Máte skúsenosti s vozíkom na pláž?

zuzanar1
29. jún 2021

Máte prosím niekto skúsenosť s takýmto vozíkom? Oplatí sa kúpiť? Poprípade kde ste kúpili?

bigapple
9. sep 2021

@zuzanar1 ahoj, nakoniec si kupila vozik? Tiez rozmyslame, referencie som ale od zakaznikov nenasla :/ dakujem

julia2018
9. sep 2021

Ja som to videla v decatlone ako kempingovy vozík. Maly sa v tom vozil, kým sme my nakupovali. Majú to síce bez tej striesky, ale maly bol nadšený. Záleží na tom, na aky ucel to chcete…

zuzanar1
autor
9. sep 2021

@bigapple áno kúpili, ja som si zisťovala a nakoniec sme objednali tento : https://www.electronic-star.sk/Zahrada/Zahradne...
Má extra široké kolesá, a okrem tej tahacej tyče má aj madlo takže ho môžeš tlačiť aj ako kočík...jediné mínus že nemá striešku ale ani nebola treba, dali sme klobúk a v zálohe bol slnečník taký ten čo sa dáva na kočíky. Boli sme s ním v Chorvátsku a musím povedať že je to mega vec, využívali sme každý deň. Všetok bagel sme si naložili a odviezli aj dieťa. Určite neváhaj!

zuzanar1
autor
9. sep 2021

@zuzanar1 a to som si ja vypočula od známych a načo a taká blbosť aj muž nechcel ani počuť a už na dovolenke sám uznal že super že sme kupili.inak naše dieťa neobsedí skoro nikde a tu sa mu tak páčilo že som ho ani nepriputavala aj keď popruhy na dieťa tam sú.

bigapple
9. sep 2021

@zuzanar1 je velmi zlaty 😊ja by som tiez chcela pre deti na vylety, lebo starsia sa ked unavy, tak ju mozeme vliect... 😁Len vaham, ze do kolkych rokov je to vhodne. Starsia ma 3,5r

bigapple
9. sep 2021

@julia2018 ano, tiez som to videla aj tam, len neviem do kolkych rokov je to fajn. Starsia dcera ma 3,5r ci jej nebude maly.

zuzanar1
autor
10. sep 2021

@bigapple je do 70 kg, zmestiť sa tam zmestí určite aj 5 ročné dieťa, pokiaľ tam nebudeš mať príliš veľa veci v pohode sa tam usadia aj 2 deti..aj keby si tam mala niesť len veci....stále lepšie ako byť ovesana ako vianočný stromček 😅 ja som pozerala aj z druhej ruky ale to nenájdeš a to z jednoduchého dôvodu.....ten kto si to kúpi jednoducho nepredá....a už to je sama o sebe recenzia....teda pokiaľ to nieje nejaký hračkársky s hrkajucimi kolesami 🤣

julia2018
10. sep 2021

@bigapple ten čo sme skúšali bol do 50 kg a bol v ňom naložený veľký rodinný stan. Malého sme len prihodili a úplne spoko ich muž ťahal po obchode. Podľa mna tam vojde všetko. Keby sme dakam šli, tak to určite kupujeme

zuzanar1
autor
10. sep 2021

@julia2018 ja som pozerala aj tento len my sme vyberali so širšími kolesami kvôli piesku. Tieto sú úzske a zapadnú. My sme prešli po pieskovej pláži ako páni zatiaľ čo s úzkymi kolesami museli odstaviť vozík na móle a všetko odniesť v rukách.a ako som písala aj to madlo je super lebo si tam vieš zavesiť veci a keď ideš do kopca jeden ťahá a druhý tlačí zo spodu.

galganka
10. sep 2021

Máme ten fialový. Žiadny na kempingovú výbavu. Vozík pre deti, aj s brzdami, poriadnym spodkom a dokúpila som aj trojbodový pás pre najmenšiu. Už ho Máme druhé leto a je to paráda. Chodíme s ním na výlety, festivaly, kúpaliská... nosnosť 75 kg.

bigapple
10. sep 2021

@galganka a kde ste ho prosim kupovali? Pouzivali ste ho aj v zime?

