Odrážadlo Puky

samuel6
9. mar 2012

Prosim vas nema niekto skusenosti s odrazadlom Puky od 2 rokov .?

katka0123
13. jan 2016

@peliroja U nas sa pri troch drobcoch ale uzivi kazda velkost bicykla, kedze idu z ruky do ruky, takze az tak by sme t orbeu nevyuzili. Ale velmi sa mi to paci.

peliroja
13. jan 2016

@katka0123 mozeme kludne aj skor, myslim, ze si budeme mat co povedat 😀

peliroja
13. jan 2016

@katka0123 a nie som manik, len som asi mesiac studovala vsetky biky nez sme vybrali 😀 mesiac sa vozila na specialized 12ke, ktoru som predala za tie iste peniaze ako kupila a potom uz bola na woome. Esteze som ho objavil lebo neviem aku alternativu by som vtedy vymyslela. Inak skoda tych puky, keby boli o polovicu lahsie a prekopali by trochu geometriu tak by boli mozno fajn 🙂

katka0123
14. jan 2016

@peliroja ano, kludne ked sa otepli. Puky maju tento rok nove modely. Uz vyzeraju bicyklov. Dokonca maju integrovant naboj v prehadzovacke..vraj niektore. Ale stale su tazke. Skoda.

cyklospeciality
12. feb 2016

Ak hladate lahke detske bicykle, skust si pozriet znacky Early Rider a FROG. Vaha 16" palceveho bicykla je od 5,6 kg.

peliroja
12. feb 2016

@cyklospeciality jj tie su tiez krasne aj lahucke 🙂

katka0123
21. feb 2016

@cyklospeciality Ano kamoska ma frog a je super lahky. Len nam nesedela geometria. Pri 14ke kolesach nedociahla mala na zem, no pri inej znacke 16tke ano. Ale to je detail. Inak su frogy skvele. A este aj pekne a nepreplacane plastom a divokymi nalepkami.

cyklospeciality
22. feb 2016

Geometria detských bicykov FROG je iná ako pri iných detských bicykloch, vychádza to z toho, že FROG vyvíja detské bicykle priamo pre deti a nezmenšuje rámy dospeláckych bicyklov na detské veľkosti. Viac tu: https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/cyklos...
Ak by ste zvažovali kúpu, odporúčam prísť si vyskúšať bicykle do našej predajne kde máme všetky veľkosti.

mamcadada
21. máj 2016

Kupim odrazadlo Puky wutsch, ak ma niekto v BA na predaj 🙂

miracle
24. aug 2016

Ak by niekto chcel, mame jazdene bledomodre odrzadlo velkosti M. BA

bradik
9. sep 2016

@miracle ešte ho máte? Za koľko predávate? Vďaka

adria18
13. sep 2016

Ahoj..moja dcerka ma 16mesiacov a vysku 86cm ktore puky mi poradite? Dakujem

sterin
3. dec 2016

Chceme kupit Puky LR 1, uz sme boli aj vyskusat, len rozmyslam ci s brzdou, alebo bez..... Ktore odporucite?

michaelasz
12. feb 2017

My sme malej kupili puky LMR a vozidla sa na nom od 20mesiacov, sme maximalne spokojny a pri znacke puky urcite ostaneme

lindeluk
27. mar 2017

ahojte 🙂 nepredavate niekto puky lrm? dakujem! 🙂

tinka1234
22. jún 2017

Baby mame puky lrm, cervene ale uz by som chcela vacsie pre maleho je tu niekto na vymenu, je v 100% stave.

1nico1
29. jún 2017
Používateľ 1nico1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1nico1.

ak niekto hľadáte pekné odrážadlá tak určite odporúčam tie z bambina 👶 stále si odtiaľto niečo vyberieme a osobne využívam aj kupón na zľavu 👍 http://www.kuponyzdarma.sk/bambino-sk/

qwertxy
27. júl 2017

Kúpim odrazadlo Puky LR M. Bratislava. Do správy. Ďakujem.

tinka1234
27. júl 2017

@qwertxy dobry den, aka by bola vasa predstava o cene? Odrazadlo bez akychkolvek poskodeni.

qwertxy
27. júl 2017

@tinka1234 dobrý deň, cenu udáva predajca 🙂 samozrejme ze čo najlacnejšie, ale viem akú majú nákupnú cenu

lucy_33
2. aug 2017
Používateľ lucy_33 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lucy_33.

Toto odrazadlo je naozaj super. Dieťatko sa na ňom dlho zabaví, a ak chcete niekde ísť, Vpohode si ho môžete vziať sebou. Ak by ste rozmýšľali o kupe, odporúčam skonbinovat so stránkou kuponyzdarma.sk 🙂