Odrážadlo Puky verzus Strider

adrika214
1. nov 2013

Milé mamičky, viete mi poradit, ktore odrazadlo z tychto znaciek je lepsie? Ake ste volili vy a preco? Alebo aj ine značky, moc sa v tom nevyznam, ale chcela by som nieco kvalitnejsie. Neviete mi poradit ci maju tieto znacky aj variant bicyklo-odrazadlo? Stale sa neviem rozhodnut ci odrazadlo alebo bicykel, alebo kupit to v jednom bicyklo-odrázadlo? Dakujem Vám za názory

radosska
29. mar 2016

@georg31 asi neaktuálne už, však?

katka253111
15. aug 2016

@solvia je
@katy1979 zienky,chcem ss spytat,mevadi,ak.by drobec zacinal na Strider az okolo 2,4 roka? Teraz ma 22mes a ma auto-odrazadlo a motorku enduro,na tej neni este excelentny jazdec a do zimy.neviem ci kupovat na dva rocky stridera 🙂 tak reku zeby dostal pod stromček a na jar na nom zacal 🙂 a este sa opytam,ako nan nasadali taki drobci, zvladli v pohode prehodít.jednu.nohu cezen? A chodili s prilbou?

katka253111
15. aug 2016

@georg31 aktualne?

romkop
15. aug 2016

Odrazadlo sa da realne vyuzit od cca 1,5 roka dietatka. 2,4 roka nie je problem. Je dobre zacat odrazadlom pred bicyklom. Potom to ucenie ide velmi rychlo. Ked uz je sebavedomy na odrazadle, posadit ho na mesiac na bicykel s pomocnymi kolieskami aby sa naucil pedalovat. Ked vie pedalovat, pomocne kolieska date prec a do dvoch hodin vie bicyklovat. Odrazadlo nauci dieta rovnovahe. Priliz dlhe bicyklovanie s pomocnymi kolieskami ho to odnauca...
A 2,4 roky je dostatocny vek na akekolvek odrazadlo. My sme mali Strider. Je super.

zuzanaete
15. aug 2016

@katka253111 Odrazadlo kludne aj do zimy, teda pokial nebudu haldy snehu. Ale tak pokial ho bavi este motorka, tak mozete aj pockat. To je uz na vas. No a ci s prilbou? Moja odpoved je jedine s prilbou. Neprajem a nechcem strasit, ale moze byt pad, kedy budes za prilbu vdacna.

romkop
15. aug 2016

@romkop a prilbu urcite ano. Ani nejde tak o pad...aj ked stat sa moze vselico...ale aj o navyk do buducna na bicykel kolobezku alebo korcule. Ak ich to naucime od mala...budu to brat ako samozrejmost a sucast sportu...narozdiel od nasej generacie...

katka253111
15. aug 2016

A su dva.tie stridery... Za cca 90 a.115, to.drahsie ze ma bejake uzsie riaditka... Staci aj do.Classic,ci to.drahsie s oznacenim Sport je lepsie? Vyzorovo vyzeraju az na riaditka hadam rovnako

romkop
15. aug 2016

ten sport ma vraj polstrovanu sedacku...oproti classic ktory ma tvrdu umelohmotnu. Niekedy to moze vadit ta tuha sedacka. A co sa tyka riaditiek, tak ten sport ma gripy zuzene pre mensie rucky. My mame model so zuzenymi ruckami ale este tuhou sedackou. Viac menej je to jedno. 🙂 ten sport stoji 105eur, nie 115, takze kludne aj ten. Ma aj chrenic na bradu oproti tomu classic na rukovati... Povedal by som ze tym, ze uz dlho nevymysleli nic nove, tak len spekuluju a kombinuju vselico a davaju rozne ceny.
Kludne kupte aj z druhej ruky. Zozeniete mozno za 50-60eur a mate pokoj. 🙂 Budete priatelska k zivotnemu prostrediu (recyklujete) a zaroven aj k Vasej penazenke. 🙂 Realne to chalaisko vyuzije do konca buduceho leta...akonahle sa nauci bicyklovat, nebude uz chciet odrazadlo. My sme kupovali novy...ale vyuziju ho 3 deti. 🙂

gr
15. aug 2016

@katka253111 ahoj, na stranke vyrobcu je porovnanie, ale hlavny rozdiel medzi sport a classic je, ze sport je od 18 mes. do 5 rokov a classic je od 18m. do 3r.

