Odrážadlo Puky

samuel6
9. mar 2012

Prosim vas nema niekto skusenosti s odrazadlom Puky od 2 rokov .?

lucianakoniku
17. mar 2015

@brialka jeej tuto dilemu som ja riesila minuly tyzden 🙂 moj prispevok uz je len taky doplnkovy, pri rozhodovani ake puky odrazadlo kupit dvojrocnemu synovi som natrafila na tuto super stranku, ktora ponuka aj puky odrazadla, maju tam kopec super recenzii a informacii o odrazadlach. Tato tabulka mi pomohla vybrat pre syna to spravne:
http://www.neobycejne.cz/Odrazedla-srovnavaci-t...
To LR1 by vam malo byt dobre, pre istotu este mozet malej zmerat dlzku rozkrocenych noziciek, podla toho clanku a tabulky v linku co pripajam.
Nech sa vam dobre jazdi 😉

brialka
18. mar 2015

@lucianakoniku dakujeeem krasne ♥ ♥ ♥

lucianakoniku
18. mar 2015

@brialka za malicko 😉

aaliasa
16. máj 2015

Ahojte,chcela by som sa opytat kde v BA sa da kupit Puky?mam na mysli predajnu kde mozem malu na to posadit a skusit.Teraz ma rok a osem mesiacov,myslite ze LR M bude v pohode?Dakujem velmi pekne za info.

fajtra
18. máj 2015

ahojte mamy, citala som ze dnes jedna dostala nejaku zlavu na puky odrazadlo v hrackarstve tu na konikovi... ze specialne pre clenky modreho konika. mne to neprislo a uz to forum neviem najst. Tusim Vnimave hracky to boli. Neviete nieco o tom pls? Chystam sa kupit odrazadlo a som uvazovala nad tym puky Wutsch. dakujem moc 🙂

8291
21. okt 2015

Ešte baby mam dilemu.ake puky kúpiť,ked to chcem používať od jari a co najdlhšie 2 roky budeme mať v júli.celkom sa mi paci to štvorkolesove len aby jej to zasa na jeseň nebolo maličké teraz ma 15 mes.a 83 cm.a bojím sa ze na dvojkolesovom ešte ako 20.mesacna nebude vedieť a môže jej to byt veľké.aké máte skúsenosti.Ďakujem.

brnkatko
12. nov 2015

@katka0123 chcem sa spytat, ako ci ste kupili to XL a ako dlho sa na nom maly vozil. My mame od 2.rokov LR M a teraz ma 3 a sa je mu uz male..len nechcem, aby to mal zas na rok...dakujem

katka0123
12. nov 2015

@brnkatko nie, xl sme nekupili. Po M, sme kupili L (z druhej ruky, lebo je to kvazi neznicitelna vec) a potom rovno na bicyklik (rovno 16palcove kolesa, ale lahsie sa zzcina na 14tke). Nepoznam v mojom okoli nikoho co by mal puky xl. Vsetci kupili L. Ano, je to iba na rok, ale presvedcila som sa, ze nema zmysel kupovat sportove potreby vacsie, ze ved dieta dorastie. Potom ho to nebavi, ak to nezvlada. Kludne kup z bazaru a puky vzdy lahko predas dalej. Takze to nebude taka investicia. Mam este jeden tip, ale je to drahsia vec. BMW ma 14 palcove kolesa a je to hybrid. Najprv odrazadlo, potom sa namontuju pedale (je to komplet, nedokupuju sa) a tym padom mas porieseny aj prvy bike. Kamoska ma vysokeho chlapca a isiel na tom lahucko. Mne sa lahko hovori. Mam tri male deti (4, 3 a novorodenca), takze upotrebime posyupne vsetky velkosti kolies 🙂. Ale vdaka puky sa dcera naucila za 5 minut bicyklovat bez koliecok ked mala dva roky a 9 mesiacov. To ja v jej veku som fucala okolo domu na trojkolke 🙂 drzim palce k dobremu rozhodnutiu! A veselu jazdu prajem ☺

katka0123
12. nov 2015

@aaliasa ano, M bude akurat.

brnkatko
12. nov 2015

@katka0123 dakujem za rychlu odpoved. bicyklik sme uz kupili puky z12 alu, teda 12 palcovy, ale dako sa mu este nechce na nom slapat dlho, len tak trochu po dome..radsej ma stale to odrazadlo na von..no M je uz male a take komicke na nom..pre to som myslela, ze ked sa nauci na bikeu bude mat este pre zmenu odrazadlo, to XL...ale to puky L neviem, ktore je..nie to PUKY LR 1 alebo PUKY LR 1 BR?..dakujem aj za ten tip bmw, no uz ten prvy bicyklik mame... 🙂

katka0123
23. nov 2015

@brnkatko Na bicyklik dorastie :D Puky LR versus LR BR je asi rozdiel v brzde. BR ma podla mna brzdu.

