michaelamaj
Používateľ michaelamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od michaelamaj.
michaelamaj
29. jan 2016

Máme doma bezdotykovy a určite by som aj druhý krát volila ten 🙂 🙂

michaelamaj
29. nov 2015

Mne sa páči tento psík od fisher price: rajhraciek.sk/fisher-price-hovoriaci-psik-sestricka-cjy97-sk-p101913

michaelamaj
autor
29. nov 2015

Dobrý večer, prosím Vás súrne potrebujem zohnať husle. Nevedeli by ste mi prosím doporučiť nejakého spoľahlivého predajcu s kavlitnými nástrojmi? Môžu byť aj použité len nech to pekne znie keď sa pri tom lúdení malá natrápi. Prosím

michaelamaj
26. nov 2015

Furby rozumie furbštine 🙂 pre úplné fungovanie je potrebne si stihnut k nemu aplikácie ale to všetko je napísané presne v návode na raji hračiek istotne. Reaguje na pohladenie a na hudbu momentálne sa nám rehoce na celý byt 😀

V diskusii: Furby
michaelamaj
autor
26. nov 2015

oj pre bodkuu to som napisala jak mumáák jase že to cchcem zrecenzovať 😀

michaelamaj
autor
26. nov 2015

netuuším 😀 zháňam info len kvoli napadu na darčekk a mačku vo vreci kupovať no neiemm

michaelamaj
autor
26. nov 2015

@worker_falcon nemám s ním kontakt

michaelamaj
autor
26. nov 2015

Máte s ním niekto skúsenosť? Vyskúšali ste si to live? Zvažujem jeho kúpu pretože ide o priam legendárnu značku merkur už z nášho detstva a k tomu technika zo súčasnosti. Tak nejak sentimentálne ma to láka a vypadá to fakt zaujímavo len nikde nevidieť žiadne recenzie. Mohli by sme mi to zcenzurovať ? Dík

michaelamaj
26. nov 2015

Ahoj 🙂 Tiež sme zháňali na vianoce drevený domček za povedzme priaznivú cenu ( je ešte v akcii 😀 ) a nakoniec sme si vybrali tento: http://www.rajhraciek.sk/kidkraft-domcek-pre-babiky-chelsea-doll-cottage-p99196

michaelamaj
26. nov 2015

Za mňa áno značkové hračky sú kvalitnejšie, odolnejšie a vydržia dlhšie. Pri našich deťoch sme ž toho otestovali dosť a držia a to či už bábiky od zapf creation alebo autíčka od bruder-a 🙂

michaelamaj
25. nov 2015

Čokoľvek od style me up! môže si vyrobiť veci, doplnky do vlasov či bižu podľa seba také aké sa jej to páči http://www.rajhraciek.sk/style-me-up-bizuteria-so-stuhou-p15547 mne sa to páči fest