Plyšový medvedík - rozprávač rozprávok

siimmii
22. okt 2013

nemate niekto tohto macka, rozmyslam ho 3rocnej dcerke na Vianoce, aky je? http://www.dracik.sk/plysovy-medvedik-rozpravac... dakujem za rady

ela2710
22. okt 2013

@siimmii aj my ho chceme kupit, kedysi som na navsteve videla nieco podobne, aj mna potesia nejake referencie 🙂

siimmii
autor
22. okt 2013

@ela2710 🙂 my sme mali toho psika co spieval abecedu a tak od fisheru no zial som ho poredala nedavno mala som ho este nechat

mery333
22. okt 2013

@ela2710
@siimmii My máme podobného. Taktiež po stlačení labiek rozpráva rozprávky. Keď ho malá dostala - mala ošiaľ z neho, no ten trval krátko a teraz je vo vreci s plyšovými hračkami na povale. 😒 Možno závisí od povahy dieťaťka, keďže naša má radšej drevené kocky.

siimmii
autor
22. okt 2013

@mery333 a mozem sa spytat je to nejaky prijemny hlaskto rozpraava ?

mery333
22. okt 2013

Baby ak Vám môžem poradiť, aká zvuková hračka je u nás po celý rok číslo 1, tak sú to tieto 2 knižky. Vo vnútri sa nachádza tematicky usporiadaná dvojstrana - krátky text ku danému tlačítku. A čo je hlavné zvuky sú naozaj REÁLNE - mačička mňauká naozaj ako mačička, delfín vydáva zvuk ako delfín. Moja má 3,5 roka a baví nás hlavne ten Svet okolo nás, mladšia má 1,5 rôčka a tú zasa tie zvieratká - ako robí mačička, havko, atď.

Ja si aj vymýšľam rôzne príbehy a potom poviem, teraz stlač toto. 🙂 FAKT ODPORÚČAM. 🙂 😉
@siimmii

siimmii
autor
22. okt 2013

@mery333 vdaka za radu my mame doma ako rozpravaju zvieratka, a hudobne nastroje no je tam asi len 6zvukov

cicamica1980
22. okt 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@mery333 kde s a to da kupit?

siimmii
autor
31. okt 2013

uz som kupila toho macka uvidime na Vianoce aky bude mat uspech, cicamica1980 MAJU HO V DRACIKU ZA 29€

rejaa
31. okt 2013

@cicamica1980 v tescu boli minulý rok prd Vianocami zvieratká asi za 9 €. U nás to nemali. Tento rok bola v tescu akcia na ten svet za 6,5 € 🙂 ozaj je to krásna knižka

cicamica1980
1. nov 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@rejaa nakoniec som ich zohnala cez nejaky internetovy shop, uz su doma. mala ma zatial 8,5 mesiaca, takze na "citanie" mame este trochu casu, ale tlacitka uz macka🙂))