peliroja
23. nov 2015

@brnkatko ked sa nauci bicyklovat tak odrazadlo pojde bokom. Ak nie tak mozete riesit potom trebars strider 16ku.
Puky je sice fajn znacka, mali sme stredne odrazadlo, mali sme aj strider, obe mali svoje vyhody, no bicykel puky pre nas nepripadal do uvahy.
Existuju lepsie a niektore dokonca lacnejsie varianty,ale ak to ma byt len na vozenie sa s pomocnymi tak to samozrejme staci, len je to potom trochu drahe vozenie.

havana_frost
7. jan 2016

Neviete či sa dá Puky rozobrať? aspoň kolieska dolu. Viem že tak sa dodáva, ale nejako už neviem rozobrať zloženého.

aaliasa
11. jan 2016

@katka0123 ďakujem

katka0123
12. jan 2016

@peliroja puky su skvele odrazadla. Ale puky bicykle su na houby. Za tu cenu (drahe), su prilis tazke. 12-13kg. Potom to jasne ze drobci neutiahnu. Radsej investujem este o par desiatok eur viac do lahuckeho bicykla (frog, islabikes, hoy, kokua) aj ked z druhej ruky, ale tie bicykle slapu ako po masle, lahulinke.... ved skus rozslapat bicykel co vazi tolko co ty. Ani mna by to nebavilo ☺

katka0123
12. jan 2016

Tie drahe bicykle sa dobre predavaju na bazaroch. Takze vlatne sa predajom spat ziska viac, akonpredavat tazke malo jazdene nabltskane monstrum (same vlajocky, odpruzene vidlice, horsky look)... co potrebuje sibal na biku? Rychlost a lahkost ovladania. Aspon nam sa ro osvedcilo a bicykel je tak oblubeny, ze hned rano pistia ze chcu von. A hrozba trestu, ze bicykel neberieme je ucinnejsia ako nedat sladkost. Co viac si mozem priat? 😀 hura von!

peliroja
12. jan 2016

@katka0123 mne to nemusis hovorit, my mame woom, za mna este lepsie ako islabikes 🙂. Tento rok asi budeme menit za vacsi, a znova to bude woom 🙂

peliroja
12. jan 2016

@katka0123 presne, konecne moj clovek co zdiela rovnaky nazor 🙂

katka0123
12. jan 2016

@peliroja juuuu, to som nepoznala. Googlila som a ten woom vyzera skvelo. My uz mame HOY a 20tka vazi iba 7,1kg. V jednoduchosti je krasa. Takze aj pre dceru kupujeme 16tku HOY , nech bratovi stiha. Ale zial v mojom okoli vacsine ludi nemozem pov

katka0123
12. jan 2016

@peliroja nemozem povedat co tie bicykle stoja, lebo sa im zdaju pridrahe a to by detom nekupili. Ja na bicykle a topanky dam vzdy. Vraj na co dietatu taky drhy bicykel? Chapem, ak niekto vazne nema peniaze. Ale kopec z tych co tvrdia ze je to drahe, chodi vzdy z hrackarstva s nejakou hrackou, deti ohaknute g znackach...ja kupim oblecenie od kamosky z druhej ruky a nehanbim sa za to. Ale tak kazdy sme iny. Prajem stastnu cestu na bikoch!

peliroja
12. jan 2016

@katka0123 jj moja rec. ked pride rec na to ze aky super bike ze kolko stal poviem ze je z bazara 😀
Lebo keby poviem real cenu tak to nerozdychaju.
Presne radsej inde usetrim a viem ze decko ma z toho radost a nenarobi sa ako kon.
Ten Hoy idem pozriet. Ten ako jediny mi nic nehovori 🙂 aj ked woom bola laska na prvy pohlad 🙂

katka0123
13. jan 2016

@peliroja Mne HOY nasiel brat (cyklomaniak) na bazare a predavali ho tiez cyklomaniaci v super stave 😊 Ked ten bicyklik uvidel moj muz a brat, zasvietili im oci ako malym chlapcom. Vratili sa spat do detstva. A najviac sa mu tesi syn. ☺ Pravw objwdnavam HOY aj pre dceru (vystavny usmudlanu kus cez evans v uk so 40% zlavou) a dufam ze to vyjde, lebo ho stahuju niekde z predajne. Kamoska ma frog a aj ten je super. Len u nas je problem najst takyto typ bicykla pre malinke deti. Bazarw su plne par krat jazdench monstier b

katka0123
13. jan 2016

@peliroja samy preklem. Uuups. Telefon a kojim ☺ Niekedy ten woom hadam uvidim v parku a vyskusame ho ak stastny majitel dovoli 2min vymenu. A ak moj lakomec pusti z ruky tatosa. Dcera pozicia rada.

