Ihriská zo stránky wickey

denisa0504
15. jún 2022

Ahojte, máte skúsenosti s touto stránkou? Čo som našla staršie recenzie tak to je 50 na 50. Buď sú zákazníci veľmi spokojný, alebo veľmi nespokojný. Zaujímali by ma nové skúsenosti, prípadne tí, čo majú od nich ihriská už pár rokov, ako je na tom kvalita z dlhodobého hľadiska? Ďakujem za každú recenziu

denisa0504
autor
15. jún 2022
katherine12
15. jún 2022

@denisa0504 my mame ihrisko wickey uz 10 rokov stale funkcne stale v poriadku ale kupovali sme to v rakusku

monicka976
15. jún 2022

@denisa0504 my sme kupovali tento rok a sme velmi spokojni, kvalita aj prevedenie super, je pravda ze v zasielke chybali dosky, ale tie obratom doposlali takze v pohode, komunikacia rychla, zaslanie taktiez 👍

denisa0504
autor
16. jún 2022

@monicka976 ďakujem, môžem vedieť, ako ste to riešili, keď neprišli dosky? Nech viem, ak by sa to náhodou stalo aj nám. Treba tam zavolať alebo napísať? V akom jazyku?

monika_63
16. jún 2022

My sme teraz kupovali z mojnabytok.sk a za mna super, tiez som pozerala stranku ako ty, aj mala uz vybrane, potom som citala recenzie, tie ma trochu odradili, a nakoniec rozhodlo to, ze z wickey ihrisko nemalo v baleni tie kotvy a cena by sa navysila tusim o 150€.

monicka976
16. jún 2022

@denisa0504 pisala som im len e-mal v anglictine, pomohol aj translator a uplne bez problemov sme sa dorozumeli, odpovedali v priebehu par hodin a hned chybajuce dosky zaslali, cca do 5 dni a pisali asi 5 mailov s ospravedlnenim 🙂