Nintendo Wii alebo XBOX 360. Čo by ste kúpili?

lenka3007
29. jan 2011

ahojte chcem sa spytat ci niekto mate jednu alebo druhu konzolu, ktoru by ste mi odporucili pre skoro 6 rocneho chlapca... na internete som pozerala len tie Nintenda, ale vzdy su v Packu ako SPORT, daju sa tam dat aj ine hry napriklad Super mario a pod? dakujem za kazdu odpoved...

cuchre
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erikasadek
30. jan 2011

@lenka3007 AHOJ;;.

kedze mam doma nintendo: WII, a playstation 3 + doma 6 rocneho chlapca 😀
za seba ti mozme povedat....
ze osobne preferujem playstation , co sa hier a grafiky tyka..... 😉
nintendo je viac zabanejsie.... tiez ma rad.. ale vzdy to skonci pri playstation.. 😉
takze cenovo wii ta vyjde lacnejsie, a co sa tyka hier to iste .......su lacnejsie.. 😉
ako Xbox, alebo playstation.. 😉

ak chcete rodinne hrat hry ,tak chod za WII. 😉

viera27
30. jan 2011

Mame Playstation.
to je jedno co si kupite, hry su obvykle rovnake alebo minimalne podobne. Wii je momentalne oblubenejsie prave kvoli hram hratelnym celym telom. Na PSku toto simuluje EyeToy kamera, ale to uz je mimo temu. V kazdom pripade by som urcite zvolila kupu "nachipovanej" konzoly, tzn. takej, kde nemusis davat len original hry. My takto mame uz plne albumy hier zadara.
Poznamka pre policajtov: jedna sa samozrejme o zalozne kopie originalne zakupenych hier v nasom vlastnictve 😀

erikasadek
30. jan 2011

@viera27 😀 😀 😀 😀 som sa zasmiala poznamka policajtom.. dobre.....

vidis ja by som v tom nesuhlasila lebo tie hry nie su az take rovnake;. osobne graficky vobec nemusim WII teda bieda, radost pozerat a hrat cez playstaion , co sa tyka play move tak na wii mozes pekne podvadzat , ale na play move u playstation j eto uplne ine kafe realisticke;. 😉 clovek ma uplne inu radost s hry.. ako graficky tak pohybovo.. 😉

xbox.. novy podla mna je uplna katastrofa. co s atyka snomania pohybu. 😠

to je moj osobny nazor.. 😉

viera27
30. jan 2011

@erikasadek Ja s tebou plne suhlasim, PS je aj u mna leader. Len ked tu autorka zvazuje medzi Wii a XBOX, tak som sa vyjadrovala len k tym dvom.
A z tych dvoch ako som uz spomenula urcite Wii, ten ma ten pohyb vyborny. A co sa tyka poctu a typov hier, zase som hodnotila len medzi Wii a XBOX a tam mi to pride rovnake.

erikasadek
30. jan 2011

@viera27 😉

lenka3007
autor
30. jan 2011

no vidite, baby, nad PS som nerozmyslala, aj mne sa ten wii paci koli tomu pohybu, nech mi nekysne 😀 a na to wii dostanem aj ine hry okrem tych sportovych? lebo tie som videla v zakladnej zostave...

kacenqa
30. jan 2011

jasne na wii mas kopu vselijakych hier, nielen sporty. oni tie sporty su oblubene, preto to davaju do toho balicka.

a dovolim si nesuhlasit s @erikasadek co sa grafiky tyka, su aj hry s peknou grafiko - napr avatar, zelda alebo endless ocean ale jasne, ze ti panacikovia s nadskakujucimi hlavickami nie su zrovna najatraktivnejsi. ale ked si na to clovek zvykne, tak poho.

celkom zabavna je napr. wii party, tam su take spolocenske hry vesele, kde si vyberas ci hras proti sebe alebo musis spolupracovat, to je pre 2 az 4...

srandovna je aj dance party, ale na to potrebujes tu tanecnu podlozku, potom mame nejakych simsov - castaway, sims creator, harryho pottera, nejaku veterinarnu kliniku, muz ma dake strielacky,

no a kopa supermariov existuje, a tak...my to mame uz rok a pol a je to sranda. mame aj tu fit podlozku, na tom sa da zas robit stepaerobic ci joga...

