Odrážadlo Puky verzus Strider

adrika214
1. nov 2013

Milé mamičky, viete mi poradit, ktore odrazadlo z tychto znaciek je lepsie? Ake ste volili vy a preco? Alebo aj ine značky, moc sa v tom nevyznam, ale chcela by som nieco kvalitnejsie. Neviete mi poradit ci maju tieto znacky aj variant bicyklo-odrazadlo? Stale sa neviem rozhodnut ci odrazadlo alebo bicykel, alebo kupit to v jednom bicyklo-odrázadlo? Dakujem Vám za názory

xjanulkaax
27. apr 2018

Ja sa pre dvojicky tiez rozhodujem medzi strider a cruzee. Mate niekto skusenost s tou druhou znackou? Uz vyse tyzdna hladam a neviem najst ziadnu recenziu.. skusali sme na predajni obe naraz, popravde ma ten cruzee zacal lakat viac kvoli vahe sotva 2 kg. Fakt o kilo lahsi ako strider.. baby maju len 10 kg a 83 cm (26 mesiacov), strider na najnizsom bol dokonca uz maly, cruzee v pohode, aj sedlovku mal lepsiu makksiu akurat sedacou castou vacsiu ako strider..len ziadne recenzie o nom ☹

radosska
27. apr 2018

@xjanulkaax tak cruzee je novinka, to asi preto

damoska
31. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

za seba možem doporučit 12 palcové odražadlo Early Rider Bonsai. Mali sme ho než deti prešli na bicykel a doteraz na neho radi spominaju.

12romi34
17. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

o tom to odražadle som počula a čitala, vraj ma ,,drevenu,, konštrukciu a je lahučke.Vela mamičiek si ho chvali. Mate s nim ešte niekto nejaku skusenost?

zabka788
31. júl 2018
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

len by som sa bala, aby ta ,,drevena,, konštrukcia aj niečo vydržala. Predsa len kov je kov.....

martinka150
31. júl 2018

Jasne, ze strider. Je to najlahsie odrazadlo. Puky je tazke jak svina

julinka29
1. aug 2018
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

čo take toto BONSAI odražadlo https://www.cyklospeciality.sk/sk-detska-odrazedla/ mate ho niekto vyskušane? To su tie lahke?

magg424
1. aug 2018

Baby mam na predaj strider cervene , ak by ste mali zaujem

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damoska
18. aug 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

tažko radit, pretože každe dieta je ine, inak velké a šikovné. treba vždy skušat, aby nebolo velke, alebo male

seedy
25. aug 2018

@magg424 je to este aktualne?

essenceee
6. dec 2018

davate vašim detom ked jazdia na odražadle aj prilbu a chraniče na kolena a lakte?

12romi34
23. dec 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

ano, určite. Bez toho by som ich na bicykel, odražadlo a kolobežku nepustila. Chraniče im nevadav, ale prilbu ano . Bezpečnost na prvom mieste

julinka29
18. jan 2019
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

mám doma syna, ma rok a pol ked ideme na bicykli a on sedi vsedačke, tiež ma prilbu. Takže určite by som ju dala aj detom jazdiacim na kolobežke, odražadle

12romi34
24. feb 2019
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

malym detom by som prilbu davala stale, kludne aj na kolobežku.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mareri
30. nov 2020

moje velmi nepadali, jazdili na pomaly, iba sa decentne odražali, takže chraniče sme nepotrebovali. Mali iba helmu