Lalaloopsy

annabel4
29. dec 2012

V obchode som zahliadla tieto mile postavicky/ babiky, domceky a pod. Dcerku prave zacinaju bavit taketo mensie hracky a tak sa mi to pozdava ako prijemna obmena princezien, vil atd. Mate niektore doma dievcatka ktora pripadne maju tieto hracky? Bavi ich to alebo je to skor dalsia zbytocnost? 🙂

stastnamamulka
30. dec 2012

ahoj,moje baby to dostali na vianoce 😉 zatial sa s tym hraju kazdy den 😀 a je to velmi mile,taka obmena klasickeho domceka pre babiky 🙂

annabel4
autor
30. dec 2012

@stastnamamulka diky za prispevok, ja rozmyslam co malej na narodky a celkom sa mi to paci, presne tak, obmena klasickeho domceka, je to velmi pekne farebne a rozne postavicky, myslim ze by sa s tym pekne zahrala (dufam) u kamaratky ma rada postavicky princezien tak namiesto toho aby som jej kupovala dalsie princezne tak radsej asi toto 🙂

annabel4
autor
1. jan 2013

@stastnamamulka a co ste kupili vasim dievcatam? Predpokladam ze nejake babiky 🙂 a k tomu aj domcek? Pozerala som na nete, je tam zopar domcekov, vlacik, auto, tak sa neviem rozhodnut 😉
Neviem ako dlho su uz na trhu ale vsimla som si ich len nedavno, dost ma nadchli tak dufam ze potesia aj malu, ja v jej veku mat take babiky tak som v 7mom nebi 😀

stastnamamulka
1. jan 2013

@annabel4 no babiky uz zrovna nie,ale tento domcek komplet mali ho v tescu pred vianocami za 25e,princeznovske sandalky a kabelky,lietajuceho kona s kridlami 😀 a plysoveho psa,ktory brese 😀 potom dostali boby a korcule na lad a kabelky s fixami,same si mohli kabelku vymalovat 😀

annabel4
autor
1. jan 2013

@stastnamamulka tak to mali stedre vianoce 🙂 Myslela som ci ste k domceku kupili aj tie mini babiky ale tusim su k domcekom pribalene aj 1-2 lalaloopsy. Citala som nejake hodnotenia, najlepsie boli na ten "stromovy" domcek, pozdava sa mi aj ten so smykackou ale ten sa vraj dost rozpadava, resp. smykacka sa odpaja. Aj ja som to v Tescu zahliadla no vtedy som tomu nevenovala moc pozornost ☹ ani neviem preco.

koniarova
1. jan 2013

@annabel4 Šupni sem link, ešte som o tom nepočula, čo to vlastne je. 😕 😕 😉

annabel4
autor
1. jan 2013

@koniarova su to take minibabiky (ale existuju aj klasicke vacsie) a su k tomu domceky, auta, autobus atd. takze ako napisala @stastnamamulka, taka obmena klasickeho domceka pre babiky. Velmi sa mi zapacili, su pestrej farby a je ich kopec takze na vyber viac nez dost. Moja dcerka zatial nema nic podobne, u kamosky sa rada hra s figurkami princezien takze toto sa mi zda idealne. Daj si do googla Lalaloopsy a urcite nieco najdes 😉 tu je aj link http://www.lalaloopsy.com/?section=catalog
mne sa velmi zapacili 😉 🙂

annabel4
autor
1. jan 2013

@koniarova pozeram ze ty mas chlapcov takze vas take asi zaujimat nebude 😉

koniarova
1. jan 2013

@annabel4 Mám chalanov 😉 , len ma zaujal ten názov, tak reku spýtam sa. 😉 😉