Notebook od Alltoys

viki13
11. feb 2012

Dobrý večer. Chcela by som sa Vás spýtať, či nemáte niekto notebook od Alltoys doma, alebo nejaké skúsenosti s nimi. Napr. ten tenký trojjazyčný, mal by mať 180 funkcií. Môj syn bude mať 7 rokov a chceli by sme mu niečo také kúpiť. Cena je vraj okolo 40,-Eur. Ďakujem.

henuska2
11. feb 2012

@viki13 my sme ho kupili dcere pred 2 rokmi - ked mala 6r, uz by sm za to tie peniaze nedala, ale su tam 2 uzasne hry :D - ktore sa hrava dookola. slovičiek je tam asi 50. a má aj tých 180 funkcií, ale kde? Ale hlavné je že sa s tým zahrá, ked sa hrá na postárku, alebo na nieco také. ale 40€ by som uz za to nedala.z matiky je tam par prikladov, ktore sa dookola opakuju, takze som isla na stranku : http://www.akcs.pirula.net/slovak/opening.htm a odtial jej vzdy vytlacim nejake priklady. Ale dcera je stastnu že MÁ - (to ze je to o nicom ... nevadi...) skus pozriet na bazaroch 🙂, po vianociach sa tento tovar hufne predava za polovicu. Vtedy som tomu nevenovala pozornost... ale odvtedy kupujem a pozeram výlucne bazare :D hod si do googla "predám detský notebook" alebo predam detsky laptop, alebo tak nejak a uvidis.

viki13
autor
12. feb 2012

@henuska2 Veľmi pekne ďakujem.