katka253111
15. aug 2016

@gr dakujem 🙂

katka253111
15. aug 2016

a nepripomina vam toto Stridera? http://www.myrunbike.com/sk/

zuzanaete
15. aug 2016

@romkop My mame strider sport a bolo dorucene s obidvoma sedankami. Teraz ma drobec tu mensiu umelohmotnu, ked podrastie, tak dame vacsiu polstrovanu.

romkop
15. aug 2016

@katka253111 vyzera ze su to len doplnky ku strideru...polepy a ine veci.

romkop
15. aug 2016

@zuzanaete moze byt, ze sport obsahuje obe sedadla...teda aj s kratsou aj dlhsou tycou. Nestudoval som to az tak detailne...no oboch chalanov strider prestal bavit akonahle sa naucili bicyklovat. Podla mna teda netreba ratat s tym, ze odrazadlo bude bavit do 5 rokov...

katka253111
15. aug 2016

@radosska uz som basla vyjadrenie, ze je to cinska napodobenina

zuzanaete
15. aug 2016

@romkop Hej, to ratam, ze nebude jazdit na odrazadle do 5 rokov, ale asi ani v 3 nebude este na biku, tak sa vyuzije aj druha sedacka. A ak by aj nie, tak tych par eur navyse nezabije. 🙂 Uvidime, co si drobec zmysli.

radosska
15. aug 2016

@zuzanaete naša má 2 roky a jazdí na tej mäkkej sedačke. Na tej druhej nechcela.

radosska
15. aug 2016

@katka253111 aha, to som nevedela. Ale odporúćam bazár. Aj ja som tak kúpila a aspo mi nie je ľúto, keď ho malá hodí o zem. Kúpili sme jej len nové kolesá v inej farbe.

romkop
16. aug 2016

@zuzanaete no prvy to vyuzil do 3,5 roka, druhy do 2,5. Zalezi kedy ho zacnete na bicykli ucit. 15 eur nie je vela z dokupenie tej sedacky. Ale myslim ze sa da dokupit aj dodatocne zvlast. Ak je to jedina vyhoda medzi rymi modelmi. Je to samozrejme na Vas. Mladsi sa naucil bicyklovat bez pomocnych koliesok v dvoch rokoch a 10 mesiacoch. Takze odrazadlo realne vyuzil spolu cca 5 mesiacov. Je to super vec, ale nie je to zas auto. 😉 Tiez sa priklanam kupit z druhej ruky ak to nemaju vyuzivat este jeden dvaja surodenci. Ak ano, oplati sa kludne aj novy.

solvia
17. aug 2016

@katka253111 strider mozem len odporucit, maly na nom behal po plastovej motorke az do 4 rokov ked dostal bicykel. Nebol problem s nasadanim ani nosenim prilby 🙂

kittykitty
26. feb 2017

@martinkaadominik prosim vas natrafila som na vas prispevok ohladom cykloodrazadla. Mame doma rovnaku slecnu, ktora akosi neprisla na chut odrazadlam a trojkolkam a v skolke uz trochu zacala, tak by som jej tiez potrebovala kupit velke cykloodrazadlo. Chcem sa spytat, ze kolko meral vas syncek ked ste kupili puky xl? Dakujem.

martinkaadominik
26. feb 2017

Dobrý deň, približne 109 cm. V 5-rokoch sme mu kúpili bicykel. Ale stavbou tela je toto odrážadlo určite vhodné aj do vyššieho veku, 5-6 rokov. Cykloodrážadlo nám veľmi pomohlo v tom, aby začal jazdiť. Určite neľutujeme a odporúčame aj Vám. Naučil sa na ňom jazdiť za 1 týždeň. Naozaj je kvalitné, radosť sa voziť. Ak by ste mali ešte nejaké otázky, rada Vám odpoviem. Martina

kittykitty
28. feb 2017

@martinkaadominik dakujem velmi pekne za odpoved. Moja ma 104 takze by to bolo idealne tiez. A nevadilo vam, ze je take tazsie?

martinkaadominik
28. feb 2017

@kittykitty Nie, vôbec. Nie je ťažké, takže to syn nijako nevnímal.

liana88
22. apr 2017

Ja možem z vlastnej skúsenosti odporúčať značku Early Rider. Sú bezpečné a kvalitné. Skúste pozriet 🙂

fibica
24. apr 2018

Presli uz nejake roky...ako ste boli spokojne so Striderom? Nepredavate niektora v KE?

radosska
25. apr 2018

@fibica strider je podla mna stale top. Kupili sme dcerke jazdeny a teraz caka na syna.

magg424
26. apr 2018

@fibica mame stridet od 10/2015 a syn ho vyuziva denne....sme velmi radi ze sme kupili prave strider