Poraďte prvé odrážadlo pre drobca

nenka39
16. feb 2021

Prosim vas dievcata ktore by ste skor odporucili ako prve odrazadlo?😊 Dakujem

090255
16. feb 2021

No môj mal niečo takéto dostal keď ešte nemal ani tok ale tak pekne sa naučil ako ročný už jazdil... Ono na von mal aj plastovú motorecku odrážali ale to bolo ťažšie toto mu išlo lepšie ako prvé odrazadle... Fotka stiahnuta

jamelovka
16. feb 2021

My máme to druhé a veľká spokojnosť. Je pevné, kolieska sú tiché, keď malé podrastie dá sa nastaviť vyššie 🙂 len je vhodné už pre trocha vyššie deticky

ja_mama
16. feb 2021

Ako prve skor to stvorkolesove, troj je nestabilnejsie. Zalezi aj od toho ake stare, vysoke a obratne je dietatko, ak by si uz vedelo poradit aj s pripadnou nestabilitou tak kludne aj to druhe...nasa napr v 1.5 roku len na stvorkolesovom, tie troj su na nu aj vysoke a aj by padala ako hruska z nich 🙂

cookie29
16. feb 2021

no zalezi do toho, co si predstavujes pod pojmom odrazadlo 🙂 inac u nas fungovala znacka Puky a topka.

nenka39
autor
16. feb 2021

Dakujem vam krasne za rady😊

zuba1987
16. feb 2021

@nenka39 ako obr c 2.. trojkolesove, uz rocny sa na nom suchtal doma a za mna super

maximilie
16. feb 2021

@nenka39 urcite puky. Ja som sa pre puky rozhodla na základe odporúčania fyzioterapeutky. Tiez je veľmi dôležitá výška dieťaťa a poloha noziciek v sede na odrazadle. Kolena nesmú byť vyššie ako bedrá.... skus pogooglit

engynka
18. feb 2021

My sme mali prve Puky ked mal rok, je tahsie a preto je stabilne a nespadne ani ked nasada vysada, co u nas bolo dlozeitr kedze nechavame maleho robit sameho a nezasahujeme mu do cinnosti teda ani do odrazania. Teraz ma 1.5 a vymenili sme za Funny wheels lebo to je zase uplne lahke a flexibilne cize uz vie na tom aj riadne lietat. Urcite je menej stabilne pre zaciatocnika, aj nas sa z neho este furt vytrele pri nastupovani alebo naopak. Super je ze nam uz vydrzi dlhsie lebo sa da nastavit vyskovo a potom dat dve kolieska a z neho uz prejdeme rovno na cykloodrazadlo.
Ja by som v skratke poradilo jedno, pozri bazar a vymienaj ich ked nesadne. Nebude ti to potom tak luto. Lebo vidim napr teraz ze maleho viac bavi toto funny wheels ako Puky ale teda preto ze potrebuje uz rychlost

mareri
7. mar 2021

moje mali plastovu motorku a neskor mali odražadlo woom