Je trojkolka bez pásov bezpečná?

barbora221994
25. máj 2019

Prosím Vás chcem sa opýtať na Váš názor, priateľ kúpil dcérke takúto trojkolku z kauflandu no jasné že sa so mnou neporadil a je bez pásov, ja som chcela s pásmi a potrebujem sa poradiť či je aj takáto v pohode alebo mám mu ju vrátiť a kúpiť s pásmi. Dcérka bude mať v pondelok 16 mesiacov ale je pravda že dlhšie ako 5 min tam nevydrží.
Je to moje prvé bábätko preto sa pýtam lebo nemám s tým skúsenosti.
Ďakujem veľmi pekne 🙂

nikpa
26. máj 2019

@barbora221994 my máme s pásmi ale nepoužívam ich, syn tam sedí ani sa nepohne, má rok a pol. Záleží od dieťaťa, ak je živá a vymýšľa tam tak asi by bolo dobre ju pripútať. No keď píšeš, že dlhšie ako 5min tam nevydrží tak to zvládnete aj bez pásov ;)

pribinak
26. máj 2019

Mali sme bez pasov, veď zas nebudete jazdiť preteky

joujou444
26. máj 2019

@barbora221994 aj my sme pasy mali a pouzila som ich raz na ziadost dietata lebo to pre nu bolo zaujimave, potom uz nie 🙂 a ma tam navyse aj tu obruc.. tak ak je spokojnost s tym, ako sa vam s trojkolkou celkovo manipuluje tak by som asi nevymienala..

lubik87
27. máj 2019

Podľa drobca ..moja by pás.potrebovala lebo by vo vhodnej chvíli určite vyliezla :D

3petka
27. máj 2019

@barbora221994 my sme mali s pasmi ale nepoužili sa vôbec. Vlastne cela trojkolka sa používala malo, podľa mna je to somarina.

momoqui
27. máj 2019

@barbora221994 my sme mali s pasmi a nikdy som ich nepouzila takze je to Ok

stanislavicenka
27. máj 2019

Urcite ju vratte, je to hlupost. Dieta ma v tomto veku behat, behať, behat. Na presuny mate predsa kociar, a pedale na prednom kolese sa neodporucaju, je to neprirodzene a znicujuce klby

dori92
27. máj 2019

Ja len taku jednu otazocku mam, myslite ze vam ju vezmu ked ma ocividne uz jazdene kolieska?
A a k teme, my mame s pasmi a vzdy ho viazem, ale to záleží asi od dieťaťa ako to zvlada..

barbora221994
autor
27. máj 2019

@dori92 ona mi tam sedí takých 15 min max, včera sme boli druhý krát vonku a potom sa postavila ale opatrne tak som ju dala behať a tlačila som trojkolku ja by som ju do obchodu nevrátila ale partnerovi keďže som mu vysvetľovala ešte predtým že malá rada behá a v tom nebude no nedal si povedať tak nech mu zavadzia doma 🤷‍♀️

dori92
27. máj 2019

@barbora221994 aha ja som pochopila ze vrátiť do obchodu... 🙂 no my sme boli aj dneska s trojkolkou a nam v tom maly vydrzi dlho sediet, preto sme aj kupovali taku lepsiu s gumennymi kolesami, hlavne aby mal pohodlie..

barbora221994
autor
27. máj 2019

@dori92 tak to mate super🙂 no darmo moja je bežec 🏃 😅 ale tak aspoň chvíľku vydrží