cuchre
31. jan 2011

ja len k hraniu celym telom, xbox uviedol na jesen kinect, ktory plni rovaku funkciu, takze hrat sa da...len nesmies byvat v panelaku 🙂 susedia z toho nemaju radost....zalezi na vas, kolko chcete investovat. inak ak si kupis PS3, co je sice drahsia zalezitost, da sa super pouzivat ako blue ray prehravac 🙂 na CT1 chodi relacia gamepage, robia recenzie na hry, uvidis, co sa kde da hrat, a ja by som sa spytala syna, ze s kym si moze ake hry poziciavat z kamaratov, usetris znacnu sumu.

erikasadek
31. jan 2011

@kacenqa nevadi ze nesuhlasis 😀

osobne playstation je uzasna vec mozes pouzivat ako druhy hard disc na foto a filmy// 😉
co s atyka grafiky tak hry su ovela lepsie prepracovane;. a ked pozeras cez HDMI.... tak nemozes porovnat s WII ktorej nevyhoda je prave toto.. 😉 ze nejde cez HDMI.. 😉
ked si pustis cez play move tennis squash a ine tak to je nadhera hrat .. graficky ako ja pohybovo..
wiii mozes aj sediet v kresle a hrajes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Xbox kinetic je asi najhorssi so vsetkych.. co sa tyka pohybu po pol hodine mate chut to rozbit 😠

kacenqa
31. jan 2011

jo a hlavne na kinect potrebujete strasne vela miesta tusim 2 metre do stran a 2 pred seba volneho priestoru....a staci, ze prebehne popred vas pes alebo dieta a mas po chlebe, hra sa pauzuje....kamosi to maju, kupili si na vianoce, zatial su nadseni, ale oni maju velku obyvacku, my by sme to mat nemohli napr. 🙂 my mame 2 metre od gaucu po tv a este je tam stolik 🙂

lenka3007
autor
31. jan 2011

no znovu sa mi len potvrdzuje, ze som totalny laik v tomto, ani ma nenapadlo, ci sa tam daju dat aj filmy, na aky kabel sa to napaja atd. neviem kolko chcem investovat, podstatne je, aby nam to vydrzalo dlhsie a aby to bavilo celu rodinu, ja som zatial za to wii, moj muz za PS a Jurkovi je to jedno. a este takto, ktore sa najjednoduchsie ovlada???? myslim zapat, vlozit hru a hlavne joystiky, lebo minule hral Jurko PS1 u kamarata a nervacil, ze ma kratke prsty ze mu to nejde....

viera27
31. jan 2011

@lenka3007 pocuvni muza, mudro hovori 😀. PS3 prehra DVD, BlueRay, DivX filmy, zemiakovu placku 😀. Kapacita zacina na 160 GB a okrem HDMI ma aj Bluetooth napriklad a zvuk 7.1. Cize ak ta nebavi hrat, mas kvalitne domace kino 😝.
JOystickov mas kooopec druhov, s tym sa netrap.

erikasadek
31. jan 2011

@lenka3007 tiez sa priklanam pocuvni muza;.
inak ja stahujem filmy cez pc a cez kluc ich hadzem do PS3 a mama domace kino.. 😀
cez ps" mas internet .; takze kludne vela veci sa da robit.. 😉
co sa tyka joystikov neviem ti povedat ale play move joystic je jednoduchsi ako na WII moj nazor. 😉
co s atyak priestoru na kazdu treba priestor.. 😉

len.petra
22. nov 2011

@erikasadek
@viera27 Ahojte dievčatá, poradíte nejaké zábavné a poučné hry pre deti na PS3? Máme Start the party a Sport champions. Nemáte nejaké tipy?

erikasadek
22. nov 2011

@len.petra moj osobne ma rada aj ja sonic all stars alebo clasika sonic.... pre mna je to lepsie ako mario.... osobna poznamka... alebo indiana jones lego ... treba si dobre polamat hlavu a je to dobrodruzstvo... alebo aj pirati caribiku lego.. a echodrome teda ak ma rad logiku tak ma co robit moj zboznuje.. 😉 ak chces stiahni si si zadarmo hry cez ps3 hry teda ich skusobne verzie a vyskusaj co sa vam paci.. 😉 zabudla som na laboratornu mys hru tiez ma velmi rad.. j

len.petra
22. nov 2011

@erikasadek ďakujem veľmi pekne, určite vyskúšam 😵

chaarliizee
26. dec 2011

ahojte, dúfam že mi budete vedieť poradiť. kúpili sme synovi xbox. Problém je v tom, že dodnes sme ani nevedeli, čo to vlastne je. Potrebovala by som poradiť, kde sťahujete hry na flashnutý xbox a s týmto súvisiace info. dakujem vám

