Hračky pre deti

23. feb 2022

Hrajú sa deti ešte s klasickými hračkami ako napr auta, bábiky atď?
Totižto nedávno som bola v obchode a počula som ako chlapček chcel auto no mama mu ho odmietla kúpiť pretože z neho nič nebude mať žiadny úžitok, že načo mu je

babulkomale
23. feb 2022

Preboha a co mu kupila? Miesto na Harvarde? Jasne ze hraju. Skladaju, stavaju drahy, garaze a potom tam parkuju a pretekaju s tymi autami a vozia vselico, proste sa pripravuju na zivot.

adamadent
23. feb 2022

Asi ako ktoré dieťatko. Moja mala dvanásť bábik a o všetky sa starala kupala prezliekala krmila. Druhá nemala záujem o bábiky vôbec. Ju zaujímajú skôr stavebnice, skladačky. Každé dieťa je iné. Tiež by som nekúpila hračku s ktorou sa nevyhrá.

autor
23. feb 2022

@babulkomale jasné že aj moje deti sa hrajú len teda odvšadiaľ počúvam ako dieťaťu treba také a onaké hračky
@adamadent tak to je samozrejme iné ak to dieťa baví, ale príde mi už niekedy že ročné by mali pytagorovu vetu vedieť

nwnw
11. mar 2022

Tiez zasnem niekedy ako striktne kupuju hracky. Iba monte, iba pastelove farby..
Aj mne by sa pacilo, keby si stavali stavebnice, hrali spolocenske hry a viac kreslili.
Niekedy sa zabavia aj hodinu smykanim auticiek citujem "mame preteky po naklonenej rovine, ktore auto bude rychlejsie", alebo dokola sa obhadzuje cela rodina makkymi loptickami.

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz