😉

zdenka589
1. feb 2015

@raza áno on nevie po slovensky ale sa dá stiahnuť aplikacia do dodikoveho mobilu a možeš ho naučiť po anglycky 😉
@raza

tarasovashop
16. feb 2015

Maminky poradte mi prosim dcerka ma furbyho boom ,toto zvieratko bude rozpravat po slovensky alebo aspon cesky ci nie a ked ako ? A aplikacia na android je? Nevieme co snim mame robit dostala ako darcek poradte prosim

tecko28
16. feb 2015

@tarasovashop kamoska ho kupila dcerke pod stromcek a nerozprava ani slovennsky ani cesky, ked ho bola "reklamovat" bolo jej povedane, ze hovori len anglictinou a "furbstinou" . Tieto dva jazyky pouziva sucasne, pletie ich medzi sebou.

tarasovashop
17. feb 2015

Dakujem za odpoved tak jefone naucit ang.a furbsky a je ;) ....no tesim velice 😊

alexandra2710
17. feb 2015

@tarasovashop my sme ho kupili dcere pod stromcek...a aj my, ale hlavne ona...sme boli z neho sklamani..nebabvilo ju hrat sa s nim..nakolko nevie slovensky...predavacka nam povedala,ze bude rozpravat len furbstinou...a anglictinou...len vychovat sa da...teda,skor musi...skoda vyhodenych penazi..

tarasovashop
17. feb 2015

To veru ano skoda penazi mi tak isto sklamany ..no co uz teraz 😊 ....narobime ....nabuduce si dame lepsi pozor fakt hraca za dost penazi a bude sa na policke povalivat jaaaj ....tak pekny dnik vsetkym a toe co uvazujete o kupe pouvazujte ci sa oplaty klupit hracku tuto....keby ze to viem nekupim teda babke ta jej to kupila

alexandra2710
17. feb 2015

@tarasovashop no len koho by napadlo..ze hracka predavana na slovensku...nehovori po slovensky...tiez keby sme si to zistili dopredu...urcite nekupime...ponaucenie do buducna 🙂

johny22
27. apr 2015

zdravím, poradite mi? dcera má furbyho a z ničoho nič prestal rozpravať
hrala s nímna tablete a prestal

zdenka589
5. máj 2015

ahoj moja dcéra bi chcela tiež furbyho aj fijita proste ona bi chcela všetko a nevie sa roshodnúť ktoré si vybrat na narodenini alebo na menini alebo na vianoce a na tie sa nemože dočkať a to bude trvať dlho pokial prídu vianoce a to sa jej nechce čakať poradťe 😒 😒

zdenka589
5. máj 2015

@tarasovashop dá sa naučiť po česky ale to dlho trvá

tarasovashop
5. máj 2015

Ano? A ako 🙂 skusime to napiste mi prosim dakujem

vanesulka
29. jún 2015

A kedˇ mám malého Furbiho vyrastie mi

baska19
26. nov 2015

@vanesulka 😀 jasné aj zostarne a zdochne, boože to su otázky ved je to hračka tak asi z maleho veľky nebude to aj ine plyšaky stači male kupiť ved vyrastu 😀

michaelamaj
26. nov 2015
Používateľ michaelamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od michaelamaj.

Furby rozumie furbštine 🙂 pre úplné fungovanie je potrebne si stihnut k nemu aplikácie ale to všetko je napísané presne v návode na raji hračiek istotne. Reaguje na pohladenie a na hudbu momentálne sa nám rehoce na celý byt 😀

vanesulka
27. nov 2015

@baska19 hahaha

esika
3. feb 2016

Kocky ahoojte, prosim aky je rozdiel medzi furby a furby boom dakujeeem, krasny den vsetkym🙂