kajoma
13. jan 2016

My sme mali to najmensie dvojkolesove puky, dcerka na nom jazdila cca.od 18 mes.do dvoch, max.dva a pol roka, rychlo som ho dalej predala, je to fajn ale su aj lahsie a lacnejsie cykloodrazadla,tu vela platis za znacku a podla mna je pomerne tazke pre male dieta..... takze uz by som asi zvazovala take lahsie,hoci aj neznackove, strider je super lahulinky,ale je drahy, ale zase dlhsie.vyuzitelny ako puky, V BA sme ho (puky) kupovali v predajni vnimave hracky na Nivach na karadzicovej ul.v tej novostavbe. Tam mali aj strider aj ine a dalo.sa odskusat.

peliroja
13. jan 2016

@katka0123 woom sa sem tam objavi na willhaben.at (Vieden a okolie) takze sa da uz celkom, ale treba striehnut. my mame tiez z predajne vystavny kus co bol o tretinu lacnejsi, snad sa nam podari nieco podobne aj s vacsim. Ja som bola stastna ze to bola 14ka, lebo 12ka uz bola mala a 16ka prilis velka.
skade ste inak, ze by sme za vami do toho parku zasli? 🙂

katka0123
13. jan 2016

Aha, rakuske bazare som nepozerala. Skor nemecky ebay koli doprave cez sklad nakupy v nemecku. My sme kupovali 20tku, lebo dcerka potrebovala 16tku. Kedze je medzi detmi len 1,5 roka, skusila som pre syna vacsi, aby sme nemali doma dve rovnake velkosti. Ale do buducna sa tomu asi nevyhneme. Aj tak tu 16ku co mame doma predavam 😊 a kupujem hoy. Sme z Piestan. A ten hoy 20 tku mame z Trencina z druhej ruky. A 16ku stahuju odniekial z predajne v anglicku a trochu sa to vlecie, tak to hadam vyjde. Inak, mne sa na obrazkoch velmi paci kokua. Vsetky su fajn. Nie som teraz fanatik na hoy, len to bola nahoda, ze bol dostupny a mohli sme ho skusit. Plus teraz zasa stastie s tym vystavnym kusom...pisem asi bez rozmyslu, ale kojim a do toho sakali lietaju okolo (mam tri deti). 😁

katka0123
13. jan 2016

@kajoma ano, puky je tazky. Ale u odrazadla to az tak nevadi. U nich sa mi paci ta moz ost vylozenia noziciek. Deti to milovali a ked si pozicali ine odrazadla, zo zvyku si stale hladali vo vzduchu na prazdno ten stupienok na nohy. Nastastie ja som puky nemusela vlacit na rukach, lebo deti na nich najazdili kilometre v kuse. Asi akelkllvek odrazadko je fajn, ak sedi velkostne. Len nie tie plastove smejdy motorkove....koli vyvinu noziciek a hluku. A bezpecnosti, kedze casto deti prepadavaju na tych plastovych cez korman.

katka0123
13. jan 2016

@kajoma zazila som v rodine "havariu pipika" a preto som nechcela odrazadko s rurou medzi nohami. Aj preto som volila puky. A na bazare sa lahko predavaju 😊

peliroja
13. jan 2016

@katka0123 tak to je parada, ze ste to tak vystihli 🙂 snad to aj tento raz dopadne dobre a v lete mozeme dat stretko v Piestanoch na hradzi 🙂 mne sa este velmi pacili rastuce orbea biky, ale nedali sa nikde vidiet nazivo tak som sa na to vykaslala a asi to tak aj malo byt.

katka0123
13. jan 2016

@peliroja ano, mali sme stastie. O tych orbea som este ani nepocula. Ty si asi iny manik! Googlila som a vyzeraju super. Bavili sme sa o tok s kamoskami, preco sa na drvivej vacsine detskych bicyklov nedaju zdvihnut riadidla. U frogu to ide. Dokupuje sa predstavec za 20 libier. A este maju casto kolena vysoko pod bradou. U tychto orbea sa da ta geometria pekne nastavit podla proporcii dietata. To sa mi paci. No nic, uz mame. V porovnani s dostupnym standardok som spokojna. Aspon tie znacky nikto nepozna a hadam tak nelakaju zlodejov. Super! V lete sa vidime. Skoda ze nie skor. Skusila by som.tie ecco topanky z tvojho bazara. Mam c 39... len mi padla klenba anie vsetko mi teraz sedi. Aj my chodime do Martina. Hehe