Kúpili by ste 15 mesačnej dcérke detskú porcelánovú čajovú súpravu?

potvorka
29. nov 2014

Lebo mame kuchynku aj plastovy riad,pribory,taniere,panvica,hrniec. Ale rada miesa v kaviarni v salke od kavy s lyzickou,paci sa jej aj to cinkanie. Alebo kupit radsej plechovu kanvicu so salkami? Lebo nasla som aj krasne kovove hrnce a miesatka k tomu?? Dakujeem 😎

luciasveckova
29. nov 2014

radsej by som kupila tu porcelanovu cajovu supravu

mamulienka30
29. nov 2014

Podla mna je to 15 mesacnej jedno 😀 Skor jej kup darcek, ktory este nema.

tinach
29. nov 2014

Ak sa s tými porcelánovými bude hrať, padnú jej na zem minimálne 30-krát za den, poznám to podla mojej malej . Takze ja hovorím plechove, tiez rada cinká , tak som jej dala do kuchynky normálne lyzicky a je spokojna🙂

adina12
29. nov 2014

Ak myslis na hranie, tak ja by som porcelanovu supravu nekupila ani nasej a to je starsia. Ja na hranie uprednostnujem nieco nerozbitne 🙂, aby si nahodou neublizila.

ikke
29. nov 2014

ono sa zas az tak rychlo tie porcelanove nerozbiju (pokial teda nie su z cinskeho porcelanu 😀). ak mate doma koberce, tak kludne porcelan, ak dlazbu, tak skor plech. inak plech je vacsinou tenky a salky su tym padom take lahke, ze ked do nich das kovovu lyzicku, hned sa ti prevratia...

siska53
29. nov 2014

Porcelanovu porozbija..ci uz nechtiac alebo neskor,ak pride vzdor,zo zlosti. Ja som za tu plechovu. Ani 4,5r.by som nekupila..uz sice dava vacsi pozor a zverim uz aj salku a tanier na prenesenie,ale pri hrani sa moze stat,ze nechtiac rozbije,predsa,su este mali a nevedia dat taky pozor..

jana_eyre
29. nov 2014

nie

lejlla
29. nov 2014

Nekupila....

katarinamarkova
29. nov 2014

plechove ok, porcelanove urcite nie.

prasiatko30
29. nov 2014

tie z ikei su ok - sice sa nam uz nieco rozbilo ale zvycajne tie bezne pady to prezilo - len ked to fakt ze dieta hodi o zem v afekte tak je jasne ze to ide na kusky. al urcite praktickejsie je plechove a plastove nadobicko pre tak male dieta

viera77
29. nov 2014

v tomto veku este urcite nie, predsa s rozbitym porcelanom sa moze aj porezat, v tomto veku vsetko plastove pada detom stale na zem a porcelanovy riad bude padat urcite tiez.......ani svojej dcerke /3,5 roka/ by som este nieco take nekupila.

danieli
29. nov 2014

my mame porcelanovy riadik z dracika tusim stal 4€ je tam nejakch 8 dielikov, cele je to mini, nastastie asi tymi mini rozmermi to ma dobru zivotnost, zatial popadalo kade kam a nerozbite, ale 15 mesacna je este moc zavcasu, skor kvoli porezaniu

qtinka46
30. nov 2014

Urcite nekupila , mysli na to ,aby si si nevycitala ze sa ti dieta dorezalo, len preto ze sa jej lubi cinkanie lyzicky o porcelan,