erikasadek
24. jan 2012

@chaarliizee neviem ci si tu ale na xbox sa kupuju hry daju sa stiahnut ale poriadne riziko pre xbox teda zaruka hned padne;; do toho by som nesla piratske stahovanie je dost blbe... 😉

lenka3007
autor
28. jan 2012

ahojte, normalne som zabudla na svoju temu 😀 No nakoniec sme skoncili pri PS3, ale kupili sme ju az tento rok na vianoce, lebo sa nam zdalo este zavcasu pred rokom kupovat. No takze ju mame doma, hrava sa maly zatial auticka a my s manzelom drtime Teken ked maly spi 😀
@erikasadek ahoj, prosim ta, PS3 mam napojenu na internet, ked chcem stiahnut skusobnu verziu hry do PS tak musim ist na ich stranku, alebo ako? ja som v tomto strasne blba, 2 dni som sa ucila, ako mam spravne PS vypať 😀 no, antitalent, co uz 😀

erikasadek
28. jan 2012

@lenka3007 ano vola sa to playstation store najdes tam vsetky hry, aj filmy .. klikni na hry mas tam nove stare, demo... ak je zadarmo tak je napisane zadarmo kliknes stiahnut natiahne sa ti trva to zalezi od velkosti suboru hry ked ju stiahne tak sa znova este spracuje do ps3 potrva to dokopy 5 minut max.. niektore viac zalezi fakt od velkosti... ale neboj a ptom mozete hrat alebo len vyskysat teraz je vela novych ja som stiahla na cvicenie, alebo tanecne, deti sa idu zabit z atouto , novy rayman je super pre deti , fakt super ho prerobili je toho vela naboj najdete nieco pre seba.. 😉
http://fr.playstation.com/ps3/services/detail/i... dala osm ti link takto s ato vola hladaj pod tymto logom za palystation store v PS3 je to kde je internet neboj najdes lahko treba sa zaregistrovat. len a potom to uz ide samo... 😉

lenka3007
autor
28. jan 2012

@erikasadek jeej, dakujem, si zlata 🙂 Je to skevela moznost, kedze tych hier je neskutocne vela a aby som malemu nepokupila nieco, co ho bavit nebude, tak je dobre, ze si to moze vyskusat, ci ho to bude bavit 🙂 este raz dakujem 🙂

hipp
1. mar 2012

@lenka3007
My mame obe konzoly a vlastne to nintendo wii mám na predaj za skoro polovicu než stojí v obchode plus niekoľko hier a fitness podlozkou a ešte nejaké doplnky ako sú volanty a podobne. Ak máš záujem nápis, určite sa dohodneme a môžem poslat aj foto zeco všetko k tomu predavam. 🙂

lenka3007
autor
1. mar 2012

@hipp dakujem, uz nam jezisko doniesol PS3, to nam zatial staci. Ja teraz rozmyslam nad Nintendo DS. to je presnosna mini konzolka, alebo ako by som to nazvala. My chodime na dlhe trasy autom (2500 KM) a pozeranie rozpravok maleho stale nebavi, tak by sa mohol s tymto pohrat v aute.

hipp
1. mar 2012

@lenka3007
Tak s tým skúsenosť nemam 🙂

jago_x
28. máj 2012

Dobry den, mam xBOX 360 arcade, ked ho pustim svietia mi cervene svetielka. Neviem co s tym je. Po chvili mi ho sekne. Nechcem do toho nejak sparat aby som to nedosral este viac.

semir2410
27. nov 2012

dobry den chcem sa spytat co je lepsie konzola wii alebo ps3 ??? :D

javierka
19. júl 2013

pekny den...prosimvas,ak chcem na x boxe ist na fb....musim mat clenstvo:??,daskujem

hela88
20. okt 2013

Pre deti urcite Wii. Mame odskusane obe a s Wii si uzili ovela viac zabavy.

fiklop2692
20. apr 2014

Ahoj,mame vsetky tri konzoly...Amozem ti povedat ze ps3 a X360 su oblubene.A ked si kupis kinect na xbox tak to bude ovela lesie nintendo mieje moc takych hier.Ked bude tvoj maly vatsi tak ho to bude moc bavit ten xbox sunan lepsie hry.Nas tatko je opravar a tiez viac podporuje xbox