Poraďte odrážadlo pre ročné dieťa

tereziatko11
28. okt 2020

Ahojte chcela by som malému kúpiť odrazadlo na vianoce ...bude mat rok a pol poraďte s akým ste spokojné vy aj vaši drobci😀

simona92101
28. okt 2020

@tereziatko11 zopa easyway,perfektne odrazadlo,dieta sa neprevrhne,pekne drzi stabilitu,kolieska nehrkocu

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
duduska25
28. okt 2020

Urcite by som kupovala znacky PUKY. Sice drahsie vozidla, ale velmi kvalitne.

cookie29
28. okt 2020

Bez váhania Puky

simona92101
28. okt 2020

Hlavne treba vyskusat,nie kazdemu dietatu sedi konkretny typ a znacka,dcerke napriklad Puky nesedelo,je vysoka a taka srandovna na nom bola,ani sa jej dobre na nom neodrazalo.na tej Zope lieta ako sarkan od 13m. Susedkin syn zase vie len na tom Puky chodit 🤷‍♀️ dost zalezi aj na tom,ci to chcete len po dome na hranie alebo ako dopravny prostriedok.

choco6
28. okt 2020

Ja zvazujem toto, nemate niekto skusenost ?
Inak toto auticko hore je podla mna pre mensie deticky, nas napriklad v lete este nechcel vobec, ani sa nevedel odrazat a potom zo dna na den ho to zacalo bavit a uz jazdi ako sarkan 🙈😂

duduska25
28. okt 2020

@choco6 dizajnovo vyzera krasne ale ja osobne by som nekupovala nic, co ma pomocne kolieska. Podla mna to dieťatko brzdi k rychlejsiemu nauceniu sa bicyklovat sa. Mam dve deti, a presne na nich som si to odsledovala, ked zvladnu skvele a sebavedome odrazadlo tak bicykel je uz hracka. Syn sa naucil ako 3 rocny bicyklovat. S tym aitickom mate pravdu, je pre mensie deti.

cimage
28. okt 2020

my mame funny wheels, to je odrazadlo 2v1. Pre mensie deti su 2kolesa vzadu potom sa da prerobit na 1kolesove a este sa da aj trochu zvysit ked dieta narastie. Vyhoda je, ze ma gumene kolesa, tak nehrkoce ako obycajne odrazadla.
https://www.4kids.sk/-funny-wheels-odrazedlo-2-...

yanni
28. okt 2020

Pre 1,5 rocne dostatocne vysoké Puky Wutsch a potom neskor podla toho ako bude po motorickej stranke zdatne puky dvojkolesove alebo podobne stabilne dvojkolesove (su aj vahvo lahsie ako puky). Na tom sa potom povozi rokyyyyyy, Puky preziji nie 1/2/3 deti ale cele generacie. Plastove neodporucam.

duduska25
29. okt 2020

@yanni presne moj nazor. Moje dve doslova deru puky aj ked sa uz davno vedia bicyklovat, ale stale ich bavi. A este minimalne dve deti by to puky vedelo odchovat.😂

tereziatko11
autor
29. okt 2020

S týmto máte ake skusenosti?😉

ckatka
29. okt 2020

My sme mali malého Pukyho. Super vec. A od roka a pol Firstbike. Ešte lepšia. A v3,5 roku bicykloval sam bez pomocnych

ckatka
29. okt 2020

Mimochodom.Puky aj Firstbike sa vôbec nemusíš báť kúpiť tu bazarovy. To sú nesmrteľne vozy

denie111
29. máj 2021

@cimage aj my to máme ale to už sú dobré od roka? Nás bude mať rok ale ešte zďaleka mu nedojdu nôžky