Hojdačka alebo obluk

andreatytler
22. jún 2022

Poprosim o recenzie a skusenosti.
Ma niekto skusenosti s tymto? Vyuzili to vase deti? Nas syn sa velmi rad hojda (uz doslova znicil jedneho hojdacieho konika) ale tieto veci su dost drahe a nechcem vyhadzovat peniaze na nieco co nebude mat uspech.

zooeynka
22. jún 2022

Ako vsetko co je doma, je zaujimave chvilu. Chvilu to bude maximalne vytazene a potom zacne zavadzat. Ale som zvedava co napisu baby.

andreatytler
autor
22. jún 2022

@zooeynka Praveze nie vsetko co je doma je zaujimave len chvilku. Su hracky co su kazdodenne vyuzivane uz viac ako rok ale potom su aj hracky ktore ho nikdy nezaujimali... je to vzdy hop alebo trop.

mapypotkancek
22. jún 2022

@andreatytler ahoj, nemáš možnosť si to požičať a vyskúšať? Napríklad v Bratislave existuje taká služba, volajú sa Hracnica a dá sa u nich požičať myslím na týždeň (základné požičanie). Ak bývaš inde, tak skúsiť pohľadať nejakú Vašu lokálnu variáciu 🙂 my chceme takto testovať všetky drahšie hračky, nech zbytočne nekupujeme. Ale poznám dve deti, ktoré sa veľmi vyhrali s tou preliezkou/hojdackou, ale či sadne Vám.....

login1234
22. jún 2022

Mame hojdacku uz niekoľko mesiacov a sme veľmi spokojní. Využívame každý deň

andreatytler
autor
22. jún 2022

@mapypotkancek To je skvely napad. Idem pozriet ci su taketo nejake testovacie pozicovne. Dakujem

andreatytler
autor
22. jún 2022

@login1234 Dakujem a kolko rokov ma tvoje dieta? Nas syn ma 2.5 roka. Nebude uz na to coskoro pristary?

akrobrab
22. jún 2022

Za mna to spodne. Hojdacku (vrchne) mame doma, ale synceka to zatial (18m) nezaujalo. Len sa mu to hodilo, ked sa zacal stavat a chodit.
To spodne pouzivame na kurze a velmi pekne si chodzou cez to posiluju svaly, osobne by som uz isla do toho spodneho.

andreatytler
autor
23. jún 2022

@akrobrab Dakujem velmi pekne za radu.

login1234
23. jún 2022

@andreatytler 13 mesiacov a mame to asi 2-3 mesiace. Naozaj to vyuzivame, kopec hier sa s tým dá vymyslieť

andreatytler
autor
23. jún 2022

@login1234 Dakujem. ❤