Kolobežka pre 5-ročné dieťa

6. feb 2023

Ahojte. Aká 2 kolesova kolobežka sa vám osvedčila pre 5r deti? Klasická s malými kolesami alebo tie s veľkými? Tak aby to mal na dlhšie. Prípadne poraďte aj konkrétny model. Ďakujem za vaše postrehy

saxana000
6. feb 2023

Kupovali sme v sportisime pre 6 rocnu s vacsimi kolieskami skladaciu.tie s malymi kolieskami a vsetky v Decathlone mi pridu strasne hrkotacky.tati je vyskovo nastavitelna a stupadlo ma sirsie a samozrejme ruziva..znacka Stiga este sa da na 3x zdvihnut fak ju bude mat celkom dlho.ale ja som zobrala dceru do predajne a postupne skusala asi 15 typov niektore jej boli tazke a nemotorne alebo nesedela vyska.zober ho skuste 5-10 nech si vyberie sam ktora bude najlepsia

autor
6. feb 2023

@saxana000 hej to by bolo asi najlepšie no ma to byť darček k narodkam a malý miluje prekvapenia. Určite musí byť ľahká nakoľko drobec váži ledva 15kg tak aby ho nezmorila. Aj bike sme kupovali najľahší na trhu skrz to. Ďakujem pozriem ten decathlon

saxana000
6. feb 2023

Sportisimo radsej .Decathlon su strasne trasoritky..uplne hrkotacky

essenceee
19. feb 2023

ked som mala male dieta, ovela viac mi vyhovovala zadná sedačka, sestra zase použivala prednu. Treba skusit čo viac vyhovuje a podla toho si vyberaj

kp7333
19. feb 2023

kupovali sme freestylovu - ma male kolieska a je pevna, da sa na nej aj skakat.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yanni
28. feb 2023

Globber