Kočík pre bábiky - vysoké dieťa

alex1998
31. júl 2016

Ahojte 🙂
Vedeli by ste mi poradiť? Hľadám nejaký kočiar pre bábiky, ale máme vysoké dievčatko. Všetky kočíky, ktoré sme pozerali, mali rúčku veľmi nízko. Chceli by sme nejaký väčší, aby sa malá nemusela nakláňať. Šak keď sú kočiare pre vysoké maminy, mali by byť aj pre vysoké dievčatká... 🙂 Našla som jeden - Silver Cross Doll Pram , ale za kočiar pre bábiky by som nedala 500 £. Nevideli ste niekde podobný, cenovo vyhovujúci?

Baby ktoré máte doma vysoké dievčatá, aký hračkársky kočiar ste vybrali?

siska53
1. aug 2016

A taketo nieco by nevyhovovalo? Rucka je polohovatelna..my mame ten.

sara2830
20. okt 2016

No hrôza,aj ja vyberám kočík pre malú ,nemá ešte ani 3 roky ale je vysoká a všetky sú také mini :(

sara2830
29. okt 2016

@alex1998 už máme tento 🙂 dobrá cena aj nastaviteľna výškaa otočné kolieska a o dva dni bol doma ale aj tak je korbicka nižšie...ale je krásny ,ako skutočný,som zvedavá,ako sa bude páčiť malej 🙂

kapokapo
6. nov 2016

@sara2830 ahoj, nemas Foto kocika pri malej? zhaname nieco vacsie..

sara2830
6. nov 2016

@kapokapo ahoj ešte nemám,lebo ho dostane o 2 týždne k 3.rocku ,sú aj väčšie ale podstatne drahšie

siska53
6. nov 2016

@sara2830 podla mna to musi byt v pohode ta vyska..ja mam 155 cm a ten,vo som odfotila,ze mame,tak v pohode odkovikujem aj ja,len naozaj s miernym predklonom tak,ze ma chrbat neboli..
Podobny ako si kupila,sme mali aj my (i coo ),ale sa nam polamal. Ten som relativne tiez "odkocikovala,len sa mi zdala trosku ta rucka o nieco nizsia,tusim.som sa viac musela ohnut. Ale tu hovorime o malom.dietati,nez bude mat aspon 150 cm,to este potrva.

sara2830
6. nov 2016

@siska53 no moja mala bude mat 3 roky a už ma cez 100 cm 🙂 no nejde ani o tu rúčku,ved dá sa nastaviť ale,že tie korbicky robia strasne nízko.. este som tento zvažovala ale má rovnakú cenu no nemá otočné kolieska.

siska53
6. nov 2016

@sara2830 vsak uvidis. Ja nemam rada otocne kolesa,preto mi nevadi,ze teraz na dcerkinom kociku nie su tiez.
Vies co,normalne som si spomenula na svoj detsky kocik.. Pekny,perujuci,zmensena verzia kocikov pre babatka vo ten vydrzal! Aj malu sestru som v nom obcas povozila,kym teda bola naozaj este dost mala a lahka. Mala som osobitne cast sportovu i hlboku aj s okienkom 🙂 a ten teda mal pekne velku vanicku.. Ach jaj! Teraz by uz ale bol urcite hrdzavy po tolkych rokoch..

sara2830
7. nov 2016

@siska53 ved jasné,aj ja som mala taky a sestra tiež 🙂 aj ich predávajú ako retro ale okolo 60 rúr stoja a ktovie v akom sú stave..je sa zase aj z mojej skúsenosti pacia otočné kolieska a mala ma dve buginky a vidím ,že jej otáčanie robi ťažkosti,hlavne keď trepe všetko možné so sebou... vyskúšame,uvidim,hadam sa nerozpadne a potom dám aj recenziu ;)

kapokapo
7. nov 2016

My asi tento zacneme zhanat...

sara2830
7. nov 2016

@kapokapo veľa šťastia pri hľadaní,lebo slovenski predajcovia sú hrozni, fotky vycapia a nakoniec nemá ani dodávateľ....som písala na viac kociov a pobavilo ma,ze do Vianoc ho nevedia naskladnit 🙂

kapokapo
7. nov 2016

@sara2830 ahoj, ja si objednam z nemecka asi...

sara2830
7. nov 2016

@kapokapo super 🙂 ja som ho z ciech

lubka1709
31. dec 2021

Baby poraďte super kociarik pre babiku 2v1 niečo za priatelna cena.Predstava štylu.Alebo na akej stránke je najlepšie objednať

janulik2008
31. dec 2021

@lubka1709 pri týchto je to jedno.

lubka1709
8. jan 2022

Baby dávala som tu článok ze chcem malej kúpiť kociar bayer som veľmi sklamaná rúčka je labilba.Prisim Vás aké máte skúsenosti vy alebo odporučiť kociar pre 2rocne a aby boli otočné kolieska 2v1 prosím prosím keď sa dá aj pridať foto babika aby vošla 52-56cm

janulik2008
8. jan 2022

@lubka1709 ahoj. My máme už 6 ročnú slečnu, kočík z Anglicka a tiež rúčka "ločká" ale zvykli sme si 😀 inak je kočík super len tá rúčka no. Ale chvália ABC DESIGN pre bábiku no pre našu malú maličký