Odrážadlo pre 2 ročného

kvetinka1405
27. okt 2019

Ahojte maminky poraďte nejake super odrazadlo... Chceme kupit synovi pod stromček bude mat skoro 2 roky

barboraalexej
27. okt 2019

@kvetinka1405 Ahoj, najviac záleží od výšky dieťatka... Môj syn nie je žiadny drobec, ale keďže som mu odrážadlo kupovala ako 20 mesačnému (na jar k okamžitému použitiu... mal vtedy 89cm) tak som sa rozhodla pre najmenšie puky lrm a som maximálne spokojná a čo je hlavné aj môj syn, chodí na ňom neustále... Jediná nevýhoda je, že mu musím už kúpiť väčšie na jar, lebo na tomto by už vyzeral smiešne. Ja však neľutujem peňazí, ktoré má stálo a nové bude stáť, keď vidím ako to syna baví... Áno mohla som mu kúpiť hneď väčšie a mal by ho aj na ďalšie leto, lenže myslím si že na prechod zo štvorkolesového na dvojkolesové je toto malé ideálne aby malo dieťa istotu a nebálo sa 😊

fabruar
27. okt 2019

Veľmi spokojná som bola s odrážadlom PUKY

kristina2412
27. okt 2019

@fabruar ktoré máte?

pmajkap
28. okt 2019

Ahoj, my sme kupili drobcovi ked mal 1,5 roka klasicke z decathlonu: https://www.decathlon.sk/odrazadlo-runride-100-... a frcal na nom ako drak 🙂

kikanik
28. okt 2019

@pmajkap Aj my ho máme ale teda 1,5 ročná na ňom nevie vôbec, je to pre ňu ťažké a 2,5 ročný sa zatiaľ pomaly učí. Ale dúfam, že na jar už na ňom bude istejší.

yanni
28. okt 2019

@kvetinka1405 My name tiez puky LR1, to je to väcsie 12 palcove kolesa. Copana presla zo 4kolesoveho puky v ca. 20tich mesiacoch. Ale je to uz takmer 4 roky dozadu. Teraz by som kupila Puky LR Light, kedze je o 2 kg lahsie. Puky su relativne tazke, aj bicykle. Light verzia nie je este dlho na trhu. Ale ako tu uz bolo napisane, zalezi od vysky. Dcera mala ca. 90 cm v tom case.

3petka
28. okt 2019

@kvetinka1405 my sme kupovali v Tesco. Na veľkosť 86 ale manžel to ešte upravoval aby bolo nižšie trosku. A bolo drevené čo bolo super lebo keď sa mu na pól ceste zunovalo nemala som vyťahané ruky 😉 A po 1,5 roku riadneho využívania poslúži ešte aj druhému ak sa podarí ....

pmajkap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaluk
28. okt 2019

Máme odrážadlo Strider. Je super. Dá sa využiť od 18 mesiacov do 5 rokov, lebo je možné nastaviť výšku sedadla a má dve sesadlá. Jedno menšie plastové a jedno väčšie polstrované. Syn na ňom začal jazdiť asi ako 20 mesačný a chce byť na ňom každý deň. Veľkou výhodou je, že je asi najľahšie zo všetkých, čo je veľmi dôležité, keď ho mám niekde nosiť.

miroslava_vancova1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vevericka554
21. júl 2022

Odporúčam Woom, je super ľahké. A pre dieťa úplne ideálne, bezpečné a kvalitné.