galganka
10. sep 2021

@bigapple fuxtec.cz v zime veľmi nebolo kam. Ale nejaký sneh by určite zvládol. My s ním inak chodíme aj do potravín kúsok od nás. Cestou tam sa vezú všetky tri deti, cestou späť nákup. 😄

bigapple
12. sep 2021

@zuzanar1
@galganka
@julia2018
Dakujem vam pekne za pripomienky a pomoc, idem objednat (este nemam konkretny) manzelovi na narodeniny ako rodinny darcek :D

bigapple
14. sep 2021

@galganka Ahoj, este by som sa rada spytala, ktory model mate? Dakujem

bigapple
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bigapple
14. sep 2021

@zuzanar1 Ahoj, pozerala som ponuky, vaham medzi vozikmi na fuxtec a electronic-star. Cenovo nechcem prestrelit, ale niekde je strieska, inde to vies tlacit a hrubsie kolieska... zas tie lacne asi nie su pre deti... vyberala si iba podla piesku? Dakujem za kazdu radu 🙏

bigapple
14. sep 2021

@galganka aj ja rozmyslam nad tym. Nechybalo vam extra madlo zo zadu? Strasna dilema, ked tie novsie modely maju aj extra veci, ale nie vsetko co ma aj starsi model...

galganka
14. sep 2021

@bigapple váhala som nad ním, ale nechýba. Ja mam meter osemdesiat, takže by mi bolo aj tak nízko a celkom dobre sa aj s plne naloženým vozíkom ide dole kopcom. Keď treba, dá sa manévrovať a držať aj tou konštrukciou.

zuzanar1
autor
15. sep 2021

@bigapple na FB je skupina výlety s deťmi, keď som sa ja rozhodovala a tu nikto neradil dala som príspevok tam a tam sa s komentármi roztrhlo vrece....takže preto som nakoniec vybrala ten čo som vybrala.....za mňa je fuxtec trošku dosť drahy na to , že zas to nevyužívam denne ale naozaj len na výlety a dovolenka.a aj na dovolenke som videla ako sa potrápili s fuxtecom na pláži. A to madlo mi jedna pani radila , čo žije v Nemecku a už par vozíkov vystriedala.....toto bola pre mňa jasná voľba...cena /kvalita....nakoľko som išla do toho s tým, či mi tam moje neposedné dieťa vôbec obsedi. ...sú tam bezpečnostné pásy pre deti vystužené dno....ja určite neľutujem....

zuzanar1
autor
15. sep 2021

@bigapple vieš ono každý bude obhajovať to svoje 😅 dá sa oželieť aj madlo, aj strieška aj hrubé kolesá. Každý má iné možnosti a inak plánuje využívať ...je to skorej o tebe a tvojich deťoch (aké sú) a podľa toho sa rozhodni, nebudeš ľutovať či už kúpiš fuxtec alebo elektronic star...keďže bude prvý tak si zvykneš 😅 a k tvojej otázke ...áno popravde moje podmienky boli kolesá a madlo....keďže sme išli na dovolenku s pieskovú plážou....no od vtedy je vozík na povale 🤣 a bežné používam káru takže som rada že som investovala len 140 e...

bigapple
15. sep 2021

@zuzanar1 super, a vies co presne toto som potrebovala pocut... lebo sa da strasne rychlo hupnut na druhu stranu :( a tiez sa bojim, kolko to budeme vyuzivat vobec a tie kolesa su tiez dolezite pre mna 👍🏻Nebudeme to asi vyuzivat na letisku (dokonala poda) 😁dakujem ti velmi pekne!

bigapple
15. sep 2021

@galganka dakujem ti velmi pekne za pomoc!

kikindela
12. jan 2023

Dámy, prečítala som si celú diskusiu, super info ale mam ešte otázočku… používali ste vozík aj na letisku? Vezmú vám ho do príručnej batožiny ako kočík? Chcem ísť prvý krát s deťmi letecky na dovču (deti 5 a 3r) a zvažujem nejakú náhradu za kočík ak by bol problém s presunmi… ďakujem ☺️

nana27
1. júl 2023

@kikindela ahoj, aj ste uz leteli s vozikom?

zuzanadobro
2. aug 2023

@zuzanar1 prosím vás aký ste kúpili

zuzanar1
autor
2. aug 2023

@zuzanadobro rolujte vyššie, tam som písala .je tam aj link.

stefi35
14. jan 2024

Dobry den nepredate ho este ho potrebujete? ;)