Kočík pre vysokú maminu

moni_88
11. okt 2020

Ahojte dievcata, viete mi poradit znacku alebo typ kocika pre vysoku maminu? mam 187cm, a asi vhodne aby mal aj vacsiu vanicku aby som po par mesiacoch nemusela zhanat novy kocik. Cenu by som si predstavovala okolo 500 600E a idealne 3kombinaciu. Dakujem🙂

pouzivat budem asi hlavne v normalnom terene. termin mam zaciatkom januara takze zimne babo, a aby sa dal asi zlozit do auta normalneho

tatiana1329
11. okt 2020

Ahoj. Ja som mala Baby Merc Zipy Q. Za mna super kocik, velky. Deti sa mi do neho zmestili este ako 8 mesacne aj s fusakom a dekou. Mala som starsi model uz maju novsie. Aj moj krstny (skoro 2m vysoky) bez problemov kocikoval. Pripajam foto.

amelie2017
11. okt 2020

Ja mam jane epic, mam 175 cm, muz cez 180 a sme spokojni. Ma ho aj kamoska so 185cm, muz ma cez 190 a tiez ok.

andrea_ff
11. okt 2020

@moni_88 pre vysoke mozno britax smile, alebo abc design salsa.

marrilyn
11. okt 2020

My mame abc design salsa 4, muz ma 2 metre, ja 170 cm a co do vysky super.

amelie2017
11. okt 2020

Inak aj stokke su pre vysoke, ale za tu cenu jedine bazarovy. Ale ak mozem poradit, tak bazarovy sa oplati, sice budes zo zaciatku happy z noveho, ale po pol roku si povies, ze si mala kupit bazarovy. Akonso vsetkym.

moni_88
autor
11. okt 2020

Jeej dievcata dakujem tak mam co teraz vyberat 🙂)

simonetka67
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simonetka67
11. okt 2020

Ahoj, ja mám 175 cm a manžel 2 metre. Tiež sme mali približne rovnaké požiadavky na kočík. Nakoniec sme sa v tej cenovej relácii rozhodli pre Roan Bloom a neľutujeme 🙂Máme 2 kombináciu nakoľko vajíčko sme už mali inej značky ale kúpili sme adaptér a vajíčko bez problémov naklikli na podvozok. A majú aj veľký výber farieb.

ankare
11. okt 2020

Ja mam camarelo art limited, je vysoky a priestranny.

deedol
11. okt 2020

hartan xl vip, ale v tej cene tiez len bazarovy. skvely koc, vytahovacia rukovat, takze hocikedy nastavis vyssie/nizsie. (nie je taka sklapacia ako na niektorych fotkach tuto, to sa mi zdalo nepohodlne)

cookie29
12. okt 2020

Ja len malinku poznámku. Vajíčka v kombináciách nie sú nič moc čo sa týka bezpečnosti. Pokial budeš častejšie chodiť autom je určite lepšie investovať do kvalitného vajíčka a radšej sa 3kombinacii vyhnúť. A vajíčka môžu vydržať aj dlhšie. Kľudne do 18m niektorým aj do 2 rokov. Namiesto autosedacky. Takze investovať sa oplatí.

petranelkova
12. okt 2020

Naaaa este si budes mat z coho vyberat ako tak pozeram 🙂

krokodil_901
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanuskatom
3. nov 2020

@moni_88 mame roan bloom mam 181cm a je to super vysoky kocik..perfektny nemenila by som