Nálepky na stenu a vaše skúsenosti

marci77
2. aug 2012

ahojte mamičky, chcela by som vedieť vaše názory na samolepiace nálepky na stenu, aké s tým máte skúsenosti. Lebo chcela by som trochu vyzdobiť destkú izbu nášmu drobcovi, len predtým som chcela vedieť, ci je lepšie kupovať tie vinylové (priesvitné) nálepky, čo sa dajú aj hocikedy prelepovať alebo budú stačit aj tie pvc (z druhej strany sú biele). nikde som k tomu nenašla nejaké referencie, tak by som vám bola vdačná, keby ste sa podelili o vaše skúsenosti. ďakujeeeeem

amulienka
2. aug 2012

@marci77 ahoj my mame take co sa lepia, z druhej strany su lepkave ale nemali by zanechat stopy, akurat po case lebo stena tmavne sama, ale dlho sme rozmyslali kam ich dame takze neplanujeme s tym hybat. mame aj v kuchyni aj v detskej izbe. malu to zaujimalo len ked bola babatko tak to ma nad postielkou, rozpravala sa s tymi zvieratkami, pozerala sa na ne aj hodiny, teraz uz ju to nezaujima. skor hracky. chytit, prelozit... neviem ake mas stare deticky

petkave
2. aug 2012

@marci77 ja by som tiež lepila jedna radosť a bolo by mi jedno, akými nálepkami. Problém je, že máme hrubšiu stierku, na ktorej to nedrží 😀

alex31
2. aug 2012

@marci77 .. ahoj my mame na stene aj jedne aj druhe a nejak v tom rozdiel nevidim 😀 akurat ze pri tych "prelepovacich" je lepsie to ze az tak nezamechavaju viditelne stopy ked sa ti dietatko rozhodne ich bez tvojho vedomia poprelepovat ako to bolo na zaciatku v nasom pripade 😀 😀 😀

marci77
autor
2. aug 2012

jeeej, super, dakujem za skusenosti. lebo tie vinylove su o dost drahsie, tak preto si to chcem premysliet, do ktorych sa oplati zainvsetovat a ci to vobec bude mat osoch 🙂) viem, ze na sklo, dvere su okej aj tie pvc kvalita, len ked sa to uz lepi druhykrat a viac - tak uz nechcu velmi drzat na tom povrchu. tak som chcela iba nazor, ci tie vinylove su lepsie a neodlepuju sa
ak mate este niekto skusenosti s nalepkami na stenu, sem s nimi 🙂)

mummy01
2. aug 2012

@marci77 my mame tie vinylove,obe deti maju.Na dvere,nabytok a hladku sadrokartonovu alebo vystierkovanu stenu su vyborne a som spokojna.Zial sa hrubozrnnej omietke nedrzia vobec,takze vyzaduju hladky povrch.

angua27
3. aug 2012

ahoj, máme nevinylové nálepky. môj malý strašne rád lepí a odlepuje a dáva nové. zatiaľ som problém nemala. nikdy nie sú nálepky na ste dlhšie ako pár mesiacov. nezanechávajú stopy, neodlúpia malovku, keď sa dávajú dole. je to príjemné spestrenie izby. mne sa veľmi páči, že ich po čase môžeš ľahko vymeniť a izbička je zase o niečo iná. 😀

keira2
9. jún 2013

Sú tri druhy nálepiek.. Papierové - najlacnejšia alternatíva, použitie iba v interiéry, na hladké povrchy - nemajú dlhú životnosť.. Nálepky z priesvitnej fólie - Motív nálepky je na fóliu vytlačený. Takto sa dajú spracovať plnofarebné motívy, vrátane farebných tieňov a prechodov. Posledná možnosť je nálepka vyrezaná z vinylovej fólie. Tieto nálepky sú odolné, držia dobre aj na mierne drsnejšom povrchu. Vyrábajú sa z nich autonálepky, reklamné polepy výkladov ale takisto sa používajú aj ako dekorácie do interiérov.. Tieto dekoračné nálepky a rôzne motívy si môžete pozrieť aj tu http://www.najnalepky.sk/nalepky/nalepky-na-stenu

inspio
Odpoveď bola odstránená
Zobraz