Hračky Playmobil pre 3 ročného

sisaka
30. júl 2011

uvazujem nad kupou nejakej, syn ma len 3 roky, na krabiciach pisu az od 4rokov, nie su to najlacnejsie hracky a tak by ma zaujimalo, ci ich detom kupujete, ci sa radi s nimi hravaju a od kolkych rokov

sisaka
autor
1. aug 2011

takze nikto? asi risknem a kupim na zaciatok nieco mensie a uvidim, co maly na to.

sisaka
autor
1. aug 2011

jeeezis az teraz som si vsimla, ze ma presunuli do nejakej vybavy. Asi adminky nevedia, co je Playmobil - tak na vysvetlenie je to nemecka znacka "stavebnic" pre deti od cca 4 rokov, zamerana na nejaku temu napriklad: nemocnica, hasici, prazdniny .....

silvik27
11. mar 2018

Co ste zistili aj ja chcem kupit,moj ma 2 roky

ikke
11. mar 2018

Treba docasne odlozit male dieliky a ak dieta nedava vsetko do ust, nie je problem 😉
moje deti sa s playmobilom hravaju od asi 2.5 roka a bez problemov. od tych asi 4 rokov som im dala aj tie male casti.

zuzana76
11. mar 2018

@silvik27 nasi maju uz 7 a 10 rokov a stale sa s nimi hravaju, a k tomu este aj s legom, podla mna sa to oplati, ale treba si poznat svoje dieta, su deti, co ich nezaujme nic a vedia sa napr prehrat len vonku a pod.., nasi maju z tejto sady uz velmi vela veci , v podstate uz by si mohli vyskladat malu dedinku, plus k tomu zvieratka schleich a neviem o nich aj pol dna, ale rovnako sa dokazu zaujat napr aj farebnym papierom za par centov a z toho si vyrabaju rozne modely aut, domov a pod....

silvik27
11. mar 2018

Aha dakujem

mamamisika
20. júl 2018

@silvik27 neviem ci nie je neskoro ale je aj rada playmobil 1.2.3. a ta je od 1,5 roka