Plávacie koleso pre bábo My Baby Float

elvenprincess
15. jún 2014

Ahojte maminky. 🙂
Rada by som sa opýtala, aké máte skúsenosti s plávacími kolesami pre 4-6 mesačné bábo (v auguste bude mať 6 mesiacov, takže hľadáme niečo od teraz, do konca leta). Dedo nás chce v lete zobrať do Chorvátska a zainvestoval by aj do kolesa, ak si ho ovšem nájdem sama (nechce sa mu behať po obchodoch 😵 ). Swimtrainer sa mi zdá zbytočne drahé. Celkom sa mi pozdáva My Baby Float, no pri "gúglení" som natrafila na stránku SOI, kde o tomto kolese písali, že je nebezpečné, lebo obsahuje ftaláty 😲 . Tak teraz neviem... 😖 Našla som aj také tie kruhy- sedátka so strieškou 😨 . Poznáte to?
Prosím poraďte, čo používate vy. Či a aké máte skúsenosti s My Baby Float alebo jemu podobnými kruhmi? Ďakujem.

matulienka7
17. jún 2014

My chodime s detmi plavat a berieme si vzdy so sebou plavacie koleso SWIMTRAINER. Dostali sme k nemu navod a fotky a snazime sa podla neho postupne naucit nase deti plavat. V kolesach sa im velmi paci. Urcite by som nedavala sedatkove koleso detom - akurat sa v nich unudia. SWIMTRAINER je o par eur drahsie, ale stoji to za to a usetris vela penazi na roznych kurzoch plavania... Vydrzi az do 4 rokov... My sme presli cez vsetky tri stupne a lepsie sme nic nenasli.

elvenprincess
autor
22. jún 2014

Ďakujem. Pozriem ponuku SWIMTRAINER a poviem dedovi, že keď už, tak potom nech kúpi niečo, čo využijeme dlhšie. 🙂